Anneler Gününde,annesi vefat etmiş arkadaşlar,annelerimiz için 41 yasin okuyalım mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tepki
50
selam hanımlar gününüz aydın olsun ömrünüz uzun olsun hepinizden Allahütala razı olsun dün beştane almıştım dördünü okudum inşallah bu günde bitane kalanı okuyacam allah kabul ve makbul eylesin. hepiniz hakkınızı helal edin.okuyan kardeşlerimizden Allah razı olsun.

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
fındık içim 5 tanede ben okurum bu akşam eğer yarın kimse gelmezse yine alırım alıp almıycamı yarın buraya yazarım

Allah razı olsun ablacım o zaman kalıyo 12

Allah senden razi olsun findigim nekadar özel ve ince bir düsünce olmus

bende 2tane okurum melegim okudukca belirtir dahada alirim okumak icin

okuyan agziniza saglik

Allah hepinizden razi olsun

Senden de razı olsun incim kaldı 10

ay canım benim çok güzel düşünmüşsün Rabbim okuyan dillerinizi narın ateşinde yakmasın Allah (cc) kabul etsin inşallah tüm ölmüşlerimize gitsin inşallah bende 10 tane bana yaz fındığım inşallah yarın okurum hemen tüm ölen Annelerimiz nur gölünde yatsın mekanları cennet bahçesi olsun olsun çok mutlu oldum inanın şuan gözlerim dolu dolu yazıyorum Alah (cc) fındığımdan ve sizlerden Razı olsun Fındığım vesilesiyle okumumuş oluyoruz

İnşaallah rabbim de dualarımızı kabul eder sümeyyem,senden de Allah razı olsun bitanem,senle birlikte başka kalmammış oluyo

fındık içim 5 tane yasin okudum tabarekeyle ammeyide okudum Allah kabul etsin

Allah kabul etsin ablacım,o zaman 5 okundu diye toplayalım,karışıklık olmasın sayayım

selam hanımlar gününüz aydın olsun ömrünüz uzun olsun hepinizden Allahütala razı olsun dün beştane almıştım dördünü okudum inşallah bu günde bitane kalanı okuyacam allah kabul ve makbul eylesin. hepiniz hakkınızı helal edin.okuyan kardeşlerimizden Allah razı olsun.

Senden de Allah arzı olsun canım,Allah kabul etsin,9 oldu

canim findikim cok iyi dusunmussun bitanem tum okuyan arkadaslarimizin dualarini yuce rabbim kabul eylesin insaallah...2 tanede ben kapayim.. ama pazartesi ancak okuyabilirim cunku yarin reglimin son gunu hayirlisiyla pazartesi okurum canim allah kabul etsin....

Gurbetim ben 5 okurum demiştim ama hastayım ozaman iki tanesini sen al bitanem,yetişemediğiniz okuyamadığınız olursa eğer bende yetişirsem alırım arkadaşlar

Fındığım dün ben aldığım 2 taneyi okudum.Rabbim kabul eder inşallah.
Eşim için aldığım 2 tane içinde bugün tamamlarım,yarın söylerim sana oldumu bebem.
Şimdi sen okunmuşların içine 2 tane ekleyebilirsin

Senle birlikte 11 okunmuş oldu şahım,okumak isteyen varsa arkadaşlar 3 tane kaldı

alan arkadaşların dışında

almazsanız sorun değil dediğim gibi yetişebilisem bende okurum,çarşamba günü bitiyo hastalığım

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
41 Yasini Şerifi okumak isteyenler.
esse 2

kedijik 6 ...............................Okundu (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

GÜLNİDA 5

Şahmaran 3....................................2 tane okundu (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

Gülümse 4

sunay 5................................................Okundu (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

incitanemtuana 2

-sumeyye 10

gurbetkusu 2

sıladayım 2

Şu an bu listeye göre 41 taneyi tamamladık gibi görünüyor ama:dusun:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
esse 2

kedijik 6 ...............................Okundu (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

GÜLNİDA 5............................. 4 Okundu,1 okunacak (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

Şahmaran 3....................................2 tane okundu (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

Gülümse 4

sunay 5................................................Okundu (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

incitanemtuana 2

-sumeyye 10

gurbetkusu 2

sıladayım 2

Fındık seni çıkardım o halde listeden esseye beim okuyacağımdan 1 tane vereyim esse 2 tane okur bu akşam

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
esse 2

GÜLNİDA 5............................. 4 Okundu,1 okunacak (Allah(c.c) kabul etsin inşallah )

Gülümse 4

incitanemtuana 2

-sumeyye 10

gurbetkusu 2

sıladayım 2

17 tane okundu

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
ben her cuma akşamı yasinimi okurum öte alemdeki yakınlarıma o kadar çoklarki gönlüm onları düşünürken dualarım göz yaşlarıma karışır senin annen içinde dua ederim sevgili fındık kızım allah dualarımızı kabul etsin mekanlarını cennet eylesin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar