WhatsApp tarih oluyor!

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
WhatsApp tarih oluyor!

Apple'dan bir uygulama daha

826860_detay.jpg

HABERTURK.COM

Apple'ın yeni mesajlaşma uygulaması "MessageMe" kullanıma açıldı. İphone, İpad, İpod Touch ve Android ile kullanılabilen "MessageMe", meşhur uygulama "WhatsApp" ile benzer özelliklere sahip. Dünyadaki en kalabalık uygulama olmasına kesin gözüyle bakılan bu uygulama, sadece mesajlaşma ile sınırlı değil.

RESİM BİLE ÇİZEBİLİRSİNİZ
Bu yeni uygulamayla mesajlaşmanın yanı sıra anında fotoğraf çekip gönderebilir, Youtube aracılığıyla videoları, İtunes ile şarkıları paylaşabilir hatta yeteneğinizi konuşturup resim bile çizebilirsiniz.

FACEBOOK'TA ORADA
MessageMe ile, Facebook üzerinden oturum açabilir, arkadaş listenizdekileri yeni uygulamaya davet edebilirsiniz. Karşınızdakine mesaj yollamak istediğinizde video, şarkı, fotoğraf ve resim gibi anahtarlar arasından hızlı bir tercih yapabilirsiniz.

ÜCRETLİ Mİ?
MessageMe, Facebook Messenger, WhatsApp, Japonya'da Line, Güney Kore'de Kakaotalk ve Çin'de Wechat gibi birçok küresel rakiple karşı karşıya. Bu yarışı kim kazanır bilinmez ama ücretsiz olan bu uygulamaya ilgi şimdiden çok büyük.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ben bu whatsapp a sinir oluyorum o uygulama yüzünden kızım elinden telefonu bırakmıyor eh böyle olunca tabi derslerie aksıyor:sinirli::sinirli:şimdi belli bir sınırlama koyduk eğer uymazsa okul tatil olasaya kadar telefonunu elinden alıcam ceza olarak şudurmda derslerinin daha önemli olması gerekiyor

OP
sadiye

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Ben daha bu uygulamayi indirmedim.

Silacim cocuklarda dikkat etmek gerekiyor haklisin canim.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
whatsapp bende kullanıyorum wechat kullanıyorum birde :tskler:
Viber ve tangoda ablam sağolsun soluk aldırmıyor :kahkaha:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar