Acil!!! En kalıcı kokuya sahip çamaşır deterjanı ve yumuşatıcısı tavsiyesi istiyorum

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Ben de seviyorum tursili beğenmez kimse ama durduğu yerde o kadar güzel koku yayıyor ki ben çok sevdim. yumoşu bilmeyen yok zaten ama pervolu kullanmadım onuda denemek lazım:)

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
ben kıyafetlerden ziyade havlu ve çarşaflarda uzun süren deterjan kokusuna bayılıyorum, mis gibi temizlik hissi veriyor :D

Evet günlük kıyafetlerde ben de çok istemiyorum buram buram deterjan yada temizlik kokusu , daha çok iç çamaşırları , havlular , çarşaflarda istiyorum. Gerçi günlük kıyafetlerde kokudan geçtim hatır hatır sertlik vermeyen bir deterjan bulabilsem diye umuyorum.

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Bu arada bugüne kadar kullandığım en kötü deterjan OMO (toz deterjan) 'dur!
Çamaşırlarınızı astığınız gibi kalıp halinde toplamak isterseniz , elinizi sürdüğünüzde deterjanın o kurutucu etkisini teninizde hissetmek isterseniz , çamaşırlarınızın canlı renklerinden sıkılıp amaan birazda solmuş renkler giyiyim derseniz gidin hemen OMO alın derim.
:böö:

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
productimage-picture-perwoll-siyah-sihir-3l-474_t250.png

Renkli çamaşırlarımı az önce makineden çıkardım , önce bir giysinin renginin attığını sandım zira bu çamaşırları bu kadar canlı renklerde görmeyeli uzun zaman olmuştu :durbun:

Adı gibi sihirli arkadaşlar , siyahlarım ve koyu renklerime sihirli değnekle dokunup tekrar tekstil boyasıyla boyamışlar sanki , şaşırmamak elde değil :1:

Çok rahatsız etmeyen hafif bir kokusu var , günlük kıyafetler için yeterli bir koku , ki ben bu kokuyu yumuşatıcıyla bile elde edemiyordum diyim siz anlayın. (Yumuşatıcı kullanmadım) Kalıcılığı konusunda ilerleyen zamanlarda bilgi veririm.

Solmuş renklerden kurtulmak gerçekten güzel. :huhuu:

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
Bu arada bugüne kadar kullandığım en kötü deterjan OMO 'dur!
Çamaşırlarınızı astığınız gibi kalıp halinde toplamak isterseniz , elinizi sürdüğünüzde deterjanın o kurutucu etkisini teninizde hissetmek isterseniz , çamaşırlarınızın canlı renklerinden sıkılıp amaan birazda solmuş renkler giyiyim derseniz gidin hemen OMO alın derim.
:böö:

Omo sıvı, toz deterjanına göre gerçekten çok farklı.. ben çok memnun kaldım ama sıvısından :)

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
productimage-picture-perwoll-siyah-sihir-3l-474_t250.png

Renkli çamaşırlarımı az önce makineden çıkardım , önce bir giysinin renginin attığını sandım zira bu çamaşırları bu kadar canlı renklerde görmeyeli uzun zaman olmuştu :durbun:

Adı gibi sihirli arkadaşlar , siyahlarım ve koyu renklerime sihirli değnekle dokunup tekrar tekstil boyasıyla boyamışlar sanki , şaşırmamak elde değil :1:

Çok rahatsız etmeyen hafif bir kokusu var , günlük kıyafetler için yeterli bir koku , ki ben bu kokuyu yumuşatıcıyla bile elde edemiyordum diyim siz anlayın. (Yumuşatıcı kullanmadım) Kalıcılığı konusunda ilerleyen zamanlarda bilgi veririm.

Solmuş renklerden kurtulmak gerçekten güzel. :huhuu:

Ben sana ne demişdim ama gerçektende çok güzel değilmi ben perwol u kullanmaya başladığımdan renklilerim ve enönemlisi siyah giysilerim aldığım ilkgün ki gibi canlı canlı duruyor renkleri ve kokusu da daha bir güzel kalıcılığınıda görüceksin Lili cim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar