61. Haftanın Konuğu »» enise_

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_Dersena_

Daimi Üye
Tepki
1.750
Hayırlı olsun koltugun şekerimm ..

Hayattaki en büyük çılgınlıgın nedir?
Kıskanç olmanın sence sebebi nedir?
Çocuk ruhlumusun ?
En çok sevdiğin yabancı kim ?
Hangi dizinin kaldırılmasını istiyorsun ?
Yıllar geçmesine ragmen etkisinden kaldıgın film hangisi ?
Göründüğün gibi bi insanmısın ?
En son beslediğin hayvanın ismi ?
Ömür boyunca hayalini kurdugun gitmek istediğin yer neresi ?
Aşkın yaşı sence var mı?
Bu dünyaya ait olmadıgın hissine ne zaman kapılıyorsun ?
Mor renk sende neyi ifade edior ?
Asla affı olmaz bende dediğin şey nedir?
Erkekler az konuşarak çok şey anlattıklarını söyler sence bu doğrumu ??
Oyunu kime verdin?? :dill::dill:

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
Hayattaki en büyük çılgınlıgın nedir? o bende kalsın :hihi:
Kıskanç olmanın sence sebebi nedir? seven insan kıskanır bence.sevmediğin zaman umrununda olmaz ne yaptığı e birazda kişilik meselesi
Çocuk ruhlumusun ? kesinlikle büyümeye hiçç niyetim yok :nanik:
En çok sevdiğin yabancı kim ?vala böyle şeylerle pek ilgilenmiyorum ben:hihi:
Hangi dizinin kaldırılmasını istiyorsun ? hmm hanımın çifliği.zaten bitiyo dinlediler hemen beni :1: artık çok sıkmıştı hep aynı şeyler
Yıllar geçmesine ragmen etkisinden kaldıgın film hangisi ? titanic kesinlikle o çocuğun öldüğü sahneyi hiç unutmam
Göründüğün gibi bi insanmısın ? evet.aslında kısmen evet.bazıları ukala göründüğümü sölüyo ama hiç öyle değilim
En son beslediğin hayvanın ismi ? fıstık kuşum çook tatlı ablası:huhuu:
Ömür boyunca hayalini kurdugun gitmek istediğin yer neresi ? ömrüm boyunca hayal kurmadım ama venediği merak ediyorum bakarsın giderim
Aşkın yaşı sence var mı? bence yok her yaşta aşık olunabilir.ben 70imde de gayet aşık ve romantik olcağımı düşünüyorum:eek:ys:
Bu dünyaya ait olmadıgın hissine ne zaman kapılıyorsun ? sevdiklerimle tartıştığım zamanlarda resmen hayattan kopuyorum :dertli:
Mor renk sende neyi ifade edior ? asilliği
Asla affı olmaz bende dediğin şey nedir? sevgilim açısından aldatmayı dövmeyi affetmem.arkadaşlarım açısından da arkamdan iş çevirirse affetmem
Erkekler az konuşarak çok şey anlattıklarını söyler sence bu doğrumu ??bence bişeyi anlattıkları yok onlar öyle sanıyo:hihi: ille kırk kere sormak gerekiyo çok sıkıcı bi durum :böö:
Oyunu kime verdin?? akp ye vermedim :hihi: chp ye verdim o da Atatürkün hatrına:dertli:

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
Koltuğun hayırlı olsun kuzu:) Çok güzelmiş:) Terleme sırası sana geçti anlaşılan, beni güzel terletmişlerdi doğrusu:D Boncuk yine bomba gibi sorularla iş başında gördüğüm kadarıyla:)

soru istediniz bende sordum ay:hihi:

En geyik
En sevimli
En sivri dilli
En yardımsever
En ciddi
En aşık
En KarizmatiK
En Saygılı
En karmaşık
En vazgeçilmez
En sakin
En iyi yorumcu
En edebi
En Aktif Bayan Kullanıcı
En Komik Bayan Kullanıcı
En paylaşımcı
En tarafsız
En asabi

üyeler kimler?:cokkomik::cokkomik:

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
sinirlenince ne yaparsın ?
en mutsuz olduğun anda bile yüzünü gülümsetebilicek bişey varmı ?
hayat senin için ne anlam ifade ediyor ?
Sitenin admini olsan neyi değiştirmek isterdin?
sitemiz genel anlamda iyimi
hangi konuda eksik görüyosun
ihanete uğrasan affeder misin?.........:mendil:
hayatında oLduğuna en çok sevindiğin şey ??
Dayak yedin mi hiç:sinifsinif:

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
Ekonomik kriz sence teğet mi geçiyor??
kendini robot gibi mi hissediosun(uyu, ye,ders çalış,okula git/işe git....vs..) yoksa hayatın keyfini mi çıkarıosun?
Hiç durduk yere güzel bir şey olmuş gibi bir his oluyor mu içinde?
Sence mutluluk nedir
eN yakıN arkadaşım , kardeşim diyeBiLeceğiN ve oLduğu için şansLı hissettiğiN bir dostuN vaR mı ?
sende matematikten nefret ediormusun?

boyun tutulmasına karşı önerebileceğin bişey var mı?

bide mesleğe atılıp ilk maaşını aldığında ne alacaksın?

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
soru istediniz bende sordum ay:hihi:

En geyik
En sevimli
En sivri dilli
En yardımsever
En ciddi
En aşık
En KarizmatiK
En Saygılı
En karmaşık
En vazgeçilmez
En sakin
En iyi yorumcu
En edebi
En Aktif Bayan Kullanıcı
En Komik Bayan Kullanıcı
En paylaşımcı
En tarafsız
En asabi

üyeler kimler?:cokkomik::cokkomik:

ayyy bu çok zor olmuş kız daha o kadar tanımıyorumki siziii:1::1:

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
sinirlenince ne yaparsın ? çok sinirlenirsem yıkıp dökerim :hihi: ama genelde laf sokarım sorada küserim
en mutsuz olduğun anda bile yüzünü gülümsetebilicek bişey varmı ? ben olaylardan çok etkileniyorum o yüzden hemen mutlu olamıyorum üzülünce:dertli:
hayat senin için ne anlam ifade ediyor ? mutlu yaşayıp mutlu ölmek ha bide sevmek:huhuu:
Sitenin admini olsan neyi değiştirmek isterdin?hmmmm mesela şu dizilerle ilgili yorum yapılan bölümler açardım geyik tarzı hoş olabilir-ciko
sitemiz genel anlamda iyimi? iyi tabiki ve gerçekten üyelerde çok sıcak herkez açısından diyorum samimi bi ortam var
hangi konuda eksik görüyosun? vala bi eksik görmedim şu ana kadar
ihanete uğrasan affeder misin? bu işte tam cevap veremediğim sorulardan biri:dertli: affetmek istemem öle diyim ama kıyamayabilirimde
hayatında oLduğuna en çok sevindiğin şey ?? sevdiceğim:huhuu:
Dayak yedin mi hiç? babam 2 kere dövdü çok aşırı değil ama unutamam ömrüm boyunca :dertli: sevgilimde bi kez tokat atmıştı

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
Ekonomik kriz sence teğet mi geçiyor??bence bu tamamen yönetimin uydurması ben öyle görmüyorum açlık arttı:dertli:
kendini robot gibi mi hissediosun(uyu, ye,ders çalış,okula git/işe git....vs..) yoksa hayatın keyfini mi çıkarıosun? kesinlikle öleyim hatta bazen ot gibiyim falan diyorum:hihi: monoton ve kısıtlı bi hayatım var.bunun çoğu ailemin etkisi genelde evde geçiyo ömrüm:dertli:
Hiç durduk yere güzel bir şey olmuş gibi bir his oluyor mu içinde? hayırr ama kötü bişey olmuş gibi bunalıma girdiğim oluyo:dertli:
Sence mutluluk nedir? sevdiklerinde sevdiğin şeyleri yapmak beraber vakit geçirmek
eN yakıN arkadaşım , kardeşim diyeBiLeceğiN ve oLduğu için şansLı hissettiğiN bir dostuN vaR mı ? evet var cidden kardeşim olarak görüyorum 7 senedir hayatımda iyiki de var:huhuu:
sende matematikten nefret ediormusun? iğreniyorummm :böö: sırf bu yüzden sayısal mezunu olduğum halde işletme seçtim

boyun tutulmasına karşı önerebileceğin bişey var mı? benim boynum pek tutulmadığı için bilmiyorum vala:hihi: hatta şu ana kadar hiç tutulmadı galba:hihi:

bide mesleğe atılıp ilk maaşını aldığında ne alacaksın? bunu hep söylüyorum annemde çok kızıyo ama yapıcam-ciko hepsini kıyafet takı çanta ayakkabıya harcıcam ooooh:1::hihi:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Aşkının soyadı ne:
Düğün ne zaman :
Küs olduğun arkadaşların varmı? (Bir zamanlar çok samimi olupta şimdi görmemezlikten geldiğin?) Varsa neden? :
kardeşin yada ablan-abin varmı?:
kaç kilosun :
boyun kaç cm :
Burcun hangisi :

Ben de sorayım azıcık...
Baya terletmişler ama seni....
:sila::sila::sila::sila:

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
Aşkının soyadı ne: aydın
Düğün ne zaman : aah ah daha çok var en az 3 sene:uzgun:
Küs olduğun arkadaşların varmı? (Bir zamanlar çok samimi olupta şimdi görmemezlikten geldiğin?) Varsa neden? : evet malesef.ben normalde küs kalmayı sevmem ama haketti kendisi.bi arkadaşımla aramızı bozmaya çalıştı.sırf onla yakın olduğum için bana kötü davrandı.baya bi sabrettim ama sonunda dayanamadım.bu sene bağları kopardık
kardeşin yada ablan-abin varmı?: ben tekim malesef keşke olsa:uzgun:
kaç kilosun : 55i geçmişimdir heralde bayadır tartılmadım:sila:
boyun kaç cm : 1-56 filan
Burcun hangisi :yengeç
teşekkürler canım aa sor tabi ben memnunum halimden:findikim:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar