Arina'nın Makyaj Dolabı

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Tamam İlknurcum:) Dur daha makyaj malzemelerimi de ekleyeceğim. Onlardan da vermek istediklerim var. Ondan diyorum. Siz beğenin ben yollarım. Kargo parasını siz verirsiniz o kadan :ayna:

gülo

Aktif Üye
Tepki
221
arina cıgım maaşını bunlara yatırıyorsundur heralde bende çalışırken senin gibiydim maşallah aavon oriflam ın tüm her türlü ürünlerini alırım biraz kullanıp devamı yok birde kullansam gam yemem çogunu yıllar gectiginden attım şimdide almıyorum sadece avon parfümü kullanıyoruum kremlerim var yeterince

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
ariş
topigin hayırlı ugurlu olsun bebenkim:sila::sila:
bende istiyimmi ne dersin:kptmya::kptmya:

İste bebenkim göndercem deyim:D

Bu arada sözün var bana, unutma :kokos:

arina cıgım maaşını bunlara yatırıyorsundur heralde bende çalışırken senin gibiydim maşallah aavon oriflam ın tüm her türlü ürünlerini alırım biraz kullanıp devamı yok birde kullansam gam yemem çogunu yıllar gectiginden attım şimdide almıyorum sadece avon parfümü kullanıyoruum kremlerim var yeterince

Yatırıyordum diyeyim. Bu daha bir kısmı daha makyaj malzemelerim falan da var :kptmya:

Ama azaltmaya karar verdim :kokos:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
masallah arisim ne cok ürünün var :kokos:
güle güle kullan ama cok güzel olmus topicin en azinda begendikleirni ve begenmediklerinide yazmissin fikir olur:sila:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sağol canım daha devamı gelecek:uc:

panteriminde o nacizane fikirlerini bekliyorum ayrı bir konuda burdan bildirem dedim pantişime :panter:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sağol canım, gel karıştır :ayna:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
benden makyaj dolabı karıştırmaya bayılırım böyle ekleyince de karıştırmış kadan oldum valla panterimin dolabını da görmek istiyim-kop

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Arişim tükkanın hayırlı uğurlu olsun bacım,lazımdı sana böyle bir konu:kokos:

Nivea ve arko kreminden başka bişey kullanmıyorum bende,İlknurun dediği gibi ihtiyacımız yok diye avutalım kendimizi:kptmya:

G

guzelcem

Misafir
Canısı güle güle kullan cildin bayram etsin, ışıl ışıl- tertemiz bir cildin olsun:):kokos:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sağolun kızlar :ayna:

Bu hafta makyaj eşyalarımı düzene sokmayı düşünüyorum:) O zamanda yeniden fotoğraflayacağım.

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
Ben artık bu işleri kızıma bıraktım. Meslek lisesinde cilt bakımı okuyo_Ona o kadar çok malzeme alıyoruzki bize sıra gelmiyo. Bu yıl artistik makyaj plastik makyaj yapmayı öğreniyolar. Haftada 3 gün bir güzellik merkezinde staj yapıyo.Küçük bir ağda makinesi bile aldık. Bu bölüm çok masraflı ama iş sahası çok. Biz bayanlar var oldukça ölmez meslek. Arinacım toğiğin hayırlı olsun.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sağol ablacım, sen kızını kandırsan buraya üye olsa da bize de o sırlarını anlatsa süper olur :kokos:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Arinam nettin sen:Dbenim 20 yıldır kullandıklarımı toplasan bu kadar etmez:kptmya::kptmya:
maşallah sana:)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar