Babam hastalandi,moralim bozuk

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Moralim bozuldu arkadaslar,daha gecenlerde annemde kalp hastaligi cikti onun tedavisini yaptiriyoruz.Doktor hap tedavisi uyguluyor omur boyu hap kullanicakmis.Buna uzuluyordum ki Allah beterinden korusun Yarabbim dermansiz dert vermesin.Bugunde babam is yerinde rahatsizlanmis hastaneye yatirdilar simdi.Babamda kalp kapakciginda sorun varmis, simdi hastanedeyim.Cok zor Allah cumlemizn sifasini versin.Doktor ritim duzenlemeye ugrasiyor ama ameliyat olabilirsin tedavi ise yaramazsa demis.Neye uzulcemi sasirdim

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Moralim bozuldu arkadaslar,daha gecenlerde annemde kalp hastaligi cikti onun tedavisini yaptiriyoruz.Doktor hap tedavisi uyguluyor omur boyu hap kullanicakmis.Buna uzuluyordum ki Allah beterinden korusun Yarabbim dermansiz dert vermesin.Bugunde babam is yerinde rahatsizlanmis hastaneye yatirdilar simdi.Babamda kalp kapakciginda sorun varmis, simdi hastanedeyim.Cok zor Allah cumlemizn sifasini versin.Doktor ritim duzenlemeye ugrasiyor ama ameliyat olabilirsin tedavi ise yaramazsa demis.Neye uzulcemi sasirdim

:uzgun:Çok üzüldüm birtanem.
Rabbim acil şifalar versin inşallah.
Tez zamanda eski sağlığına kavuşur inşallah.
Üzülme sende güçlü ol ki güç verebilesin babacığına.

OP
E

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Cok sagolun ALLAH hepinizden razi olsun.Valla su son 3 aydir cok uzuntulu gunler yasiyorum Allah beterinden korusun insaALLAH.Once annemin hastaligi ortaya cikti,sonra kayinpederim vefat etti,bende iltihapla,rahimde perde ortaya cikti,simdide babamda boyle hastalik cikti.Doktor kalp kapakcigi cok daralmis sinirda demis.Ameliyat olman gerek demis.Rabbim dermansiz dert vermesin,herkesin sifasini versin insallah.Insallah iyi olurlar.

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Allah yardımcın olsun sana güç kuvvet versin anne ve babanada şifa.İnşallah tez zamanda kavuşurlar sağlıklarına. Sende güçlü ol onlara yardımcı olasın.

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Geçmiş olsun canım Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah.

Bu dünyada herbirimiz ayrı ayrı sınavdayız.İnşallah Allah iyi birşekilde bu sınavları geçebilmeyi nasip eder hepimize.Yinede Allah beterinden korusun bu günlerinizi aratmasın .

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Cok sagolun ALLAH hepinizden razi olsun.Valla su son 3 aydir cok uzuntulu gunler yasiyorum Allah beterinden korusun insaALLAH.Once annemin hastaligi ortaya cikti,sonra kayinpederim vefat etti,bende iltihapla,rahimde perde ortaya cikti,simdide babamda boyle hastalik cikti.Doktor kalp kapakcigi cok daralmis sinirda demis.Ameliyat olman gerek demis.Rabbim dermansiz dert vermesin,herkesin sifasini versin insallah.Insallah iyi olurlar.

geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah,seni çok iyi anlıyorum bazen sıkıntılar ardı ardına gelir bize düşen sabredip şükür etmek.

L

lovemagnet

Misafir
Allah acil şifalar versin çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur

OP
E

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Hepiniz sagolun Babam cuma gunu ameliyat olacak.Kalp kapakcigi curumus,kapakcik ameliyati olacak.Dualarinizda Babam icinde dua edin olurmu.Insallah ameliyattan iyi olarak cikar.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.653

Canım benimmm inan yeni görüyorum mesajı kendimden utandım :dertli:
Rabbim acil şifalar versin inşallahhhh
Başka dert vermesin başımızdan eksik etmesin :dertli:
Benimde babam rahatsız, beyninde 6'tane tümör vardı.
Çok şükür tümörtlerimiz kayboldu atlattık..
Ama yürüyemiyor yatalak oldu :(
Çabalıyoruzz yürütmek için ama nafile yürüyemiyorum diyor başka bişe demiyor :ates:
Beterin beteri var gülüm..
Sabır işi rabbim herkese sabır versin

OP
E

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Bitterim Allah sanada sabirlar versin Babana da sifa versin Rabbim.Allah yardimcin olsun insallah sagligina kavusur baban.Cok uzuldum inan,Rabbim kimseyi hastalikla sinamasin cok zor.

L

lovemagnet

Misafir
Hepiniz sagolun Babam cuma gunu ameliyat olacak.Kalp kapakcigi curumus,kapakcik ameliyati olacak.Dualarinizda Babam icinde dua edin olurmu.Insallah ameliyattan iyi olarak cikar.

Allah acil şifalar versin size ve tüm hastalarımıza benim de dedem ameliyat oldu salı günü tez zamanda iyileşirler inşallah

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar