1. Zayıflama Grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZumruD

CiLveLi aFet... 73 ...
Tepki
2.970
Oy benim grubumm canimmm grubumm yuvamiza cekilmisiz amanda amannn ne tatli bi grup olmuss ne guzel kurallar konmus hepimize hayirli olsun inSs hep birinci oluruzu iNss guzel eksilere vesile olur kaptanikom @Elalis sanada cook kolayliklar versin mevLam :kanka::kanka::kanka::kanka:

:huri::huri::huri::huri::huri::huri:

OP
Elalis

Elalis

ANAJET
Tepki
50.197
Oy benim grubumm canimmm grubumm yuvamiza cekilmisiz amanda amannn ne tatli bi grup olmuss ne guzel kurallar konmus hepimize hayirli olsun inSs hep birinci oluruzu iNss guzel eksilere vesile olur kaptanikom @Elalis sanada cook kolayliklar versin mevLam :kanka::kanka::kanka::kanka:

:huri::huri::huri::huri::huri::huri:
Amiinnnn kuşum :mavis: hep birlikte zayıflıycaz, güzelleşicez. Kardeşliğimiz ömür boyu sürsün inşallah :tatlim:

OP
Elalis

Elalis

ANAJET
Tepki
50.197

jetgiller tikkat tikkat :duyuru::duyuru::duyuru::duyuru::duyuru::duyuru:

1. İlk ve en önemli kuralımız düzenli menü vermek.Günlük menüler en geç 21:00 a kadar verilmiş olmalıdır.bu saatten sonra verilen menüler dikkate alınmayacaktır.Ve o günün menüsü verilmemiş kabul edilecektir.
Bütün grup kaptanlarının ortak kararı olmak üzere,hafta içerisinde 2 kez menü vermeyen üye ceza alacak,takip eden hafta yarışmaya dahil olamayacaktır.Tekrar gruba dönmesi eksiksiz haftalık menü vermesiyle birlikte kaptanın insiyatifindedir.

ilk kuralı lütfen dikkatlice okuyunuz.menüler en geç 21:00 da yazılmalı.akşam yemeğini bitirdiğiniz gibi yazmayı alışkanlık haline getirelim lütfen.

Evvab

Kisisel bir mesajim yok
Tepki
7.547
Takım arklarım hele bi gelin yeni spor yaptım yarım saat 1 saat içinde balık yesem salatayla nasıl olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar