27. Haftanın Konuğu »» Şahmaran.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
[dm]x61enh_karargah-salla_music[/dm]

Haftanın konuğu kocaman bir sürpriz

ŞAHMARAN

Oturtalım koltuguna,açalım müziği soralım sorularımızı

Koltukdakı ayrıcalık tamamen gebeliğinden kaynaklanıyor.

Doğurunca onu da Konukevi Koltuklarından birine yıne oturtacağız elbet:sigara:

guzide_klasik_koltuk_takimi_o.jpg

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Allahım koltuğa bak:bayil::bayil::bayil:

Kalleş kedi :kedim: diğer üyelerin canı yokmuydu,illa gebe mi kalmak gerekiyo rahat bi koltuğa oturmak için-kizgin

Şahım koltuğun hayırlı uğurlu olsun bitanem:sarilma:

Sorularıma geçersek

En çok yemeyi sevdiğin yiyceek hangisi

En çok sevdiğin içecek hangisi

Yapmayı en çok sevdiğin şey nedir

Devamı haftaya:sigara:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Şahmaran gelmiş hoşgelmiş:teytey:

Beni seviyor musun?
Seviyorsan neden?
Sevmiyorsan da neden?
Burcun ne? Özelliklerini taşıyor musun?
Şuan nerede olmak isterdin ve kimle?
Eşinizle ortak şarkınız?
Eşine nasıl hitap edersin? Peki o sana?

Ay başkada gelmiyor. Azcuk dolanayım yine gelicim

OP
kedijik

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
guzide_klasik_koltuk_takimi_o.jpg

Koltuğum harika olmuş,tamda bu uykumun üzerine iyi geldi beeeeee:uyku:
Accuk şekerleme yapayım müsadenizle lütfen:kptmya:

Bu arada müzik harikaaa-kop
:teytey:

Uyumak mıııı :kedim:

Uyumaya nıyetlıysem hemen koltugu gerı alıp yerıne uykularını kacıracak bı koltuk verebılırım ona goreeeee:sigara:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Allahım koltuğa bak:bayil::bayil::bayil:

Kalleş kedi :kedim: diğer üyelerin canı yokmuydu,illa gebe mi kalmak gerekiyo rahat bi koltuğa oturmak için-kizgin

Şahım koltuğun hayırlı uğurlu olsun bitanem:sarilma:

Sorularıma geçersek

En çok yemeyi sevdiğin yiyceek hangisi

En çok sevdiğin içecek hangisi

Yapmayı en çok sevdiğin şey nedir

Devamı haftaya:sigara:

Çalış seninde olsun böyle kokoş koltuğun şekerim:kptmya:
Kıskanma nan:hihh:
En çok yemeyi sevdiğin yiyceek hangisi:Yiyecek derken yemek seçmem,ama salatalığa bayılıyorum,her gün 2 tane çengel hıyarı yiyorum,burada sitede sizlerle uğraşırken baya sakinleştiriyor beni:findik:
Eh sizinle uğraşmak öyle uzaktan bakıldığı kadar kolay bir şey değil yani:salincak:

En çok sevdiğin içecek hangisi:Bu arala soğuk limonata,gazlı içeceklerle pek aram yoktur,he birde ayran:icelim:

Yapmayı en çok sevdiğin şey nedir:Erkek üyeleri banlamaya bayılıyorum:kptmya:dermişim:kptmya:
Elişisi örgü bende hastalık haline geldi,mesela şu an yeni gelecek meleğime bebek battaniyesi başladım.Bitirince sizlerlede paylaşırım.
He birde Berkem Umudum ile çocukluk yapmaya bayılıyorum.En son çekildiğimiz bir resmimiz varki görmeyin gitsin yani:kptmya:

Gel yavrim yine gel,her zaman gel:eek:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
kimler gelmiş kimler koltukta süper:))

kaç kilosun
hamile olalı kaç kilo aldın
ayakkabı numaran kaç
eğer umut bebeği kıskanırsa ne yapacaksın
bebeğin için hiç bişey aldın mı
kaç yaşındasın
burcun ne
hayatında verdiğin en zor karar neydi
unutamadığın bi anını anlatır mısın
hayat felsefen nedir
umut 18 yaşında ben evlenicem dese ne yapardın
kızı kaçırıp getirse ne yapardın
eşinin en sevmediğin huyu ne
eşinin en sevdiğin huyu ne
sence dostluk nedir
forumun gidişatını nasıl buluyorsun
nasıl foruma yönetici oldun:)
modlarından memnun musun:)
admini tanıyor muydun yoksa forumdan mı tanıdın:) (meraklı mıyım ne?:))
bebişinin adına karar verdin mi
nasip olursa hangi ayda doğacak
hamile olduğunu eşine nasıl söyledin
işinden memnun musun

şimdilik aklıma bunlar geldi canım :eek:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Şahmaran gelmiş hoşgelmiş:teytey:

Beni seviyor musun?
Seviyorsan neden?
Sevmiyorsan da neden?
Burcun ne? Özelliklerini taşıyor musun?
Şuan nerede olmak isterdin ve kimle?
Eşinizle ortak şarkınız?
Eşine nasıl hitap edersin? Peki o sana?

Ay başkada gelmiyor. Azcuk dolanayım yine gelicim

He nan bu kedi en sonunda beni kandırmayı başardı beee:kedim:
Beni seviyor musun?:Ay dur accuk düşüneyim:findik:Seviyom nan sevmezmiyim Arişim canım benim
Seviyorsan neden?:Kokoş halini kendime benzetiyorum,birde için dışın özün bir hatunsunTam benim gibi:eek:
Sevmiyorsan da neden?:Seviyoruz dedik ya nan-kizgin
Burcun ne? Özelliklerini taşıyor musun?:Aslan gibi aslanım beee:kupa:
Şuan nerede olmak isterdin ve kimle?:Eşim ve oğluşumla birlikte Dubai adalarında olmak isterdim.Deniz,sahil,kum,güneş..Gel keyfim gel:sigara:
Eşinizle ortak şarkınız?:Aşkı Sandıklara Kaldırdık - Funda Arar
Eşine nasıl hitap edersin? Peki o sana? :Sabit bir hitap şeklimiz yok ama ben ne gelirse ağzıma sayarım:kptmya:Aşkım,hayatım,memo,haci:kptmya:..
O bana genelde bebiş der:utandim:

Yine gel yavrim benim,mersü:eek:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Çalış seninde olsun böyle kokoş koltuğun şekerim:kptmya:
Kıskanma nan:hihh:
En çok yemeyi sevdiğin yiyceek hangisi:Yiyecek derken yemek seçmem,ama salatalığa bayılıyorum,her gün 2 tane çengel hıyarı yiyorum,burada sitede sizlerle uğraşırken baya sakinleştiriyor beni:findik:
Eh sizinle uğraşmak öyle uzaktan bakıldığı kadar kolay bir şey değil yani:salincak:

En çok sevdiğin içecek hangisi:Bu arala soğuk limonata,gazlı içeceklerle pek aram yoktur,he birde ayran:icelim:

Yapmayı en çok sevdiğin şey nedir:Erkek üyeleri banlamaya bayılıyorum:kptmya:dermişim:kptmya:
Elişisi örgü bende hastalık haline geldi,mesela şu an yeni gelecek meleğime bebek battaniyesi başladım.Bitirince sizlerlede paylaşırım.
He birde Berkem Umudum ile çocukluk yapmaya bayılıyorum.En son çekildiğimiz bir resmimiz varki görmeyin gitsin yani:kptmya:

Gel yavrim yine gel,her zaman gel:eek:

Ondan mı sitede salatalık arıyodun Şahım,anladın sen onu :kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
koltugun cok güzelmis hayirli olsun.
hangi yemegi hic sevmezsin?
fobin var mi varsa ne?
en son ne zaman tatil yaptin?
asla vazgecemeyecegin 3 sey nedir?
eger sana bir firsat verseler hayatindaki neyi degistirmek isterdin?
tesekkürler.:eek:
Teşekkür ederim Sadişim,darısı senin başına inşallah:kptmya:-hmm
hangi yemegi hic sevmezsin?:Yemek ayırmam Sadişim,inan hele şu durumdayken:hamis:ne bulursam yiyorum diyebilirim:catalbicak:
fobin var mi varsa ne?:Oğluma bir şey olacağını düşünmek bende acayip bir korku yaratabiliyor,yalnız kalmak,sevdiklerimi bir daha görememek:gitme:
en son ne zaman tatil yaptin?:Geçen sene yaz tataili için 3 gün kaçamak yaptım canım.Her yıl maalesef uzun uzun tatiller yapamıyoruz,işim gereği::dusun:
asla vazgecemeyecegin 3 sey nedir?:Eşim,ailem,oğlum
eger sana bir firsat verseler hayatindaki neyi degistirmek isterdin?:Çok düşündüm ve inan en ağır gelen şey,ben kaçarak evlendim ve ailemin düğünümü evlendiğimi ve o baba ocağından beni kız kardeşlerim gibi telimle duamla yolcu ettiklerini görmelerini isterdim.Her zaman içimde bir uhdedir ve kapanmayacak bir yara olarak kalacaktır:gitme:

Yine gel aşkım:eek:

OP
kedijik

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Sana fiks soruları sormakla baslıyım :kedim:

1-Nasılsın?

2-Koltuk rahat mı?

3-Kahve de alır mısın?

4-Bu sabah kacta kaltın?

5-Saunaya gırdın kapı kılıtlı ıcerıde kaldın sesını sadece bahcede oturan yan komsun duyabılecek.Eeee seslenırmısın yan komsuya yoksa bırılerının senı orada farketmelerını mı beklersın?

6-Zerafetını neye borclusun?

7-Muslugunuz sık sık bozulur mu?

8-Pencereden at benı in aşşagıya tut benı.Eee attın inipde tutacan mı?

9-Eğer dünya bir sahneyse, seyirciler nerede oturuyor?

10-Eğer uçağın karakutusu kaza anında parçalanmıyorsa neden bütün uçak bu kutunun üretildiği maddeden yapılmamaktadır?

11-Niçin limonlu gazozların içerisinde bir sürü suni tatlandırıcı varken bulaşık deterjanında gerçek limon suyu kullanılmaktadır?

12-Niçin yanlış çevrilen telefon numarası hiçbir zaman meşgul çalmaz?

13-Kamikazeler intihar ucagı olduguna gore neden bunların pılotları kask takar?

14-Acıkınca acıktım doyunca tokum-susayınca susadım su ıcınce de eeee su ıcınce ne demelıyız kı?

15-Neden 7/24 acık yerlerın kılıdı vardır?

16-Acaba Türkler kahveyı bılmeden once yanı kahve ulkemıze gelmeden once kahverengının adı neydı?

Bu alısılagelmeye aday sorularımdan sonra yıne gelecemmm bekle benı bebekimmmmm:eek:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
kimler gelmiş kimler koltukta süper:))

kaç kilosun
hamile olalı kaç kilo aldın
ayakkabı numaran kaç
eğer umut bebeği kıskanırsa ne yapacaksın
bebeğin için hiç bişey aldın mı
kaç yaşındasın
burcun ne
hayatında verdiğin en zor karar neydi
unutamadığın bi anını anlatır mısın
hayat felsefen nedir
umut 18 yaşında ben evlenicem dese ne yapardın
kızı kaçırıp getirse ne yapardın
eşinin en sevmediğin huyu ne
eşinin en sevdiğin huyu ne
sence dostluk nedir
forumun gidişatını nasıl buluyorsun
nasıl foruma yönetici oldun:)
modlarından memnun musun:)
admini tanıyor muydun yoksa forumdan mı tanıdın:) (meraklı mıyım ne?:))
bebişinin adına karar verdin mi
nasip olursa hangi ayda doğacak
hamile olduğunu eşine nasıl söyledin
işinden memnun musun

şimdilik aklıma bunlar geldi canım :eek:

He nan ben geldim:findik:Korkutamazsınız beniFazla zor soru sormayın banlarım hepinizi valla:biyik::kptmya:

kaç kilosun :Şu an 69.25 geliyorum,her akşam tartıya çıkıyorum,elimde ekmeğimle:kptmya:Sonra offf yine kilo aldım diyorum ve tartıdan iniyorum:kptmya:
hamile olalı kaç kilo aldın :10 kilo aldım beeee:ciklet:aldığım kilolarımıda esse ile atacağıma inanıyorum:esse:
ayakkabı numaran kaç:38 numara giyiniyorum.:ayna:
eğer umut bebeği kıskanırsa ne yapacaksın:Ay ablası kıskanmak ne demek,gelmesi için sabırsızlanıyor.İnan kıskanmayacak bence,ama kıskanırsa onun yanındayken bebeği sevmem,o yokken severim.Yani bir şekilde orta yolu bulurum-ayse
bebeğin için hiç bişey aldın mı:Ay dün eşim markete gitmişti,birtane bebek tulumu ile patik ve atlet almış.Berke bile hayran kaldı inan o minicik şeyleri görünce:bebek:
kaç yaşındasın :30 olucam 1 Ağustos'ta:gitme:
burcun ne :Aslanlar gibi aslanım:kupa:
hayatında verdiğin en zor karar neydi:Ailem ve evleneceğim adam arasında seçim yapmak zorunda kalmam:gitme:
unutamadığın bi anını anlatır mısın:Annemin geçen sene trafik kazası geçirdiğinde yoğun bakıma alınması ve amleliyat esnasında o geçmek bilmeyen saatler Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah.
hayat felsefen nedir :Güler yüz,anlayış ve sabır-hmm
umut 18 yaşında ben evlenicem dese ne yapardın :Kendi kararıdır tabiki saygı duyarım ama evlilik yaşı için henüz erken bir yaş olduğu konusunda da onu ikna etmeye çalışırım.
kızı kaçırıp getirse ne yapardın:İyi yaptın,oh ne güzel beleşe geldi gelin derdim:kptmya:
eşinin en sevmediğin huyu ne :Yemek sonrası tv seyrederken şekerleme yapması:uyku:
eşinin en sevdiğin huyu ne:Beni şımartmasını bilir,beni benden daha çok düşünür,küçük sürprizler yapması bile beni çok mutlu eder
sence dostluk nedir :Dostluk her daim dostunun yanında olmaktır,aynı bir eşin gibi olmalıdır.:cak:
forumun gidişatını nasıl buluyorsun :Forum demek yanlış olur bana göre burası çok güzel dostluklar kurduğum,herkeste kendimden bir şeyler bulduğum bir aile ortamım.Gayette seviyeli ve düzgün bir şekilde yolumuzda ilerlediğimizi düşünüyorum:kupa:
nasıl foruma yönetici oldun:) :Sizler gibi 26 Ekim 2007 Cuma 15:13 te üye oldum ve halan mailimi saklarım:
Selam ,

Hanimefendi.com Kadın sitesi,moda,makyaj,bakım,estetik,diyet,alışveriş forumuna Üye
oldugunuz icin Tesekkür ederiz.

Umarizki bizimle beraber Kaliteli ve Seviyeli bir cok Konuya imza atarsiniz ve
bizimle gecirdiginiz zamandan pismanlik duymazsiniz. Bütün Hanimefendi.com Kadın
sitesi,moda,makyaj,bakım,estetik,diyet,alışveriş yönetimi olarak Sizi Saygiyla
Selamliyoruz.

Tesekkür ederiz

Hanimefendi.com Kadın sitesi,moda,makyaj,bakım,estetik,diyet,alışveriş Yönetimi

İşte bu tarih itibari ile sitede paylaşımlarım artınca,sitede o zamanlar sizler yoktunuz ama farklı arkadaşlarım olmuştu ki o zamanlar sadece Adminimiz ve 2 modumuz vardı.Bende aralarına girince,bir şekilde bu zamanlara kadar gelmiş oldum.-hmmNefes aldığım sürecede bir yere gitmeyi düşünmüyorum-hmm

modlarından memnun musun:) Ay neden memnun olmayayım,asıl sizler benden memnunmusunuz aceba?Bazen sizleri çok yorduğumu düşünüyorum:eek:
admini tanıyor muydun yoksa forumdan mı tanıdın:) (meraklı mıyım ne?:)) :Admini sizler gibi forumdan tanıdım ama semt olarakta yakın oturuyoruz,yani seslensem buradan duyar o kadar yakınız yani:D
bebişinin adına karar verdin mi : Yağız Alp diyor eşim ama net bir şey yok şimdilik.
nasip olursa hangi ayda doğacak : Rabbim nasip ederse canım benim,sağlıcakla gelsin meleğimiz inşallah Ekim sonu Kasım ayı başı gibi dünyaya merhaba diyecek meleğimiz
hamile olduğunu eşine nasıl söyledin : Eczaneden aldığım ve pozitif çıkan testi bir güzel hediye paketi yaptım.Sana bir hediye aldım dedim:Dpaketi açarken ay ne gereği vardı,bugün özel bir günde benmi unuttum diyerek açtı ve eline aldığında :sokbu ne dedi bende çift çizgi hamileyim dedim:kptmya:
işinden memnun musun:Eşim ile birlikte çalışıyorum,daha doğrusu ben bu aralar çalışmıyor tembellik yapıyorum tüm gin hanımefendide sizlerle takılıyorum:kptmya:Sadece ofis kapalı kalmasın diye ofisi bekliyorum.Memnunum burada oturup sizlerle olmaktan:findik:

Yine gel hayatım:eek:-hmm

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
ooo şahımm koltuğun hayırlı olsun canım.. sorularıma bi çalışayım da öyle çok iyi bir şekilde geleyim... seni terleteyim... :dil: :eek::eek::sigara:
Tamam fıstık,beklerim:eek:
Ondan mı sitede salatalık arıyodun Şahım,anladın sen onu :kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:
He nan nerden anladın:kptmya:
Arişin sorularından çaldım azcık,-hmm

Beni seviyor musun?
Seviyorsan neden?
Sevmiyorsan da neden?

Beni seviyor musun? Anam şimcik tek tek sizleri şımartacakmıyım ben böyle,seviyorum ülen (sevmiyorum diyemem yaaa,şimcik sevmiyorum derimde çalışmaz bu tembel mod öhö öhö :)

Seviyorsan neden? : Seviyorum ülennnnnnn:sarki:hoşsun,güzelsin,esprilisin,alçak gönüllü,yardımseversin:eek:birde en önemlisi artık sende benim bir kız kardeşim gibi oldun.Şakalarınla,o hoş sohbetinle seviyorum seni ülen:sarki:
Sevmiyorsan da neden?:Bak sennnn,seviyoruz dedik yaa nan-kizgin Anam bizim modlara bir haller oldu valla:ciklet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar