Babam hastalandi,moralim bozuk

OP
E

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Babam hayirlisiyla ameliyatini oldu dun.Allaha sukur ameliyati iyi gecti.Bugun yogun bakimdan cikti normal servis odasina geldi.Cok sevindim.Rabbim tum el acip dua edenlere sifasini versin.Hemen sizinle paylasmak istedim.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Babam hayirlisiyla ameliyatini oldu dun.Allaha sukur ameliyati iyi gecti.Bugun yogun bakimdan cikti normal servis odasina geldi.Cok sevindim.Rabbim tum el acip dua edenlere sifasini versin.Hemen sizinle paylasmak istedim.

Canım benim çok geçmiş olsun :ask:
Çok sevindim ameliyatın iyi gecmesine..
Hayırlısı ile eski sağlıgına kavusur insallah :huhuu:

Kupakızı

Daimi Üye
Tepki
1.434
Allah bol bol şifa versin ..
Zor durum gerçekten düşünmesi bile kötüyken başına gelmesi kelimelerle anlatılamaz ..

Ayben

Daimi Üye
Tepki
771
Çok geçmiş olsun canım

Zaman , zaman herkes bir şekilde imtihandan geçiyor .iyi günlerde hiç şikayet ettiğimiz görülmüyorken azcık bir dara düşelim başlıyoruz hemen söylenmeye yahu dur biraz sabret bakalım hani Rabbim ne buyurmuş "Her şerrin altında bir hayır ,her hayrın altında bir şer var " dur bakalım yarın ola hayrola

Az önce facede dolaşırken bir yazı çok hoşuma gitti yazıda diyorki

Bilemezsin ki belkide ALLAH bundan sonra daha güzel bir kapı açar

Yavrum tekrar geçmiş olsun umarım en yakın zamanda ailen hakkında bizlere hayırlı haberler verirsin
üstte yazdığım yazıları kendi nefsim için yazdım sakın üstüne alınma benimde bu akşam moralim sıfır senin sayfanıda meşgul ettim kusura bakma tatlım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar