Arama sonuçlarınız

1. Arina

Mart ayının yeni çıkan parfümleri

Manifesto'yu birçok kişi çok methediyor. Bir bakamadım gitti kokusuna. Haftasonu bakayım bari :acep:
  2. Arina

Öneri

Böyle bir hal aldı. Fotograf falan yükleyeceğim zaman normal hale geri dönmem gerekiyor; ama telefonlarda iyi oldu bu şekilde
  3. Arina

Hanımefendi'nin hamişleri bu da şafak topiğimiz olsun =)

Şimdi gördüm bunu ve ben bu tarih ve saatlerde anne olmuştum bile coktan -ciko 6 Temmuz'da doğdu miniğim :ask:
  4. Arina

Ojelerimizi Resimli Paylaşıyoruz!!

Sagol canım. evet tabletten yükledim. Ondan sanırım :dusun::bitter:
  5. Arina

İphone 6'yı tasarladılar!

Haha :) bende aldım 4s 5 çıktı. Onu aldım mümkünse 6 bekleyiversin. New ipad aldım. Haftası geçmeden benim new ipad oldu old ipad. 4. Nesil çıktı. Teknolojiye yetişmek zor apple'ı yakalamak daha da zor :tskler:
  6. Arina

Öneri

Tesekkurler. O zaman haberleri bekliyor olacagım.Füreyyacıgım, teşekkürler hoşbulduk
  7. Arina

Öneri

Benimdee bir önerim olacak. Siteye uzun zamandır girmiyordum. Son zamanlarda giriyorum yeniden; fakat laptop bozulduğu için ıpad'den veya telefonumdan girebiliyorum ve haliyle çok zor oluyor. Acaba benim gibi girenler için herhangi bir uygulama olamaz mı? :dusun::dusun:Teşekkürler
  8. Arina

NYC :gulegule:Burada şeffaf olan şişedeki topcoat favorim. Saniyede kurutuyor ve ojenin parlaklığı hiç bitmiyor. Tavsiye edilir.Bu arada neden fotograflarım yamuk anlamadım gitti :uzgun:
  9. Arina

Merci bebeğim. Devamı var daha -ciko
  10. Arina

Apple cihazi kullananlar dikkat

Bende ücretsiz indiriyorum çok nadir paralı indirdiğim şeyler. Mesela örnek vereyim Hayday oynuyorum ben. Onun içinde Elmas yada altın almak istersen ayrıca ücret oduyorsunuz ya onu kapadım mesela ben. Onun gibi yani demek istediğim
  11. Arina

Kullandığınız dermokozmetik ürünleri nelerdir?

Bioderma kullanıyorum ben. Sadece yıkama jeli ve makyaj çıkarma suyunu. İkisinden de çok memnunum. Şimdiye kadar kullandığım en mükemmel ikili. Zaten kullananların birçoğu da çok memnunlar bu üründen.
  12. Arina

Apple cihazi kullananlar dikkat

Ben hem telefonda hemde ıpadde kapattım uygulama içi satın alınan şeyleri. Ücretsiz indirdiğiniz oyunların içinde de ücretli satın alabildiğiniz seyler oluyor çünkü. Bizimkininde elinden düşmüyor telefonlar ve ipad. Ondan kapatmak en sağlıklısı herhalde :ne:
  13. Arina

İphone 6'yı tasarladılar!

Beğenmedim ben :acep:
  14. Arina

WhatsApp tarih oluyor!

Kullanıyorum bu programı. Whatsapp kullanmıyorum artık -ciko ama Facebook arkadaşlarını göremiyorum artık son güncelleme sonrası.
  15. Arina

Kız Çeyizinde Neler kesinlikle olmalı? Kız tarafı neler alır? Erkek tarafı ne alır?

Ne alırsan al da beyaz krem kumaşlarda koltuk takımı alma :/ benim koltuklarım deri kaplama iskelet, oturma yerleri ve minderler kumas( krem) çok çabuk kirleniyor. Hele cocuk olduktan sonra berbat oluyor desem yeri. Allah nasip ederse değiştirip keten kumaş gibi olan koltuklardan almayı...