Annem cok hasta

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
su dunyada annem kadar sevdiyim ikinci bir insan yok.onla nefes aliyorum ben evin tek kiz cocugu oldugum icin annemle cok bagliyiz.ben onun o da benim sesimi bir gun isitmessek yasayamayiz belke.annem cok hasta yuruyemiyor.bana soylemiyordu ben bu halimle gelmeyim deye.ama dun gitdim annemlere yuruyemiyor yatakda yatiyor.tualete bile gidemiyor yardimla gidiyor.bacak sinirlerini sogutlatmisş o yuzden ayagini yere basamiyor.geldim ama canim onun yaninda kaldi.allah korusun ona bir sey olursa yasayamam benşoyle bir seyi dusunmek bile kahr ediyor beni.insallah duzelecek.allah beni su dunyada tek koymaz insallah.o benim dert ortagim varligim her seyim.canim annem hep yanimda ol ne olur.dualarinizi esirgemeyin.

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
çok geçmiş olsun canım umarım tez zamanda iyi haberlerinide duyarız.
Benimde babam bugün kardiyolojiye yatırılmış. Telefonla konuştuk uzun zamandır ara ara sıkıştırıyormuş doktor hastane yatışını vermiş sesi iyiyidi bişeyim yok dedi biraz moral oldu birazdan eşim gelince görmeye gidicem içim hiç rahat değil.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.656
Çok gecmis olsun kuseyen ablacim rabbim acil sifasını verir insallah. Biran önce basinizda durur insallah canim benim cok üzüldüm inan dualarim seninle canim benim çok gecmis olsun :uzgun:
Kıyamam sana ama sıkma canini sen güclü olki annenede moral olucakki hemenden ayaklanicak hemenden allah tarafindan iyilesicek insallah bitanem :uzgun:

Tobe'cim seninde babacığına rabbim acil şifalar versin kuzum

OP
kuseyen

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
Çok gecmis olsun kuseyen ablacim rabbim acil sifasını verir insallah. Biran önce basinizda durur insallah canim benim cok üzüldüm inan dualarim seninle canim benim çok gecmis olsun :uzgun:
Kıyamam sana ama sıkma canini sen güclü olki annenede moral olucakki hemenden ayaklanicak hemenden allah tarafindan iyilesicek insallah bitanem :uzgun:

Tobe'cim seninde babacığına rabbim acil şifalar versin kuzum

sag olasin bebisim yureyine saglik

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
çok geçmiş olsun canım umarım tez zamanda iyi haberlerinide duyarız.
Benimde babam bugün kardiyolojiye yatırılmış. Telefonla konuştuk uzun zamandır ara ara sıkıştırıyormuş doktor hastane yatışını vermiş sesi iyiyidi bişeyim yok dedi biraz moral oldu birazdan eşim gelince görmeye gidicem içim hiç rahat değil.

Tobecim sanada geçmiş olsun canım rabbim babanın şifasını versin inşallah seninde tez elden:huhuu:

boran

Aktif Üye
Tepki
89
canım çok geçmiş olsun allah şifa versin derdi veren allah şifasınıda mutlaka verir üzülme

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
ne demek ablacim herzaman yanindayim :eek:
tobecim seninde :huhuu:
Sağol canım bitterim...
Tobecim sanada geçmiş olsun canım rabbim babanın şifasını versin inşallah seninde tez elden:huhuu:
Çok sağol talyacım Allah razı olsun canım.

Tobem sizede geçmiş olsun canım.Gördünmü babanı nasıl??

Sağol şekerparem dün akşam gittik hastaneye eşimle kardiyoloji bölümüne girmek pek kolay bir iş değildir. İşimiz rast gittide çok uğraşmadan girebildik 10-15 dakika iyi gördüm çok şükür.
1,5 aydır ara ara gögüs sıkışması oluyormuş babamda tabi bizim bundan haberimiz hastaneye yatınca oldu şimdilik tetkikler yapılıyor sanırım anjio yolu gözüküyor umarım herşey yolunda gider. şimdilik bekliyoruz işte.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar