Aşk Sancısının Çeyiz Köşesi

OP
Aşk Sancısı

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
Ayy bebeğim benim almış kadar oldum :ask:
Hem ben daha cicilerini alcam bi keremmm :D:hihh: :dill:
hahah şaka şaka herbişeyin en güzelleri çıtır gelinimizin olsun :ask:
Hee buharı varsa iyiymiş bakalım bana ne düşecek :nazo:
kaynanayla aran nasıl kız biz muratla bir kapıştık pir kapıştık nazara geldik :eek:fff:

Bak biz bi görüşelim senle ben de neler alıyorum sana bebıskom :sirin:
Şuanlık aramız iyi ama tek sıkıntımız cimri çok ama çok tutumlu olması beni fazlasıyla gerıyor :acep:
hayırdır len nıye kapıstınız anlat hele cabuk bana :eek:

OP
Aşk Sancısı

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
hayırlı olsun canım.güzel günlerde kullan.

Teşekkür ederim canımcım sağolasın

Hayatınızda umarım çeyizleriniz kadar cici geçer,nişanlımısınız merak ettim.Her şeyin hayırlısı güzel günler sizi bekliyor ki hazırlıklar başlamış :) En güzel günlerde kullanın inşallah.

Evet canım yaklasık 14 aydır nısanlıyım
teşekkür ederim canımcım en guzellerı senın olsun ınsallah

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Teşekkür ederim canımcım sağolasın

Evet canım yaklasık 14 aydır nısanlıyım
teşekkür ederim canımcım en guzellerı senın olsun ınsallah

Ne büyük sevinç ve mutluluktur kimbilir artık bir aile olup kendi yuvanızı kuracaksınız.Allah mutlu etsin şimdiden bu pahalılıktada Allah yardımcınız olsun.Ne derler darısı tüm gemç kızların başına ben şimdilik uzağım o işlere canım ya.

OP
Aşk Sancısı

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
Çok buyuk heyecan hemde canım gercı suan pek yasayamıyorum dolu dolu o heyecanı ama yapabıldıgım kadar yapıyorum nişanlım askerde gelsinde sağ sağlım ınsallah hep bırlıkte yapacagız :ask:
bende senın gıbı dusunuyordum canım bayagı uzaktı evlılık ama hayatıma nişanlım gırınce hersey degıstı

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Çok buyuk heyecan hemde canım gercı suan pek yasayamıyorum dolu dolu o heyecanı ama yapabıldıgım kadar yapıyorum nişanlım askerde gelsinde sağ sağlım ınsallah hep bırlıkte yapacagız :ask:
bende senın gıbı dusunuyordum canım bayagı uzaktı evlılık ama hayatıma nişanlım gırınce hersey degıstı

Allah kavuştursun ve tüm askerlerimizi korusun.Bir an evvel sağ sıhhatli kavuşunuzda gerisi zaten gelir.Haklısınız zaman neler getirir insana bilinmez,kimbilir ilerde fikirlerim değişebilir.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Simgecim sende hoşgeldin sohbete ortak ol :hihi:
kıızzzz cimrimi kim cimri onu anlayamadım :acep:
kaynananmı nişanlınmı bi açık anlat hele
heyaa sorma bende muratla anası yüzünden dalaştık :D
Beyfendi annesini bırakamazmış :ne:

OP
Aşk Sancısı

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.550
Simgecim sende hoşgeldin sohbete ortak ol :hihi:
kıızzzz cimrimi kim cimri onu anlayamadım :acep:
kaynananmı nişanlınmı bi açık anlat hele
heyaa sorma bende muratla anası yüzünden dalaştık :D
Beyfendi annesini bırakamazmış :ne:

kaynanam kızzz o çok cimri:sinirli:
annesini niye bıraksın ki hem , ayrı mı ev istedın babası falan nerdeymıs ..

Güℓümse

Daimi Üye
Tepki
477
ayyy kuzcuuum hepsiii çoook güzeeel ya :) Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsiiiin :)
Bak çok heveslendiiim şimciiik nolceek :nazo:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
kaynanam kızzz o çok cimri:sinirli:
annesini niye bıraksın ki hem , ayrı mı ev istedın babası falan nerdeymıs ..

:D nişanlın gelsinde ondan iste sende herşeyi boşver kaynanayı :D
iki cilve iki nazlan o hemen alır ne isdiosan :nazo:
hee yaa şaakayla karışık konuşurken beyfendi konuşmayı biranda ciddiye aldı alıngan biraz ailesi söz konusu olunca çıtkırıldım hemen sinir oluom o huyuna nazlı kızlar gibi :D bana naz edio :nazo: neyse işte muratın bi evi var zaten ama sapancada yani benim evden onların ev yaklaşık 1,5 saat aramız var. Annesiyle karşılıklı evler. neyse işte bunla konuşurken dedimki murat dedim niye bana hiç sormadın sen nerde oturmak istersin die dedim ben belki izmit isdiom dedim :D neyini soracam benim evim burda dedi. Olsun kiraya veririz ordan gelen kiraylada kiramızı veririz dedim :D Yok efendim annesigil ordaymış bırakamazmış cevresi ordaymış birden bu totosunu yırttımı Allah benim şartel attımı ama her konuşmada annecim babacım konuşuo :D geldilermi banada heyheyler :gul: verdim ayarı bana baksana sen dedim senin annen baban var diyemi bölesin dedim benim annem babam yok diyemi beni nereye çekersem oraya gelir sanıyon dedim senin çevren varsa benimde var dedim kakara kikiriyi herzamanki gibi batırmayı çok ii becerion valla bravo dedim. Tuttu bu dedi ee ben sana anne baba verdim demezmi Allah ikinciye bida atmazmı şartellerim :mad: benim zaten bi annem babam var gökten zembillemi indim sanıyon len dedim hem verme dedim benim anneye babaya ihtiyacım yok dedim ben sadece seninli mutlu bir evlilik istiyorum dedim sana kalsın annen baban dedim istemiyorumda daha evlensekte çok bekleki anne baba diyeceğimi dedim. Normalde bu kadar sert konuşmazdım ama Anne ve baba konu olunca tepem attı bilmiyom nolcak çok kızdım ama :mad: @nk83 gülüm sende fikir ver bakem :D

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Kız zaten başım ağrıyor beni nkkondaya bağlatacaksın münazara gününe geri dönecez şimdi Adamın evi var sen kiraya ver bizde kiraya mı çıkalım dedin bayılacam kiracılık kolay mı kız :bayil: bu kısımda hafiften enişteyi koruduk şimdi de bacımızı koruyalım :nazo: Valla burada şakaya vuramayacağım anne baba içerikli ettiği lafı sevmedim hiç hoşuma gitmedi canım orada benden eksi not aldı senin bu konularda hassas olacağını bilmesi lazım

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Kız zaten başım ağrıyor beni nkkondaya bağlatacaksın münazara gününe geri dönecez şimdi Adamın evi var sen kiraya ver bizde kiraya mı çıkalım dedin bayılacam kiracılık kolay mı kız :bayil: bu kısımda hafiften enişteyi koruduk şimdi de bacımızı koruyalım :nazo: Valla burada şakaya vuramayacağım anne baba içerikli ettiği lafı sevmedim hiç hoşuma gitmedi canım orada benden eksi not aldı senin bu konularda hassas olacağını bilmesi lazım

:nazo: benimde kafam çok ağriyi bacım :D belki içimi buraya dökersem geçer diye şey ettim :gul: heyaa sorma kira olayı ben sadece şakayla konuşurken nabzını ölçtüydüm tabiki evi varken kirada niye oturayım onca yıl kira ödemişim :D o konu hallolurdu ama dedigin gibi ailevi işler işin içine girince benim tepem attı dogal olarak kırıldım şahsen. Beni okadar ezemez ne demek anne baba verdim :ne: bu lafa çok takıldım :D

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Ben o lafa taktım oda neymiş ben annesi anne babasına baba neden diyemezmişim demem lazımmış. kardeşlerine kardeş gibi olmam lazımmış. En sonunda dedim kimse kimseyi çekmek zorunda deil dedim. Ben dedim kendi gelinime kız kardeş gibi yaklaştım hiç onu dışlamadım veya gelin gözüyle bakmadım tepeme etti dedim akıllandım dedim sana kör cahil biri lazım ozaman dedim gözü açılmamış birini bul dedim :mad: kız beni etti kör cahil bişe nası olsa annesi babasıda yok nereye çeksem oraya gelir düşüncesinde :mad:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Bende o lafı hiç sevmedim inan nasıl hissedebileceğini çok iyi anlıyorum herkesin bir annesi bir babası var ne demek ben sana ana baba verdim sanki şeker veriyor :mad: İnsanın diyeceği varsa demez be -kizgin

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Bende o lafı hiç sevmedim inan nasıl hissedebileceğini çok iyi anlıyorum herkesin bir annesi bir babası var ne demek ben sana ana baba verdim sanki şeker veriyor :mad: İnsanın diyeceği varsa demez be -kizgin

Bide şey dedim ona merak edip :D ayy dedim murat çok merak ettim dedim sen şimdi annem babam yok diye bana anne baba vermiş oluyon ya dedim yarın bigün senin annen baban vefat edince Allah korusunda dedim illaki başına gelecek dedim ozaman annesiz babasız kalcan beni boşayıp anneli babalı biriylemi evleneceksin dedim ? hiç cevap vermedi :mad:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Bide şey dedim ona merak edip :D ayy dedim murat çok merak ettim dedim sen şimdi annem babam yok diye bana anne baba vermiş oluyon ya dedim yarın bigün senin annen baban vefat edince Allah korusunda dedim illaki başına gelecek dedim ozaman annesiz babasız kalcan beni boşayıp anneli babalı biriylemi evleneceksin dedim ? hiç cevap vermedi :mad:

Kız sende öyle demeseydin :D anlayabileceği şekilde böyle söyleyince ne kadar kırıldığını ve nasıl hissettiğini söyleseydin o zaman daha iyi algılar bir burulur kırdığı içinde üzülürdü şimdi sen ona dik gideceksin o da sana

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Kız sende öyle demeseydin :D anlayabileceği şekilde böyle söyleyince ne kadar kırıldığını ve nasıl hissettiğini söyleseydin o zaman daha iyi algılar bir burulur kırdığı içinde üzülürdü şimdi sen ona dik gideceksin o da sana

Ben ona en başında kırıldıgımı üzdüğünü incilttiği zaten söyledim tartışma sırasında ama bu soruyu ertesi gün sormuştum :D çok dellendim bacım bildiğin gibi diil bide uslu kız rolleri oynuyorumki sorma ağzımı bozmamak için zor tutum kendimi hanımlıgımı bozmiyim dedim :nazo:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar