Öneri

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Benimdee bir önerim olacak. Siteye uzun zamandır girmiyordum. Son zamanlarda giriyorum yeniden; fakat laptop bozulduğu için ıpad'den veya telefonumdan girebiliyorum ve haliyle çok zor oluyor. Acaba benim gibi girenler için herhangi bir uygulama olamaz mı? :dusun::dusun:

Teşekkürler

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Merhabalar,
Bu konuda bir araştırma yapıp size bilgi vereceğim.

Mobilden foruma girmek için tapatalk uygulamasını yükleyebilirsiniz. Ama ne derece iş görür bilmiyorum. Normalde vbulletin forumlara giriş için genelde bu uygulama kullanılıyor.

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Admin bu konuyla ilgilenir sanırımı:huhuu:
Aslım cadı okadar büyüdü demek annesine rakip olucak desene:ko
Aynen sila ablacim ya kok sokturuyor cadi bana :sinirli:
Güzel öneri :eek:

Aslıcım bilmem hatırlarmısın.Asıl zorlu günleri ileride derdim sana :hihi:

ah sekerparem her bir harfini hatirlamakla birlikte su an yasiyorum :hihi:
Merhabalar,
Bu konuda bir araştırma yapıp size bilgi vereceğim.

Mobilden foruma girmek için tapatalk uygulamasını yükleyebilirsiniz. Ama ne derece iş görür bilmiyorum. Normalde vbulletin forumlara giriş için genelde bu uygulama kullanılıyor.
admin sitenin versiyonunu guncellediginiz zaman telefonlar icin bir secenek cikmisti aslinda cok da guzeldi ayni facebook uygulamasi gibiydi ama siteyi eski haline aldigimizda o uygulama gitti malesef
yani telefonlarimizdan yine giriyoruz ancak site gorunumunde oldugu icin acikcasi ben zorlaniyorum telefonda

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Daha dur Aslıcım inan bana bunlar iyigünlerin daha ne cadılıkları olucak hele birde soru sormaya başlasın vercek cevaplar bulamıycaksın dediğim gibi daha iyi günlerin :ask::ask:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Böyle bir hal aldı. Fotograf falan yükleyeceğim zaman normal hale geri dönmem gerekiyor; ama telefonlarda iyi oldu bu şekilde
attachment.php

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 84

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar