Annem cok hasta

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
su dunyada annem kadar sevdiyim ikinci bir insan yok.onla nefes aliyorum ben evin tek kiz cocugu oldugum icin annemle cok bagliyiz.ben onun o da benim sesimi bir gun isitmessek yasayamayiz belke.annem cok hasta yuruyemiyor.bana soylemiyordu ben bu halimle gelmeyim deye.ama dun gitdim annemlere yuruyemiyor yatakda yatiyor.tualete bile gidemiyor yardimla gidiyor.bacak sinirlerini sogutlatmisş o yuzden ayagini yere basamiyor.geldim ama canim onun yaninda kaldi.allah korusun ona bir sey olursa yasayamam benşoyle bir seyi dusunmek bile kahr ediyor beni.insallah duzelecek.allah beni su dunyada tek koymaz insallah.o benim dert ortagim varligim her seyim.canim annem hep yanimda ol ne olur.dualarinizi esirgemeyin.

Kuseyenim sen bu halinle sakın ola kendini yıpratma birtanem..
Anneciğin için beslediğin duygular inan beni duygulandırdı,hangimiz annemiz için kötü bir şey düşünebiliriz ki zaten..Cennet annelerin ayağı altındadır diyeee,nede doğru söylemişler.
Rabbim anneciğine şifa versin birtanem..
Dilerim en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur birtanem.

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
canim arkadasim kendimi dusunemiyorum ki.beni burakmayin ne olur.cok kotuyum.alamakdan kendimi taniyamiyorum.canim benim neden her sey ust uste.tesekkur ederim canim benim.iyyki vatrsiniz

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
kuseyen çok geçmiş olsun canım ,bacak sinirlerinin bu hastalığını ilk defa duyuyorum tedavisi nasıl oluyor muş peki?inşallah en kısa zamanda tekrar sağlığına kavuşur anneciğin.

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
insallah canim tesekkur ederim bir tanem.ne bilim sinir sakinlesdirici.sonra vitamin falan bir suru ilac iyne yazmislar.insallah duzelir annem.ben onsuz yasayamam ki

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
geçmiş olsun Allah (CC) acil şifalar versin
üzülme canım geçer bende öyle oldum
üç aydır neler çekiyorum Allah biliyor
ağrılarımı serumlarla dindirdiler
doktorlar ceryanda kalmışsın dediler
hamdolsun şimdi daha iyiyim
annende iyileşir inşallah

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
geçmiş olsun Allah (CC) acil şifalar versin
üzülme canım geçer bende öyle oldum
üç aydır neler çekiyorum Allah biliyor
ağrılarımı serumlarla dindirdiler
doktorlar ceryanda kalmışsın dediler
hamdolsun şimdi daha iyiyim
annende iyileşir inşallah

canim ablam oyle guzel konusuyosunki,oyle guzel kalbin varki.hep moral veriyosun bana.seni cok seviyorum ablam.melekler gibisin ablam

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar