2. Makyaj Yarışmamız İçin Başvurular Başlamıştır Kızlar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Evetttttt yeni bir yarışma ile karşınızdayız yine. Makyaj yarışması konumuzun hortlaması üzerine, yeniden bir yarışma düzenleyim dedik. Umarım sizlerden de bolca katılım olur ve eğlenceli geçer.

İlk önce şunu demek istiyorum. Biz kesinlikle profesyonel makyözler değiliz. O yüzden aman benim makyajım berbat olur, şöyle olur böyle olur diye bahane duymak istemiyorum:hihh: Zaten hamileyim hormonlarımı tavan yaptırtmayın bana :gul:

İkinci olarak söylemek istediğimde yarışmamızın sunulacağı bölüm misafirlerimize ve belli bir mesaj sayısı altındaki üyelerimize kapalıdır. Ayrıca yarışma sonrası istediğiniz takdirde fotoğrafınızı sileceğim.

Yarışma kurallarına gelince;

*Tam yüz, yarım yüz, sırf gözlerinizin resmini çekerek katılabilirsiniz.

*Photoshop kesinlikle yasak; yani fotoğrafınızın üzerinde herhangi bir oynamaya yapmayınız. Yapıldığını tespit ettiğimiz resim diskalifiye edilecektir.

*Resimlerinizin üzerine kullanıcı adınızı yazmak yasaktır!

*Yarışmacımızın kendisi deşifre ettiğini anladığımız anda yarışmamızdan diskalifiye edilecektir.

*Yüzünüzde aksesuar kullanabilirsiniz. (Tül, boncuk, sim vb.)

Unutmadan söyleyeyim; yarışmamızın konusu KEDİGİLLER:kedim: Kedi, leopar, panter ne bulursanız yapabilirsiniz. Ben örnek makyajlardan da eklemeye çalışacağım ki sizlere yardımcı olsun.

Haydi kızlar umarım beni yalnız bırakmazsınız

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
hadi pamuk eller,makyaj kutularina,,,
bende varim ama yanliz gozler olar dime,arisim,,,

Belirttim; ama yeniden belirteyim canım.

İsterseniz sırf göz, tam yüz veya yarım yüz çekip yollayabilirsiniz.

Heyecanla bekliyoruz :)
Kazanana ödül var mı ? :)

İvit:)) Benim profilimin altındaki pabıçlardan hediye ediyoruz. Aslında makyajla ilgili bir simge bulursak o da olabilür

süperrr. canım zaman ne kadar. ne zamana kadar başvurabiliyoruz..

Canım özellikle bir tarih vermedim. Katılım sayımıza göre değerlendireyim diye. Ne kadar erken gelirse tabii o kadar güzel olur :ayna:

panter

Daimi Üye
Tepki
9.509
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar