Arkadaşlık

mü$erref

Aktif Üye
Tepki
127
canımsın benimm ağlattın beni ama mutluluktan.ben daha çok şanslıyım hayatımda sen olduğun için Can nefesim Habuşum :utan:-hmm..Hep yanımda olduğun için teşekkür ederim seninle hayatıma gelen tüm güzellikler için bir kez daha ÇOOK TEŞEKKÜR EDERİM .Herşeyimsin benim

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
canımsın benimm ağlattın beni ama mutluluktan.ben daha çok şanslıyım hayatımda sen olduğun için Can nefesim Habuşum :utan:-hmm..Hep yanımda olduğun için teşekkür ederim seninle hayatıma gelen tüm güzellikler için bir kez daha ÇOOK TEŞEKKÜR EDERİM .Herşeyimsin benim

ahh benm güzel arkadaşım o güzel gözlerinden mutluluktan olsada yaş akmasın birtanem benm hep gülsün yüzün ben sana teşekkür ederim asıl canm arkadaşımmm :huhuu::huhuu::huhuu::huhuu::huhuu::huhuu:

mü$erref

Aktif Üye
Tepki
127
bebeğimm rica ederim gerçek olan bunlar değerli ve kaybedilmemesi gerekn en öenemli sevgi,bağımlılık...ve bir şey daha ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOKK ÖZLEDİMMM CANIMI :mendil::mendil:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Çok şükür benimde canım sıkkın nerdesin sennnnnn diyebildiğim bir arkadaşım var.Çok nazımı çekti sağolsun hep var olsun.:huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar