Adını Feriha Koydum -Emir'in Yolu (Showtv)

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.535
ferihaaaa154_5435_154.jpg

trans.gif

Adını Feriha Koydum

trans.gif

Türü: Yerli Dizi
Tarih-Saat: 03.02.2012 20:00
trans.gif

AŞIKLAR KAÇIYOR ORTALIK KARIŞIYOR !

Rıza, Feriha’yı köye gönderme kararından dönmez. Feriha’nın köye gönderildiğini öğrenen Emir çılgına döner. Yaşananlara seyirci kalamayan Emir’in attığı adım Feriha’yı beklenmedik bir seçim noktasına götürür. Feriha, Emir’le birlikte kaçar ve ortalık karışır. Büyük haber sadece Rıza için değil Aysun ve Ünal için de korkunç bir şok olur. Aşıklar herkesten uzakta bir dağ evine sığınırken, Feriha’nın kendi isteğiyle gittiğini kabul etmek Mehmet için kolay olmaz. Emir’in kızını zorla kaçırdığına inanan Rıza şikayetçi olur. Emir ve Feriha, İstanbul’da olanlardan habersiz, başka hiçbir şey düşünmeden başbaşa olmanın büyüsünü yaşarken, aileleri arasında işler giderek sertleşmektedir. Öte yandan Emir ve Feriha’nın ortadan kaybolması ile zor durumda kalan Gülsüm ve Koray cephesi de karışmaya başlar. Çektiği acıyla mücadele etmeye çalışan Hande, Koray ve Gülsüm evliliğinin iç yüzünü öğrenmeyi kafasına koyar. Emir ve Feriha’nın kaçışı, polis ve basının ilgisi ile büyürken, Rıza bu kez Mehmet’in itirafı ile sarsılır. Emir ve Feriha ise ailelerinin yaşadığı kaostan uzakta geçmişin yüzleşmeleri ve gelecek hayalleri ile başbaşa unutulmaz bir geceye adım atarlar. Adını Feriha Koydum yeni bölümü ile 3 Şubat Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de…

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.535
Evlendiler sonunda
smilie_girl_013.gif
ama bölümü çok bölük bölük izledim genelinden hiçbirşey anlamadım :dertli:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.535

trans.gif

Adını Feriha Koydum

trans.gif

Tarih-Saat: 17.02.2012 20:00

trans.gif

Hastanede zor anlar geçiren Feriha ve Emir, yaşananlara Ünal’ın sebep olduğunu öğrenince bir darbe daha alır. Çiçeği burnunda çift, iki aile arasındaki düşmanlığın tahminlerinin de ötesinde oldugunu bir kere daha görür. Feriha, ailesinin tepkisine karşın hastanede kalmaya, Mehmet ise onu yakınlarında barındırmamaya kararlıdır. Rıza ve Ünal arasında neler olduğunu öğrenmek isteyen Emir, babasından hesap sorar. Ünal ve Emir arasındaki ipler artık kopma noktasındadır. Hastanede istenmeyen Feriha karışık duygular içinde savrulurken Emir her ikisi için de vargücüyle onu ayakta tutmaya çalışır. Emir’in Koray’da kaldığını öğrenen Aysun’un oğlunu görmek için yaptığı ziyaret, karşısında Feriha’yı bulmasıyla amacından sapar. Feriha’nın Emir’le yaşadıklarına sahip çıkmasıyla Aysun deliye döner. Öte yandan Cansu, Sanem’le ilgili büyük bir gerçeği öğrenirken, Hande Koray ve Gülsüm cephesinde ise dengeler değişmek üzeredir. Yaşadıkları zor günlerde birbirlerine tutunan Feriha ve Emir, Rıza ile konuşan Hatice’nin Feriha’ya uzattığı elle, yeni bir yol ayrımına gelir.

Adını Feriha Koydum yeni bölümü ile 17 Şubat Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de…

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Ferihaya bazen sinir oluyorum :sinir: Geçen hafta tamamına bakma fırsatı buldum nihayet :hihi: Emir şömine başında Ferihanın ellerini ısıtıyor,tatlı tatlı öpüyor kız sanki ... Töbe töbee devamını getirmeyeceğim :sinir: Bu haftaki bölümde öyle vasat olursa reytingler düşer :eek:ky:

Buarada yol ayrımı derken ne demek istediler acaba :dusun: Evliliği yaşayamadan ayrılmasınlarda :cokkomik:

cerenimo41

Daimi Üye
Tepki
688
Ferihaya bazen sinir oluyorum :sinir: Geçen hafta tamamına bakma fırsatı buldum nihayet :hihi: Emir şömine başında Ferihanın ellerini ısıtıyor,tatlı tatlı öpüyor kız sanki ... Töbe töbee devamını getirmeyeceğim :sinir: Bu haftaki bölümde öyle vasat olursa reytingler düşer :eek:ky:

Buarada yol ayrımı derken ne demek istediler acaba :dusun: Evliliği yaşayamadan ayrılmasınlarda :cokkomik:

aynen ya o an bende nasıl sinir oldum anlatamam

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
aynen ya o an bende nasıl sinir oldum anlatamam

Nikah kıyıldıktan sonra resmen başka bir Feriha izledik.Soğuk,ilgisiz,korkak ...

Genellikle cuma akşamları misafirim olur yada oğlumdam kesintisiz izleyemem.Nasıl olduysa geçen hafta gayet rahat izledim ama her kare beni deli etmeye yetti.Emir herşeyi alttan alıyor,bütün suçu kendinde buluyor her defasında ama yakında patlayacak.Sabır taşı olsa çatlar Feriha karşısında :D İnşallah bu haftada vasat olmaz diye umuyorum.Her hafta reyting rekoru kıran bir dizi.Takipçisi çok fazla.İnşallah onları mutlu ederler

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.535

trans.gif

Adını Feriha Koydum
trans.gif

Tarih-Saat: 24.02.2012 20:00
trans.gif

Rıza, Feriha’nın attığı adımı karşılıksız bırakmaz ve kızını eve kabul eder. Mehmet bu duruma tepkisiz kalamaz. Emir’in apartmana geri dönmesiyle kapıcı dairesindeki huzursuzluk artar. Emir’le aynı apartmanda kalmayı göze alamayan Rıza, kesin bir karar alır. Aşkları bu kez de zorunlu ayrılıkla sınanan Feriha ve Emir’in özlemle başetmeleri kolay olmaz. Öte yandan Sanem’in Ünal’la ilişkisini öğrenen ve Sanem’i evden kovan Cansu’nun psikolojisi giderek kötüleşmektedir. Feriha, Cansu’nun yaşadıklarına kayıtsız kalamaz. Mehmet, Emir’le hesaplaşmak için fırsat kollarken, Levent geliyorum diyen tehlikenin farkındadır. Levent’in Mehmet ve Rıza ile yakınlığı ise Feriha ve Emir’i huzursuz eder. Emir ve Levent arasında yeni bir gerilim başlar. Feriha hiç beklemediği bir anda köşeye sıkışırken Emir büyük bir tehlikeyle burun burunadır. Bütün taşlar yerinden oynamak üzeredir. Adını Feriha Koydum yeni bölümü ile 24 Şubat Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de…

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
annemin dizisi Feriha...:)
geçen hafta mecbur izledim, gazetede okumuştum takmış diye ama Deniz Uğur'un peruk takmış hali yoktu,
yada peruk çok başarılıydı :) doğal saçıydı sanki

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.535

trans.gif

Adını Feriha Koydum

trans.gif

Tarih-Saat: 09.03.2012 20:00

trans.gif

Feriha, Mehmet ve Rıza’nın Levent’le ilgili tavrı karşısında çileden çıkar. Feriha’nın verdiği tepki ile kapıcı dairesi karışır. Rıza, Levent konusunda geri adım atmak zorunda kalırken Mehmet büyük yenilgi yaşar. Feriha, Levent’le olanları Emir’e nasıl söyleyeceğini bilemez. Bir anda her şeyi öğrenen Emir ise çılgına döner. Emir’in gizlenen evlilikleriyle ilgili bastırdığı bütün duygular Feriha için yıkıcı olan büyük bir patlamaya dönüşür. Emir’in sabrının taşmasıyla artık evlilik gerçeğini daha fazla saklayamayacağının farkında olan Feriha, babasıyla konuşmak için Mehmet ve Seher’in Kumburgaz’a gitmesini bekler. Öte yandan Emir’i ise büyük bir şok beklemektedir. Emir, Feriha ile ayrılıkları sırasında yaşadığı tek gecelik ilişkinin beklenmedik sonucu ile burun buruna kalır. Feriha babasıyla konuşmaya hazırlanırken, baba olma ihtimali ile neye uğradığını şaşıran Emir ise Feriha ile nasıl konuşacağını bilemez. Bu sırada aşıkların ayrılmadığını öğrenen Cansu’nun akıl almaz intikam planıyla her şey yerle bir olurken, Feriha ve Emir kendilerini bir anda yaşamla ölüm arasında bulur. Adını Feriha Koydum yeni bölümü ile 9 Mart Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de…

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501

trans.gif

Adını Feriha Koydum

trans.gif

Tarih-Saat: 09.03.2012 20:00

trans.gif

Feriha, Mehmet ve Rıza’nın Levent’le ilgili tavrı karşısında çileden çıkar. Feriha’nın verdiği tepki ile kapıcı dairesi karışır. Rıza, Levent konusunda geri adım atmak zorunda kalırken Mehmet büyük yenilgi yaşar. Feriha, Levent’le olanları Emir’e nasıl söyleyeceğini bilemez. Bir anda her şeyi öğrenen Emir ise çılgına döner. Emir’in gizlenen evlilikleriyle ilgili bastırdığı bütün duygular Feriha için yıkıcı olan büyük bir patlamaya dönüşür. Emir’in sabrının taşmasıyla artık evlilik gerçeğini daha fazla saklayamayacağının farkında olan Feriha, babasıyla konuşmak için Mehmet ve Seher’in Kumburgaz’a gitmesini bekler. Öte yandan Emir’i ise büyük bir şok beklemektedir. Emir, Feriha ile ayrılıkları sırasında yaşadığı tek gecelik ilişkinin beklenmedik sonucu ile burun buruna kalır. Feriha babasıyla konuşmaya hazırlanırken, baba olma ihtimali ile neye uğradığını şaşıran Emir ise Feriha ile nasıl konuşacağını bilemez. Bu sırada aşıkların ayrılmadığını öğrenen Cansu’nun akıl almaz intikam planıyla her şey yerle bir olurken, Feriha ve Emir kendilerini bir anda yaşamla ölüm arasında bulur. Adını Feriha Koydum yeni bölümü ile 9 Mart Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de

Ortaya çıkması gereken bunca olay varken yenilerini ekliyorlar.Şimdide bebiş ve zehirlenme :acep: Bakalım ortaya çıksın dediğimiz sır ve yalanların tümü nezaman ele alınacak :acep:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.535
Bebek olayıda kandırmacaymış sanırım annesi mi ne yaptırmış Aysun yani :rujsigara: Cansu'da Halil'in yanına gidecek herhalde...

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.535
images

Adını Feriha Koydum

Tarih-Saat: 16.03.2012 20:00

EVLİLİK ORTAYA ÇIKIYOR, YER YERİNDEN OYNUYOR !

Emir ve Feriha Cansu’nun ölüm tuzağı ile hastanelik olurken büyük bir şaşkınlıkla hastaneye koşan aileler, evlilik gerçeği ile yüzyüze gelir. Rıza, öğrendikleri ile kahrolur, Aysun ve Ünal ise çılgına döner. Emir ve Feriha ailelerinin tepkilerine, birbirlerinden aldıkları güçle göğüs gererken her iki ailenin de onlara ve birbirlerine olan öfkesi dinmek bilmez. Yaşadıklarından yorgun düşen aşıklar, bir süre için İstanbul’daki fırtınaya sırtlarını dönerek adaya gider. Feriha kendini bütün kalbiyle Emir’e bırakırken Emir ise Rüya konusunu konuşmak için doğru zamanı beklemektedir. Öte yandan Rüya ve annesi Emir’in sessizliği karşısında işleri hızlandırmaya karar verir. Emir ve Feriha, İstanbul’da patlayan bombalardan habersiz hayatlarının en özel ve unutulmaz gecesini yaşarken fırtına ise adeta tufana dönüşmek üzeredir. Adını Feriha Koydum yeni bölümü ile 16 Mart Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de…

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.535

trans.gif

Adını Feriha Koydum
trans.gif

Tarih-Saat: 23.03.2012 20:00
trans.gif

HAMİLELİK ŞOKU FERİHA’YI YIKIYOR Ada dönüşü, Rüya’yı karşılarında bulan Emir, Feriha’nın her şeyi bir anda öğrenmesine engel olamaz. Hamilelik şokuyla neye uğradığını şaşıran Feriha’nın öfkesi de kırgınlığı da ikisi için de ağır olur. Öte yandan yeni evlilerin apartmana dönmesi kapıcı dairesinde huzursuzluk yaratır. Mehmet, Feriha’nın yukarıda yaşayacak olmasını kaldıramazken, Rıza’nın da kızının kapıcısı durumuna düşmeyi içine sindirmesi çok zordur. Emir hızla yeni bir ev bulmak için harekete geçer ancak işler düşündüğü gibi gitmez. Feriha ise içinde kopan fırtınalarla başa çıkmaya çalışırken, okulda alaycı bakışların ve dedikoduların apartmanda ise Mehmet’in hedefindedir. Emir ve Rüya hakkındaki gazete haberi ise Feriha için yeni bir darbe olur. Emir suçluluk duygusu ve pişmanlıkla kıvranırken üzerindeki baskıyla çok zorlanmaktadır. Her şey üst üste gelirken, Feriha’nın hissettiği acı sonunda öfke patlamasına dönüşür. Yaşadıkları ağır tartışma, Emir’de de Feriha’da da asla unutamayacakları ağır bir yara açar. Adını Feriha Koydum yeni bölümü ile 23 Mart Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de…

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar