Acil!!! En kalıcı kokuya sahip çamaşır deterjanı ve yumuşatıcısı tavsiyesi istiyorum

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Göznuru bende yaptım ütü suyuna kolanya döküp ütü yapmayı evet çok güzel koku veriyordu amaaaaaa ütüm ne olduysa oldu stop etti:sok bozuldu yani ogünden sonra birdaha yapmadım ütümü tamir eden servis kesinlikle yapmamam gerektiğini söyledi ondan sonra birdaha denemedim:deli:

goznuru

Daimi Üye
Tepki
396
bilmem ben yillardir oyle yapiyorum limon kolanyasimi dokundu senin utune, belkide tesaduf olmustur bende oyle bisey olmadi

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
allah allah ya kurutucu kullananlardan hep aynı şeyi duyuyorum kokuyu alıyor diye ben hiç o sorunu yaşamıyorum aksine dışarda asılı kalınca kokular uçup gidiyor kurutucudan çıkarıyorum oohh mis:)

valla kayınvalidem de kullanıyor o da memnun.hem kokuları da kalıyor.:huhuu:

iklim

Aktif Üye
Tepki
219
eşime iş yerinde alışveriş fişi vermiştiler a101 in neyse birsürü şey aldık ve yumuşatıcısını da aldım çok uygundu denemiş olurum hem diye inanın bir kez deneyin anlarsınız zaten süper bişey pembesiydi benim aldığım kalıcı ve yumuşacık oldu çamaşırlar denk gelip gitsem yine alıcam yumoş vernel bingo tırt kalır yanında

nilhasret

Aktif Üye
Tepki
186
bulamadik daha alici bir koku veya yumusatici ama teksil spreyleri var guzel kokuyor arada bir dolaplara koyunca temeiz temiz kokusu geliyor

kbrszgn

Yeni Üye
Tepki
0
Siladayim. Bende tamamen pervole gecmek istiyorum renklileri ayri siyahlari ayrimi yikamam gerekiyor. Cesitler neler hangilerini almaliyim

kbrszgn

Yeni Üye
Tepki
0
Ben sana ne demişdim ama gerçektende çok güzel değilmi ben perwol u kullanmaya başladığımdan renklilerim ve enönemlisi siyah giysilerim aldığım ilkgün ki gibi canlı canlı duruyor renkleri ve kokusu da daha bir güzel kalıcılığınıda görüceksin Lili cim

Siladayim bende tamamen pervole gecmek istiyorum ama tavsiyelere ihtiyacim var. Renkliler icin ayri siyahlar icin ayri ve beyazlar icin ayri mi almam gerekiyor. Koku secenegi varmi. Seker kokulari tercihim :) bide kirec sokucu heryikamada kullanicakmiyim tozmu iyi tabletmi.

birgul

Üye
Tepki
30
Canım sana tavsiyem Sorti Kimya nın ürünleri 5 6 aydır kullanıyorum inanılmaz. Bir çok marka ve ürün denedim gerçekten beklentimi karşılayan sorti oldu.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar