33. Haftanın Konuğu »» Fındık Kurdu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
evdeki böcekler için ne gibi önlemler alıyosun?

(tavsiyem detanın camsil gibi bişeyde ilacı var süper bişey hemen öldürmüyo böcek yuvasına gidiyo orda ilaç diğer böceklere de bulaşıyo hepsi bir ölüyo benim evde de acayip böcek vardı bu sefer heryere o ilaçtan sıktım kapı aralarına yerlere silince bile etkisi 6 ay geçmiyomuş evde örümcek bile yk akç haftadır Allah a şükür)

evinde çok fazla ıvır zıvır eşya var mıdır?
çocuğun ayrı oda da mı yatar sizin oda da mı?
ne zaman odasını ayırmayı düşünüyosun?
çocukla aynı oda da yatmanın ne gibi zorlukları var?
çocuğun senin lafını mı daha çok dinler babasının lafını mı?
oje sürücem die tutturur mu?
babası ne der böyle durumlarda?
şimdiden kıyafet seçme telaşına düştü mü?:)
illa yanınızda yatıcam die tutturduğu olur mu?
bu durumda kendi yatağına nasıl gönderirsin?
sence nazlı bi çocuk mu?
çok ağlar mı?
bebekliği sakin mi geçti zor mu?
eşin sana ne kadar yardımcı olur çocuk bakımı konusunda?
eşin çocuk bebekken altını değiştip mamasını yedirir miydi?
ağladığında sen mi kalkarsın eşin mi?
eşinin uykusu mu daha ağır senin mi?

:dertli::dertli::dertli::dertli::dertli::dertli::dertli:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
eve gelen tamirci sana iltifatlar etse ne düşünürsün:hemen sepetlemeyi düşünürüm,çok soğuk bi şekilde davranırım:sinir:

kapıya tüpçü gelince onun mutfağa geçip tüpü takmasına izin verir misin?İşim acilse ocakta yemeğim varsa evet taktırırım,uğraşamam onu takmakla 10 saat,emin olmam lazım gaz kaçırmadığına korkarım,ama kendimde takabiliyorum korka korka

kim o demeden kapıyı açar mısın?Çoğunlukla hayır

kim o dediğinde kapıdaki kişi benim dedi ama sen tanımadın ne yaparsın?Mercekten bakarım:kahve:

sokakta bakıma muhtaç bi hayvan görsen yardım eder misin?Elime alıp eve getiremem ama eğer elimde ekmek yada yiyeceği bişey varsa veririrm,daha önce kedilere balık ve süt vermiştim

yakınınızda köpek barınağı olsa gönüllüler gidip köpeklere baksalar yardımcı olur muydun?Bizzat gidemem korkuyorum köpeklerden ama evde yediğimiz artan yemeklerden götürmeleri için verirdim

sokakta kimsesiz bi kedi peşine katılsa ve acı acı miyavlayarak seni takip etse ne yaparsın?Büyük ihtimalle zaten eve kadar gelir,süt veririm,daha önce verdim de

evcil bi hayvan hediye edilmesi seni mutlu eder mi?Etmez:),malesef hayvanlarla aramın pek iyi olduğu söylenemez

görünüşü ne olursa olsun tüm hayvanları severim diyebilir misin?Hayır

apartmanda kapıcınız var mı?Hayır

akşam eşin işteyken üstkattan çığlık sesleri gelse ne yaparsın?:sokMerak eder gider bakarım,aile gibiyiz burda çok yakınız çünki

komşunun devamlı yüzünde morluklar görsen sorduğunda kapıya çarptım düştüm dese ne yapardın?Ne yapabilirim ki anlatmak istersen dinlerim derdim,istemiyosa nasıl yardımcı olabilirim ki,:dertli:

sence evli çiftleri sadece dışarıdan gözlemleyerek mutlu mu yoksa mutsuz mu olduklarını anlayabilir miyiz?Anlayamayız tabi ki,içte sorun olabilir dışarı mutlu bi görüntü yansıtabilirler,birebir bi arkadaşımda yaşadık,boşandılar malesef:dertli:

banka da 4 saat sıra bekledin ve tam senin sıran geldi paydos oldu ne yaparsın?Deliririm ne yapıcam,eve gelir başka gün giderim o kadar beklemem canım en fazla taş çatlasa 2 saat beklerim

hamileyken hamile kıyafetleri mi giydin yoksa normal kıyafetlerin içine de girebilmişmiydin:)?Bir süre sonra hamile kıyafeti giymeye başladım tabi ki,çok kilo almıştım,kilo da değilmiş gerçi şişkinlikti,doğumdan 20 gün sonra hepsi gittii

aklını mı mantığını mı dinlersin?Duruma göre değişir

bi konuda karar verdin ve arkadaşın bu kararının yanlış olduğunu söylüyor hemen kararından vazgeçer misin?Durup düşünürüm gerçekten yanlış mı diye

alışveriş yaparken ne alsam ya da hangisini alsam diye çok kararsız kalır mısın?Evet bazen olur

satın aldiığın bişeyi eve gelidkten sonra diğer rengini almalıydım deyip gidip değiştirdiğin olur mu?Çookk:D

bi karar alırken çevrendekilere danışır mısın yoksa kendi kararını kendin mi verirsin?O anki ruh halime göre değişir,ama genelde kendim veririm

alışverişe çıkarken liste hazırlar mısın?Evet muhakkak hazırlarım

peki o listeye ne derece sadık kalırsın?Çok fazla dışına çıkmadım şimdiye kadar,tabi bazı ufak tefek kaçamaklar oluyor:)

en geç saat kaça kadar uyuyabilirsin?Bıraksalar öğlene kadar yatarım uykuyu çok seviyorum:uyku:

gündüz mü gece mi gezmeyi seversin?Gündüz,gece her yer kapalı oluyor

çok geç yatsan da çok erken kalkabilir misin?Evet ama biraz sersem gibi olurum o gün

evlatlık alma konusunda ne düşünüyorsun?Eğer olmuyorsa alınmalı tabi ki,hem siz bir evlada kavuşmuş olucaksınız hem o garip yavrucaklar sıcak bir yuvaya

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
sence eşler hangi durumda artık ayrılık kararı almalıdır Şiddet,aldatma geçerli ayrılma sebepleri bence,Allah düşmanımın başına vermesin

çevrende ufacık bişeyi abartıp boşanan insanlar var mı?Hayır kimse durduk yerde düzenini bozmaz boşanmaz bencce,illaki bardak dolmuş taşıyodur artık:dertli:

bu tip insanlara ne söylemek istersin?Dertsiz başına dert mi arıyorsun,bugünerini çok ararsın derdim öyle birileri olsaydı,malum gelen gideni aratır:dertli:

hiç motora bindin mi:)?Evet çocukken dayımla ve eşimle binmiştim,çok güzeldi

eve hırsız girse sen de de silah var vurabilir misin onu?Yok hayatta vuramam

sence cimrilik nedir tutumluluk nedir?Cimrilik var olupta paylaşmamak,tutumluluk israftan,gereksiz harcamalardan kaçınmaktır.-ayse

arabest müziği sever misin?Bazı parçaları

hiç müzeye gittin mi?Evet ,Tokat'takine gitmiştim

tatil için tarihi yerleri tercih eder miydin?Neresi olacağına bağlı:panter:

en son çıkan müzik ve filmleri takip eder misin?Bu ara hayır

zamanında seni üzen bi insanın yardıma ihtiyacı var hem de senin yapabileceğin bişey ne yapardın?Yardım ederdim

sokakta sevmediğin bi insanla karşılaştın gözlerinin içine kadar baktı slm verir misin?Veririm,Allahın selamı sonuçta

sohbet etmek istemediğin biri seninle sohbet etmekte çok ısraslı onu başından nasıl gönderirsin?İşim var bana müsade derim

sokakta biri sana adres sorduğunda ne yaparsın?Biliyorsam tarif ederim

bi yere oturmaya gittin ama sadece ev sahibini tanıyorsun o da devamlı servis yapıyor ne yaparsın?Diğer oturanlarla sohbet etmeye ,tanışmaya çalışırım

sokakta 2 metre boyunda bi karış etekle gezen hatunlara bakınca ne düşünürsün:)?Bişey düşünmem,özgür irade sonuçta

birini dinlerken dikkatin çabuk dağılır mı?Aklım başka yerdeyse evet

bişeye sevindiğinde ilk tepkin ne olur yani sevincini nasıl belli edersin Çok mutlu olurum,sürekli konuşurum

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
kaç kardeşsiniz soruldu
sen kaçıncısın 2.yim
kızının adı ne .....
hamıleyken en çok neye aşerdın:Hiç aşermedim desem,eşim sağolsun yedirmedik hiçbişey bırakmadı,ama so zamanlarda çok tatlı yiyodum canım çok çekiyodu:panter:

neden nıckın fındık kurdu:Kendim bi yerlerden duymadım bulmadım da,ilham perim kulağıma öyle fısıldadı:panter:

kaç senelık evlısın soruldu
eşin ne iş yapar soruldu
hiç kavga ettınızmı Evet,kavga olmayan evlilik var mı:dertli:

Aynaya Baktığında Gözlerinin İçinde Ne Görüyorsun ? Durgun bakışlar bu ara:dertli:

Bilgisayar başında forum dışında neler yapıyorsun?soruldu

TV dizisi izler misin?Evet
İzliyorsan hangi dizi? İzlemiyorsan diziler hakkında düşüncelerin neler?Unutulmaz,Eda ve Harun kavuşun artık:dertli:
Hangi tür müzik dinlersin? Hangi sanatçılar favorindir?Kulağıma hoş gelen her müziği dinlerim,Yaşar favorim

Küfürlü şarkı (Yerli veya yabancı) dinler misin?Hayır
En sevdiğin ve en sevmediğin yemekler?Sevdiklerim soğuk yemekler,yaprak sarma,garnitür tarzı şeyler sevmedikelrim,kabak ve pırasa yemeği

En beğendiğin korku filmi ?Adını hatırlamıyoum ama hani önce kuyudan sonra tvden çıkan uzun saçlı bi kadın vardıya çok ürperdim gerçekten tvden çıkıyomuş gibi hissettim izleyince:sok

Seni ağlatan film var mı ? Evet Titanic:dertli:

bana kitap önerısınde bulunabılırmısın..Gary Chapman 5 Sevgi dili evlenmeden önce herkes okumalı

1. Hayat adiLmi sence ?Değil

2. CikoLatayı sever misin benim gibi xD ?Evet severim

3. Beni sever misin =D ?çok doğalsın

4. okuL yıLLarında hiç disipLin cezası aLdınmı ?Hayır almadım
.
5. HareketLi mi sakin mi bi yapın var xD ? :ZSakin

6. Beni görmeyi cok istermiydin ?Kısmet

7. Hic ağLarken kendine zarar verdin mi?Hayır

8. TeLefonun markası ne ?Nokıa

9. ayakkabı numaran kac?39

10. Şu zaman kadar yaptığın en büyük saçmalık xD ?Hatırlamıyorum

11. kac kiLosun ? =D56

12. Boyun kac ?1,68

13.Bi gün pat diye karşına çıksam tepkin ne olur ? Tanıyamazdım heralde

14.Hangi renk sana sıcak geliyo ?Mavi

Bazıları baya ilginç sorulardı,teşekkürler

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Çok fazla terletmişiniz....Biraz acıyın....ya.....

Nurcihan bitanesin sen yaa,nirde acma Allahtan sürem doldu,az çektirmediler bana:bayil:

Şaka bi yana hepinize başta İlknur olmak üzere çok teşekkür ederim arkadaşlar,soruları cevaplamak çok keyifliydi

elimden geldiğince açıkça neysem onu yazdım,hepinizi çok seviyorum

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
evdeki böcekler için ne gibi önlemler alıyosun?İlaç sıkıyorum,şekeri ortalıkta bırakmıyorum,yemekleri de öyle

(tavsiyem detanın camsil gibi bişeyde ilacı var süper bişey hemen öldürmüyo böcek yuvasına gidiyo orda ilaç diğer böceklere de bulaşıyo hepsi bir ölüyo benim evde de acayip böcek vardı bu sefer heryere o ilaçtan sıktım kapı aralarına yerlere silince bile etkisi 6 ay geçmiyomuş evde örümcek bile yk akç haftadır Allah a şükür)Sinek ilacı almıştı eşim o da işe yaradı canım,sabahları ters dönmüş vaziyette buluyorum,bu da aklımda olsun

evinde çok fazla ıvır zıvır eşya var mıdır?.Çokta fazla değil

çocuğun ayrı oda da mı yatar sizin oda da mı?Bizim odada

ne zaman odasını ayırmayı düşünüyosun?Evim 1+1 canım:dertli:

çocukla aynı oda da yatmanın ne gibi zorlukları var?Zaten bir hafta babamız evde olmuyo geceleri sorun olmuyor,diğer haftada beşiğine koyuyorum,bazende bizle yatıyor

çocuğun senin lafını mı daha çok dinler babasının lafını mı?İkimizinkini de

oje sürücem die tutturur mu?Evet arada,ama şimdi unuttu neyseki

babası ne der böyle durumlarda?Ojeyi anneler sürer der

şimdiden kıyafet seçme telaşına düştü mü?:)Bazen yapıyor bunu giyeyimmi diye ama ikna edebiliyorum

illa yanınızda yatıcam die tutturduğu olur mu?Yanımızda uyur beşiğine alırım sonra-ayse

bu durumda kendi yatağına nasıl gönderirsin?Ben koyarım uyduuktan sonra

sence nazlı bi çocuk mu?Yok maşallah çok akıllı çok tatlı meleğim

çok ağlar mı?Hayır

bebekliği sakin mi geçti zor mu?Sakin ama zor dönemleri de oldu

eşin sana ne kadar yardımcı olur çocuk bakımı konusunda?Sağolsun ilgilidir

eşin çocuk bebekken altını değiştip mamasını yedirir miydi?Hayır,ama beraber yıkardık

ağladığında sen mi kalkarsın eşin mi?Ben bazen de eşim

eşinin uykusu mu daha ağır senin mi?Eşimin

:dertli::dertli::dertli::dertli::dertli::dertli::dertli:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar