Aşıkken yapıp sonra da ben bunları nasıl yaptım dediğiniz şeyleri konuşalım mı?

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Bak bir tane daha geldi aklima, esim benden resim isterdi bende kuzenimle alirdik fotograf makinesini o zaman dijital kameramiz yoktu. Her pozdan iki tane ceker filmi doldururduk. Sonra aralarindan iyi olanlari secip yollardim. Ne pozlar verirdik ya. :cokkomik:

ay bunu bizde ayapardık kankamla:))ben onu o beni çekerdi sonra git yıkat çoğu çirkin çıkmış zaten o olmaz bu olmaz seç:))

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
ahhh ahh... benimde çoktur böyle anılar.. eşimle bizde çıkarken bende bu tür olaylar yaşamıştım....

telefon faturaları bizimde kabarık geliyordu... onunla buluşmak için evden işe diye çıkardım işten izin alıp gezedik.. hatta bir gün anneme yakalanmıştım....

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ahhh ahh... benimde çoktur böyle anılar.. eşimle bizde çıkarken bende bu tür olaylar yaşamıştım....

telefon faturaları bizimde kabarık geliyordu... onunla buluşmak için evden işe diye çıkardım işten izin alıp gezedik.. hatta bir gün anneme yakalanmıştım....

hadi ya sonra ne oldu:)) zamanında en korktuğum şeydi

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
hadi ya sonra ne oldu:)) zamanında en korktuğum şeydi

ne olcak annemden dayak yemiştim..... :gul: bir sürüde azar... okulda memur olarak çalışıyordum o zmanalar okulda evimize yakındı annem ordan geçerken dışardaki güvenliğe beni sormuş oda bu gün izinli demiş... sonra beni cepten aradı annem nerdesin diyo bende işteyim dedi... haaa iştesin tabi deyip kıyameti kopardı.. halbuki eşimle gülhanedeydik.... :)

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ne olcak annemden dayak yemiştim..... :gul: bir sürüde azar... okulda memur olarak çalışıyordum o zmanalar okulda evimize yakındı annem ordan geçerken dışardaki güvenliğe beni sormuş oda bu gün izinli demiş... sonra beni cepten aradı annem nerdesin diyo bende işteyim dedi... haaa iştesin tabi deyip kıyameti kopardı.. halbuki eşimle gülhanedeydik.... :)

ayyy çok fenaymış:kptmya::kptmya:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
o kadar çokki mesela nişanlıyken bi akşam kendi evimize gelmiştik şimdiki yani hani niyetimiz evde vakit geçirmek aynlız kalmaktı veeee tam biz evde otururken elektrikler kesildi apartmandan nasıl indik hiç sormayın ve bizimkisi bir aile apartmanı etrafta çıt yok kesin duyan olmuştur diye düşünüyorum:kptmya:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Eşimle hepi topu 2,5 ay nişanlı kaldık onda da hep telde konuştuk aramız çok uzak olduğu için

Ama tel bedavaydı ozaman:D

Kampanyalar var ya,hem de kayganam kendi hattını vermişti:D

Görümcemin düğün günü hattı verir misin demesine gıcık oldum ama,özünde iyi biri ama gelinlik üstümde arabadayız denecek söz mü:dusun:

Neyse ben asıl çılgınlığı ortaokulda yaptım.:D

Evde abim babam annem uyuyorlar sabahın 5 buçuğu,hava aydınlık tabi yazın.Şimdi düşünüyorum da Allah korumuş beni,ya başıma bişey gelseydi:dusun:

Çıkma sebebim platonik aşkımdı:D

İlk okulda ilk gördüğüm andan beri içim kıpır kıpır ediyordu onu görünce..:dertli:

Bir gün yine sabah erkenden çıktım kalp bir kolyem vardı içine benim ve onun ilk okuldaki mezun olduktan sonraki halimizin olduğu resmimizi koymuştum,benimkini çıkardım tabii.:kptmya:.Neyse bunlar birinci katta oturuyordu,evlerinin balkonuna attım kolyeyi..Döndüm eve çocukluk işte:)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar