Arina'nın Makyaj Dolabı

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Makyaj Dolabımda neler var neler yok döktüm ortaya, tabii aralarına yeni katılanlarda oldu aralarından ayrılanlarda :ayna:

Öyle bitkisel ürünlerle hiç uğraşmıyorum. Aslında kendime fazla bakım yaptığımda söylenemez. Sıradan şeyler yapıyorum. Buradan yeni aldıklarımı, bende var olanları, nelerden menun kaldım, nelerden kalmadım hepiciğini paylaşacağım. :kokos:

Ha bu arada parfüm deneyimlerimden yararlanmak isteyenler olursa; Arina'nın Parfüm Dükkanı 'na beklerim ifindim:kokos:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
İlk olarak cilt bakım ürünlerimden başlamak istiyorum. Yaklaşık 1 haftadır kullandığım Rosense Cilt bakımı serisi;

attachment.php

Öncelikle memnun kaldıklarım; karma bir cilde sahip olduğum için, Yüz Yıkama Köpüğü, Toniği ve Nemlendirici harika geldi cildime, bir de göz çevresi kremi. Kesinlikle tavsiye edilir.

Sütü, peeling ve maskesi hiçbir işime yaramadı:ayna:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
2wmoo5z.jpg

Bu ürünler La Mer peelingim dışında diğerlerini duşta kullanıyorum :kptmya:

Elizabeth Arden serisini zaten şutladım. Evlendiğim sene almıştım ve işimi görmedi, bozulunca bende attım:sim3:

Nuxe serisini bitirdim, sıradan bir seriydi benim için. :ayna:

Loreal yüz yıkama jelini duşta kullanıyorum. Seviyorum, güzel etkisi var. :eek:

Lush toniğimi de arada yüzüme sıkıyorum. :kokos: Parlaklığı anında alıyor. Zaten bitsin içindeki, yerine %100 gül suyu dolduracağım. -hmm

La Mer elmas tozlu peelingim, etkisi harika, bence şu ana kadar almış olduğum en süper ürün. Verdiğim paraya değdi. :hulya:

Sephora Waterproof göz makyajı temizleyicim, 3. şişeyi bitirdim. Performansı süper. -kop

Tepki
8.216
Canım hayırlı olsun topiğin:gulegule:
Bende rosense'in temizleme köpüğünü kullanmıştım gerçekten harika -hmm
Kremlerininde iyi olduğunu duydum elimdekiler bitince rosense serisini almayı düşünüyorum :hulya:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
30iz7fn.jpg

Vücut bakım ürümlerime geldi sıra :sackurutma:

Oriflame ürünlerinden bahsetmek istiyorum ilk önce, Perfect Body ve Swedish SPA bu iki üründen çok memnun kaldım. Sürekli kullandığımda bacaklarımda sıkılaşma gördüm :eek:

Yalnız Silk&Smooth adlı ürününden hiç memnun kalmadım.

Dove bronzlaştırıcı iğrenç, hiç beğenmedim.:hayir: Normal nemlendiricisi süper zaten :kayris:

Bepanthol zaten vazgeçilmezim, harika bir nemlendirici.

Şu pompalı da The Body Shop'ın mis kokulu ışıltılı nemlendiricisi, özel günler hariç kullanmıyorum; çünkü oldukça parlatıyor :ilknur:

Borghese çamurum, harika bir ürün. Duştan önce tüm vücuduma sürüyorum ve sonuç harika -hmm

Şu sarı kaplı kremde vanilya kokulu nemlendiricim, sürüyor muyum hayır :kptmya: Zaten Oriflame'den hediye gelmişti. :dertli:

LaRisA

Daimi Üye
Tepki
769
eyükü yok dedim haaa
az daha bendede yok diyen olursa belediyenin el atmasını talep etcem. cünkü tam belediyelik iş olcek :kptmya::kptmya:

neyse daha fazla meşgul etmeyin arişin topüğünü valla ceker paspasın sapını kovalar :lululu::lululu::lululu:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
attachment.php

Bu da varis kremim, yalnız evde olmadığım için çekemedim. Haftasonu ahlledeyim bari:)

Bu arada çikolata gibi olduğu için kışın süremiyorum. Hoş zaten çatlak ve varislere iyi geldiği de söylenemez tabii Neyse yaza kullancam artıkın -kop

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
topiğin hayırlı olsun-hmm

waaaaaaaaaaav tam kokossun anacim sen,,,,,,,,,,:kokos:

hayırlı olsun canım

Canım hayırlı olsun topiğin:gulegule:
Bende rosense'in temizleme köpüğünü kullanmıştım gerçekten harika -hmm
Kremlerininde iyi olduğunu duydum elimdekiler bitince rosense serisini almayı düşünüyorum :hulya:

benim hiç bunnardan omadı abaaaa:mendil::mendil:

adresimi verimmi :kptmya::kptmya:

Abüüü ariş ne çok gıı
Benim hiç böyle şeylerim yok :sinifsinif:

topiğin hayırlı olsun canım...-hmm

Teşkür ederim kızlar.

Valla isteyen varsa özelden haber etsin. Kullanmadıklarımı ayarlarım yollarım:) kargo parasını verirsiniz sadici :ayna:

Metiscim, valla bende bu kadar güzel bir performans beklemiyordum açıkcası:)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar