1. Zayıflama Grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elalis

ANAJET
Tepki
50.197
Nam-ı diğer JETGİLLER :denizkizi:

Kaptan :kaalp: elalis

Üyeler
:kaalp:
Ecemavi
:kaalp: Güz
:kaalp: Nefs
:kaalp:saydin78
:kaalp:zumruD
:kaalp:yasminellA

Sevgili jetlerim,bugün itibari ile bize özel ayrılan bu sayfadan menü takibi yapacağız.Hep birlikte hedefe doğru adım adım ilerleyeceğiz.hem sağlıklı hem de fit hatunlar olacağız :danscıkiz:

Hayatta herşeyin olduğu gibi bu grubun da kuralları var elbette.kurallara eksiksiz uyduğumuz takdirde göreceğiz ki kilo vermek hiç de zor değil :tatlim:

1. İlk ve en önemli kuralımız düzenli menü vermek.Günlük menüler en geç 23:00 a kadar verilmiş olmalıdır.bu saatten sonra verilen menüler dikkate alınmayacaktır.Ve o günün menüsü verilmemiş kabul edilecektir.
Bütün grup kaptanlarının ortak kararı olmak üzere,hafta içerisinde 2 kez menü vermeyen üye ceza alacak,takip eden hafta yarışmaya dahil olamayacaktır.Tekrar gruba dönmesi eksiksiz haftalık menü vermesiyle birlikte kaptanın insiyatifindedir.

2.Elbette ki spor ikinci kuralımız.:selam:sporsuz kilo verilir mi? Evet,belki bir yere kadar zayıflarız.Ama unutmayalım ki fit olmak istiyorsak sıkılaşmamız şart.Zayıf ama sarkık bi göbekle kim gezmek ister ki :dislek:Haftanın en az 4 günü spor şart.

3.Kilo bildirimimiz ÇARŞAMBA günüdür.Grup üyeleri her cumartesi en geç saat 17:00'ye kadar kilo bildirimi yapmalıdır.

4.
Grup içi tartı kontrol günümüz CUMARTESİ günüdür.Bu günde kilo bildirmek zorunludur.

5.Cumartesi bildirimini 2 kez üst üste,kontrol günü bildirimini 3 kez üst üste bildirmeyen üye, yarışmayı takip eden hafta bir haftalığına grup listesinden uzaklaştırılır.Üyenin tekrar gruba alınması (kişinin katılımına ve devamlılığına bakılarak) kaptanın inisiyatifindedir.

Yukarıdaki 5 kural olmazsa olmaz kurallardır.bunun haricinde olması gereken bol su içmek ve kaçamaklardan uzak durmak var tabi ki :silakonda:

Zaman içerisinde kurallarımız güncellenebilir ve yenileri eklenebilir duyurulur :duyuru:

siz jet ziyagilsiniz unutmayın :sarisin:

28753637_157034318295224_762905334162391040_n.jpg

20181003_114002-png.24282

Yeni üyelerin katılım formu:

ADINIZ:
YAŞINIZ:
BOYUNUZ:
KİLONUZ:
HEDEF KİLONUZ:
KİLO ALMA NEDENİNİZ:
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:
BİZE KENDİNİZİ ANLATIR MISINIZ?:
bu formu doldurup bizimle paylaşır mısınız?

Son düzenleme:
OP
Elalis

Elalis

ANAJET
Tepki
50.197
@Güz
ADINIZ: Gülçin
YAŞINIZ: 27
BOYUNUZ: 1.64
KİLONUZ: 77.9
HEDEF KİLONUZ: 55 tabii ki
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Stresli evlilik dönemi ve hareketsiz yaşam
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: özgüvenimi tazelemek istiyorum
BİZE KENDİNİZİ ANLATIR MISINIZ?: anlatayım..
Az sabreden çok şükreden, oğluyla mutlu hayırlı bir ömrün hayalini kuran bir anayım ben.
Biraz alıngan biraz mesafeli biraz samimi öyle bişeyler işte.. :165:

@Zumrud_u anKa
Ad:Meryem
Yas:32
Boy:168
Kilo:76.500
Hedef:70
Kilo alma sebebim:Dogumlar tatli krizlerim ve hamur isleri
Kilo verme sebebim:Hayallerim var benim ....
Ilk once niSan yuzugumu takmak istiyor artik parmagima olmuyo elbise giymek istiyorum kiyafet derdinden kurtulmak istiyorum ve en onemlisi kendime guvenim geri gelsin istiyorum ...
:kalp::kalp::kalp:

@Nefs
ADINIZ: Pınar
YAŞINIZ: 41 :nededintatlim::nededintatlim:
BOYUNUZ: 160
KİLONUZ: 53.7
HEDEF KİLONUZ: 50 ve altı :mor::mor::mor::mor:
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Hamur işi geç saatlerde yemek.
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ:Tabbi ki daha fit olmak. Istediğim gibi giyebilmek..
BİZE KENDİNİZİ ANLATIRMISINIZ?: Aman iste bende bir insanogluyum..
Sevdiğim sukrettigim özelliğim her zaman her daim her koşulda olumlu düşünen. Yaşanan her olayin bi sebebi ve hayrima olduguna inanmamdir.:kaalp::kaalp:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar