Aşıkken yapıp sonra da ben bunları nasıl yaptım dediğiniz şeyleri konuşalım mı?

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
valla suan hatırlamıyorum hatırladığımda gelcemde öyle bunları nasıl yaptım diyecek kadar yoktur..

neden hiç çılgınlık yapmadın mı:) illa büyük şeyler olmasına gerek yok bazen de aşkın gözü kördür hiç bişyi görmezsin karşındakini görmek istediğin gibi görürsün bi yerden sonra film birden kopar o pembelik dağılır hipnozdan çıkmış gibi ben ne yaptım ya o kimm ben kimm filan deriz:sokböyle şeylerde olabilir:)

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
bi kere kankamın abisine aşk olmuştum yaşca büyüktü işte 2 ay fialn çıktık beni aldatınca kafam dank etti en büyük yanlışım mı desem bunu nasıl yaptım mı desem bilemiyorum bi bu geldi aklıma kankamda söylemese salak gibi hala ona inanıp durcaktım

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bi kere kankamın abisine aşk olmuştum yaşca büyüktü işte 2 ay fialn çıktık beni aldatınca kafam dank etti en büyük yanlışım mı desem bunu nasıl yaptım mı desem bilemiyorum bi bu geldi aklıma kankamda söylemese salak gibi hala ona inanıp durcaktım

beni aldattı dediğin kişi sanırım dimi ah bu erkekler

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
beni aldattı dediğin kişi sanırım dimi ah bu erkekler

yani ondan sonra ne erkeklere güvendim ne erkekler için bişey yaptım hayatıma 3 kişi girdi üçüncüsüde szölüm o olmasaydı kendimi toparlayamazdım benden bşk kaç tane daha sevgilisi varmış yani ne oluyo kankanda olsa kankanın abiside olsa güvenem...ya benle birlikte gidip kız istiyo vermeyince geri dönüyo böyle bişey olmaz ..yine aklıam geldi aynı yaşadıkalrım:aglayan:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ilk sevgilimle öyle bi telefonda konuştuk ki telefon faturası çok gelince nie yaptım bunu dedim:D:nazo:

hadi ya:))benim de başıma gelmişti bi kere babam faturayı eline aldı kıyameti kopartıyo benim haberim yok dedim tabi sonra ayrıntılı faturaya geçti ogün bugündür ev telefonunu kullanmadım:))

Canim inan düsündüm aklima gelmiyor, ben hic mi cilginlik yapmamisim. :dertli:

aaa çok ayıpppp:panter:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Evet bende cok telefon parasi ödemisimdir, hatta bir kere babamlar izine gidecekti telefonu sakladi, tabii ben bozuk telefonu taktim. Bozuk mozuk baya bir konustum. Babamlar gelecegi zaman ortadan kaldirdim. Fatura gelince babam nasil becerdin yine dedi. Bunlar evlendigim sene olmustu. Bende merak etme artik istesende konusmam dedim, cünkü artik esim yanimdaydi. :D

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Evet bende cok telefon parasi ödemisimdir, hatta bir kere babamlar izine gidecekti telefonu sakladi, tabii ben bozuk telefonu taktim. Bozuk mozuk baya bir konustum. Babamlar gelecegi zaman ortadan kaldirdim. Fatura gelince babam nasil becerdin yine dedi. Bunlar evlendigim sene olmustu. Bende merak etme artik istesende konusmam dedim, cünkü artik esim yanimdaydi. :D

:cokkomik: :cokkomik:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar