Bal Köpüğü, Kahve Köpüğü Saç Rengi ve Saç Boyası

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
4056760927_7106552b76_o.jpg

Gecen gun bahsettigim sac renkleriyle ilgili yazida en cok istek alan sac rengi "bal kopugu" oldu. Fazla bekletmeden buldugum goruntuleri paylasmak istiyorum.

Sac renklerini arastirirken "kahve kopugu" rengine rastladim ve itiraf etmek gerekirse kahve kopugu ve bal kopugu arasindaki farki pek anlayamadim :) Ikiside birbirine cok benziyor. Aradaki farki bilen var mi?

Goruntuler arasinda favorim Keira Knightley'in saclari oldu. Sanirim bal kopugune en yakin renk bu olmali. Kahverengi gozleri ve ten rengiyle cok uyumlu bir secim olmus.

Bir de saclarini bu renge boyatmayi dusunenler icin sac boyasi markalariyla ilgili ufak arastirma yaptim. Bulabildigim bal kopugu/kahve kopugu sac boyasi markalari $oyle;

Natural Colors Saç Boyası Organic 8D - Bal Köpüğü

Loreal Casting Creme Gloss 730 Saç Boyası - Bal Köpüğü

AROMEL-Bellissima Saç Boyası - Bal Köpüğü

Palette Naturel Boya 8/0 - Bal Köpüğü

Palette Saç Boyası 8-65 - Kahve Köpüğü

Sizin bu sac rengi hakkinda dusunceleriniz neler merak ediyorum...

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
kahve köpüğü yaptım bir ara ve çok memnun kaldım.
herkeste çok beğenirdi tavsiye edebilirim
ama şimdi röfleli saçlarım bir kaç ay kullandıktan sonra tekrar kahve köpüğü veya siyah yapmak istiyorum

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
kahve köpüğü senelerdir çok severek kullandığım bir renk.. hem yüze çok yakışıyor hem de modası hiç geçmiyor..

G

guzelcem

Misafir
Saçlarımı ekiim ayında bahar kızıla boyatmışdım, bu rengide seviyorum ne yapayım canlar akıl verin bal köpüğü ve kahve köpüğü düşünüyorum olur mu olmaz mı yorumlarınızı bekliyorum mucuks :)))) emeğinize sağlık canısı bilgiler için çok çok teşekkürler.

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
zuzu bende saclarimi yanlis boya kullandim ve koyu oldu bende koyu sevmiyorum aslinda cokta koyu degil ama sevmiyorum iste,
yine actirmaya korkuyorum yanar zaten uclarindada yanik var acaba önce tam sari sac boyasi kullansam yani acicí degil önce bu renge dönermi ardindan bu rengi alirim
netten baktim senin söyledigin renk cok hos:kokos:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Saçlarımı ekiim ayında bahar kızıla boyatmışdım, bu rengide seviyorum ne yapayım canlar akıl verin bal köpüğü ve kahve köpüğü düşünüyorum olur mu olmaz mı yorumlarınızı bekliyorum mucuks :)))) emeğinize sağlık canısı bilgiler için çok çok teşekkürler.

ben cok anlamiyorum ama bence bir kac kere kahverengi ye boya ardindan yavas yavs bal köpügüne dönersin bilenler daha detayla yazicaklardir:kokos:

G

guzelcem

Misafir
Saçlarım bahar kızıl 3 aydır bu rengi kullanıyorum koyu kahveye boyatcam olurmu kızlar bana fikir verseniz:( :zuzu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar