Anneler Gününde,annesi vefat etmiş arkadaşlar,annelerimiz için 41 yasin okuyalım mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
41 Yasini Şerifi okumak isteyenler.
esse 1 ..............................Okundu (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

kedijik 6 ...............................Okundu (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

GÜLNİDA 5............................. 5 Okundu,(Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

Şahmaran 3....................................2 tane okundu (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

Gülümse 4

sunay 6................................................ 5 Okundu,1 Okunacak (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

incitanemtuana 2...............................................Oku ndu (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

-sumeyye 8.............................................. 8 Okundu, (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

gurbetkusu 2.............................................. Okundu, (Allah(c.c) kabul etsin inşallah

sıladayım 2 ................................................Oku ndu (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

nesrin64- 2-----------------------------Okundu (Allah(c.c) kabul etsin inşaallah)

27 tane okundu,Allah kabul etsin arkadaşlar,hepinizden Allah razı olsun

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Nesrin ablam diyorum ki sırayla burda adına okunmasını istediğimiz arkadaşlar isimlerini belirtsin

ben okuyabilirim diyen arkadaşlar da katılsın,her hafta birimizin adına okuyalım,ne bileyim bi sıkıntısı varsa yada bi dileği onun adına

mesela ilk ben olsam ayıp olur mu:utandim:

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
evet kızlar her hafta herkes okuyabildiği kadar Yasin-i şerif okusun...cuma günü cümle ölmüşlerimize bağışlayalım...ben varım:eek::eek::eek:

çok güzel ablam çok iyi olur ben zaten okuyorum biraz daha fazla okurum hem daha iyi okumuş oluruz kuranı kerimi olur yanlışlarımızı dsa düzeltmek için çok güzel bir fırsat ben varım inşallah canım Ablam Allah (cc) razı olsun

nesrin64

Daimi Üye
Tepki
6.280
Nesrin ablam diyorum ki sırayla burda adına okunmasını istediğimiz arkadaşlar isimlerini belirtsin

ben okuyabilirim diyen arkadaşlar da katılsın,her hafta birimizin adına okuyalım,ne bileyim bi sıkıntısı varsa yada bi dileği onun adına

mesela ilk ben olsam ayıp olur mu:utandim:

fındığım istediğin gibi olsun canım...nasıl istersen :eek:-hmm

bir düzen koyalım devam edelim bitanem...:eek:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Ozaman yeni bi konu açalım bunun için,

bu arada burda adı yazan okuyan arkadaşlara çok teşekkür ederim,Allah razı olsun sizlerden,

okuyamayan arkadaşlar okur musunuz,okuyamam derseniz ben çarşamba gününden itibaren okuyabilirim

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Rabbim okuduğunuz tüm dualarınızı kabul etsin inşallah
Fındığım son 1 tanemi bu akşam okurum canım,malum anneme gittim geldim ve inan o 1 tane içime oturdu,söz bu akşam okumuş olurum

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Bitanem senden başka okumamış olan arkadaşlar da var,tmamlayalım diğerine başlicaz diye acele ettiriyorum

nolur yanlış anlamayın:utandim:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

kedijik 6 ...............................Okundu (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

GÜLNİDA 5............................. 5 Okundu,(Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

Şahmaran 3....................................2 tane okundu (Allah(c.c) ,1 okunacak kabul etsin inşallah )

Gülümse 4........................................

sunay 6................................................ 5 Okundu,1 Okunacak (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

incitanemtuana 2...............................................Oku ndu (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

-sumeyye 8.............................................. 8 Okundu, (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

gurbetkusu 2.............................................. Okundu, (Allah(c.c) kabul etsin inşallah

sıladayım 2 ................................................Oku ndu (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

nesrin64- 2-----------------------------Okundu (Allah(c.c) kabul etsin inşaallah)

35 tane okundu,Allah kabul etsin arkadaşlar,hepinizden Allah razı olsun

Kalanları kırmızıyla işaretledim

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Fındığım ben üstüme düşen vazifeyi yerine getirerek o son kalan 1 taneyide bu gece okudum birtanem.
Rabbim kabul etsin inşallah

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Allah kabul etsin Şahım,ağzınıza sağlık arkadaşlar hepiizin

Rabbim sizlerin de gönlünüze göre versin ne muradınız varsa inşaallah

Bu arada arkadaşlar okunmayan 5 yasini şerif var,okuyacak olan arkadaşlardan haber alamdım,onları tamamlayabilir miyiz

ben yarın 2 tanesini okurum

geriye 3 tane kalıyo

Ama yarın bitirelim diyorum,kesin okuyabilecek olan arkadaşlar alsın lütfen-ayse

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

Şahmaran 3....................................3 tane okundu (Allah(c.c) ,kabul etsin inşallah )

Şahmaran 1.......................................

Esse 1....................................................

Fındık Kurdu 2...................................

sunay 5................................................ 5 Okundu, (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

incitanemtuana 2...............................................Ok u ndu (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

sıladayım 2 ................................................Ok u ndu (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

36 tane okundu,Allah kabul etsin arkadaşlar,hepinizden Allah razı olsun

Kalanları kırmızıyla işaretledim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar