2. Makyaj Yarışmamız İçin Başvurular Başlamıştır Kızlar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
aaa arkadaşımın makyajları bunlar... çok güzeller ama temamız bu değil maalesef. konumuz seçildi. kedi ve kedigiller. bu tema üzerinde makyajlar yapacağız..

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Mutlaka dene derim potansiyelim senin o güzel gözlerine eminim çok yakışır kedi makyajı
Kızlar bende yapıcam makyajı yapıcamda evin sakin halini bekliyorum zira beni o halde kimse görsün istemiyorum:kptmya::kptmya:

Tepki
914
Mutlaka dene derim potansiyelim senin o güzel gözlerine eminim çok yakışır kedi makyajı
Kızlar bende yapıcam makyajı yapıcamda evin sakin halini bekliyorum zira beni o halde kimse görsün istemiyorum:kptmya::kptmya:

sağol sıla dimi ..gözlerime rakip yok kahretsin :kptmya::kptmya::kptmya: normalde de eline makyaj malzemesi alan peşimde koşturuyo göz makyajı yapalım sana gözlerine çok yakışır diye :kptmya::kptmya: yapsam mı acep becerebilir myim ki ,hiç denemedim bi deneyeyim bakalım ne çıkacak .. :kptmya:
arina sen de bol bol örnek koy da fikir olsun yaaawww :kptmya::kptmya:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
okypete bence sen mutlaka katıl ben çok nadir kişilerin gözlerini beğenirim bir tanesi sensin:kahve:

Peki sen Zuzummmm senin gözlerin de çok güzel senide görcekmiyiz bu yarışmada dadlum-kop
Sana katılıyorum okyciğimin gözleride çok güzel yarışmada mavi panter olur nede güzel olur:kayris:

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
ayy,sağol canım benim. senin gözlerinde muhteşemdir ama. sendende bekliyorum katılım. şenlendir o güzel gözlerinle yarışmamızı...

gözlerim muhteşemdir evet bende çok beğenirim gözlerimi mütevazilik yapamıcam valla:D yok başları şenlendirsin ben izleyeyim ben sana ayrı göz showu yaparım canım:)

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
ay ii bilen biri şu kedi makyajını bana da yapsın ..ben modellik yapayım :kptmya::kptmya: bende mi denesem acep :kptmya::kptmya:

Beklerim canım:ayna:

ariş güzel gözleri görelim şöyle:kahve:

Ben koymayam o zaman :dil: Sonra kimse gözlerini alamaz benden dermişim:cokkomik:

:kptmya::kptmya::kptmya:

Bende yapcam da zor geliyor inan :kptmya: Şöyle ne yapsam diyorum :kptmya:

sağol sıla dimi ..gözlerime rakip yok kahretsin :kptmya::kptmya::kptmya: normalde de eline makyaj malzemesi alan peşimde koşturuyo göz makyajı yapalım sana gözlerine çok yakışır diye :kptmya::kptmya: yapsam mı acep becerebilir myim ki ,hiç denemedim bi deneyeyim bakalım ne çıkacak .. :kptmya:
arina sen de bol bol örnek koy da fikir olsun yaaawww :kptmya::kptmya:

Ön sayfalarda var örnekler canım.

Onlardan bakıp fikir edinebilirsin-ayse

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sen gel bana yap:) Ben kendime zor yapcam:))

Eeee o senin sorunun şikirim :kokos::kokos: Lens tak:kptmya:

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
yaptım ve sildim. kedigillerden çok korku filmlerindeki karakterlere benzedim. aboowww. kendimden korktum. birde çıkartırken mahvoldum... siyah çok kullanmışım.. oyyy

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
yaptım ve sildim. kedigillerden çok korku filmlerindeki karakterlere benzedim. aboowww. kendimden korktum. birde çıkartırken mahvoldum... siyah çok kullanmışım.. oyyy

kız bende görmek istiyorum okican yaa niye sildin eminim güzel olmuştur gözlerin şaşı değilki çirkin olsun eminim güzel olmuştur:kptmya:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

:kptmya::kptmya::kptmya:

Ben teşebbüs bile edemedim. Sen yine cesaret etmişsin:ilknur:

Tepki
914
arina resimleri yeni gördüm işyerinde açmıyor ..bunlar ne yaaww ..ben böyle boyayamam yüzümü lennn :kptmya: bunun için suluboya almak lazım :kptmya::kptmya::kptmya:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar