2. Zayıflama Grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kimkiacaba

Daimi Üye
Tepki
15.405
Cnm aralar çok olmuş ki sende farkındasın.. keşke 17.30da akşamı yiyebilseydin.. akşamı azcık saha erken kapatırsan sevinirim :) sporu da yarına telafi edersin :)
Kuzum oglen yemegi goturmemistim yanima yemekhanede de kotuydu o yizden oglen yemegi yeri ara oldu.benim okul 16.40ta bitiyo toplan cik derken eger arabayla gitmediysem 5bucugu buluyo eve gelmem. Dun yemek de yoktu hazirlayayim diyene kadar gec oldu. Bugun evdeyim yemegimi yaparim ama okuldan sonra 16 45 e toplanti koydu müdür. Yani yine erken yiyemem.ben 18.00 de yesem yemegi oper basima koyarim

OP
hiçkimse

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
Kuzum oglen yemegi goturmemistim yanima yemekhanede de kotuydu o yizden oglen yemegi yeri ara oldu.benim okul 16.40ta bitiyo toplan cik derken eger arabayla gitmediysem 5bucugu buluyo eve gelmem. Dun yemek de yoktu hazirlayayim diyene kadar gec oldu. Bugun evdeyim yemegimi yaparim ama okuldan sonra 16 45 e toplanti koydu müdür. Yani yine erken yiyemem.ben 18.00 de yesem yemegi oper basima koyarim
Anladım cnm..

Bu arada adının altındaki ismi değişsen keşke :huri:

Bide hedef kilon kaç bernam ?

Kimkiacaba

Daimi Üye
Tepki
15.405
Anladım cnm..

Bu arada adının altındaki ismi değişsen keşke :huri:

Bide hedef kilon kaç bernam ?
Ay bilmiyom hippo boyle dengesiz oldum bu sefer kilomun da az olmasi etkisiyle rahat veremicem sanki.55.3u gormustum en son. Sonra tatile cikinca o kiloda kalmadim hic geri almasi kolay oldu.53u ucundan bi goreyim diyorum.54-56 arasi da korurum.58 halimden de memnunum ama sporsuzluktan yumusadim cok kilo alnis gibiyim sanki. Kiyafetlerde fln sorun yok ama oyle hissediyorum

OP
hiçkimse

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
Ay bilmiyom hippo boyle dengesiz oldum bu sefer kilomun da az olmasi etkisiyle rahat veremicem sanki.55.3u gormustum en son. Sonra tatile cikinca o kiloda kalmadim hic geri almasi kolay oldu.53u ucundan bi goreyim diyorum.54-56 arasi da korurum.58 halimden de memnunum ama sporsuzluktan yumusadim cok kilo alnis gibiyim sanki. Kiyafetlerde fln sorun yok ama oyle hissediyorum
Tamam cnm o zmn 53 kilo ile ehli keyif olursun :) koruması kolay olur ;)

Kimkiacaba

Daimi Üye
Tepki
15.405
Aaa evet berna sen ben ♡♡ pempişi de sensin şişkodan götürdük takıma :) ayy şu sem i bulaydık iyiydi.. hain nereye gitti??

Esra gelirse onu da buraya alırız kii :huri:
Sem tevoyla instada ekliydi.Valla burnumun dibinde oturuyo onla ayni sitede 2 tane ogretmen arkadasim oturuyo okuldan.gidip kapi kapi gezecem :kriz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar