Söz, Nişan, Düğün ve Çeyiz Hazırlıkları. Tavsiyeler, fikir alışverişi.

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
Evet altın bilenzikin olsun, düğünlerde şıngırdatılıp millete gösteriş yapılan altından değil ama :deli:

Evet şu an memnunum çok şükür, burda herşey planlı.. Muhasebe de paylaştırılmış durumda, herkesin sorumlu oldu şeyler farklı.. Benim ki satış faturaları ve alınan çekler mesela.. Ötekinin alış ve verilen çekler gibi..

oh oh ne güzel bizimde öyle olsa keşke :deli:

napalım zor olanı seçtik yırtıcam bi taraflarımı.ve ocak ayından itibaren her hafta sonu cumartesi pazar şubat sonuna kadar ankara ya kursa gitcem. ilk seferde kazanabileyim die :uzgun: yorulucam belki ama değicek inşallah :huhuu:

Kaderr

Üye
Tepki
80
Bende birçok zorluktan sonra buraya gelebildim , eskileri düşünmek bile istemiyorum

Lise stajımı tırlak bi smmm nin yanında yaptım sanırsın ki küçük dağları o yaratmış :deli:
Okul tatil oluyordu, üstelik okul günümüzdü ama bizi çağırıyordu gelmezseniz stajınızı yakarım diyordu, sene ortası da staj yeri bulmakta zor diye katlandık
Pazar bile çağırıyordu neymiş defter tasdiki varmış, noterleri kiralamış bizim ofise getirmiş bizde onlara sırayla defter verecekmişiz mühürlesinler diye

15 tatil de bile gelmek mecburi dedi, hafta da 3 gün olan staj 6 güne çıktı, tatil olmasaydı keşke diye dua ediyorduk kaaac

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
Aman yarabbi ben çok şanslıyım ya lise stajımı dünya tatlısı karı koca ile yaptım.harika insanlar hala görüşürüm stajdan sorna üniversite stajınada onlara geldim.sonra üni bitti bi süre daha çalıştım onlarla ama benim istediğim parayı verebilecek güçte değillerdi.onalrda farkındaydı ayrılmamız gerektiğini.ağlaşa ağlaşa ayrıldık.sonra bu çalıştığım yeri buldum hemen çıktığımın ertesi gün :gul: 4 yıldır da burdayım.artık kendi ofisimi açmak istiyorum :huhuu:

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
Burda ne yasak ki
Ben böyle gelişi güzel konuşuyorum ama :cokkomik:
Mesela orda konu dışı bile yasaktı
Ben o yüzden soruyorum böyle muhabbet etmem de bi sakınca var mı diye:korkak:

:kahkaha: valla bende bilmyiorum ben sadece bu konuda konuşuyorum bazen konu dışına çıkıyoruz ama herhangi bir uyarı yemedim.zaten yöneticilerden çoguyla muhabbet ediyorum öyle bişey olsa uyarırlardı herhalde.korkmamıza gerek yok sohbet ortamı burası neden muhabbet etmeyelim ki çeyiz çeyiz nereye kadar arada sohbette lazım zaten çeyizden kafayı yedim :deli:

Kaderr

Üye
Tepki
80
:kahkaha: valla bende bilmyiorum ben sadece bu konuda konuşuyorum bazen konu dışına çıkıyoruz ama herhangi bir uyarı yemedim.zaten yöneticilerden çoguyla muhabbet ediyorum öyle bişey olsa uyarırlardı herhalde.korkmamıza gerek yok sohbet ortamı burası neden muhabbet etmeyelim ki çeyiz çeyiz nereye kadar arada sohbette lazım zaten çeyizden kafayı yedim :deli:

Orda çok yoğunlarmış kaçını uyarabilirlermiş ki o yüzden uyarmak bi yana dursun, konu dışı yazan herkesi ban ban ban

Özgüvenimi kırdılar :hihh::deli:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Kaderr
Ruh hali : normal. değiştir
Hanımefendi

Bir de şu kısma takıldım
Ben daha hanımefendiliğin Ha'sında mıyım yani :deli:

hahaha -kop
ben onuda dikkat etmemişim bende neden yok.hımmm galiba ben değiştirdim onu.
hayat sevince güzel diyeben değiştirdim o yüğzden çıkmıyo bakim eski halina çevirince nolcak :ne:

Sen belki tamamlamışsındır
Beni daha tam olarak hanımefendiliğe layık görememişler :kahkaha:

olursun merak etme :uzulme:

bende 250 msj olmaya çalışıyorum havadan her konuya mesaj yazcam yakında :gul:

Burda ne yasak ki
Ben böyle gelişi güzel konuşuyorum ama :cokkomik:
Mesela orda konu dışı bile yasaktı
Ben o yüzden soruyorum böyle muhabbet etmem de bi sakınca var mı diye:korkak:

Merhabalar,
Arzucum kendine yoklugumda bi dost bulmuşsun sevindim :eek:
kader hoşgeldin canim :panter:
Hanimefendi olmak için mesaj sayı ile oluyor kızlar o ama bir etkeni yok.
Kader topikte suan nişanlı olarak 3 kişiyiz sürekli aktif sohbet eden.
3 kişiden 1'i bile senin bu topikte olmandan rahatsız olmazsa dilediğin gibi sohbete katıl canim ama gördüğüm kadarıyla rahatsızda olmadim ben sahsen sevindim :sirin:
Ama bir modluk yaparaktan bi uyarıda çakayim :kahkaha:
Geyik deyil burası kızlar!..

Neşemi bozmadan tüm hızımla devam ediyorum :D arzuşşşş dün bi poğca yaptım cooookk seksü oldu nan bak siteye eklücem bekle hele uleyn abiş kalkmadan ben şu güncellemeli halledem geliyorum nan cokta konusmayın valla yoruluyoum :kahkaha:

Günaydınnn demişmişyim hayırlı cumalar bide :cokkomik:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
ahahah kader koptum yorumuna :kahkaha:
hiç bişe olmamıs gibi
sıralamışsın :kahkaha:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Ben size geyik yapmayın demiyorum görevim geyigi uyarı geçtim sonucta alışveriş paylasim bölümü burası
Arzu kıs sohbet bölümü açayımmı bize?

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
Merhabalar,
Arzucum kendine yoklugumda bi dost bulmuşsun sevindim :eek:
kader hoşgeldin canim :panter:
Hanimefendi olmak için mesaj sayı ile oluyor kızlar o ama bir etkeni yok.
Kader topikte suan nişanlı olarak 3 kişiyiz sürekli aktif sohbet eden.
3 kişiden 1'i bile senin bu topikte olmandan rahatsız olmazsa dilediğin gibi sohbete katıl canim ama gördüğüm kadarıyla rahatsızda olmadim ben sahsen sevindim :sirin:
Ama bir modluk yaparaktan bi uyarıda çakayim :kahkaha:
Geyik deyil burası kızlar!..

Neşemi bozmadan tüm hızımla devam ediyorum :D arzuşşşş dün bi poğca yaptım cooookk seksü oldu nan bak siteye eklücem bekle hele uleyn abiş kalkmadan ben şu güncellemeli halledem geliyorum nan cokta konusmayın valla yoruluyoum :kahkaha:

Günaydınnn demişmişyim hayırlı cumalar bide :cokkomik:

Uleynn hemen yapıştırmışsın geyik yok die :zopa::alsana:

tamam be tamam geyik yok.:tskler:resmi konuşun burda beee ama ben KADER'e dedim o kadar yapma dedim sus dedim dinlemedi :kahkaha::kahkaha:

neyse şaka bi yana Arzu nun sohbet odası die bi konu açıcam kimse engel olmasın bana.çenem dursa elim durmaz :1:-kop:3:

burda sadece çeyiz alışverişi ile ilgili sohbet edicez tamam söz :beyazbayrak:

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
bak sözümü tutuyorum,:kahkaha:
çeyizime en son alınan şey resimde ki takım halinde tabiki .
önceliklerim arasında değildi sadece çok beğendim aldım.alınacak bi ton şey var.Hİç bişey almadım diyebilirim.olsun dursun bi köşede :dance:

Ekli dosyalar

• 1109000124460_medium.jpg
    1109000124460_medium.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 31
  • DENIZLI-CAM-EL-IMALATI-KARAF-P90093__60998534_1.jpg
    DENIZLI-CAM-EL-IMALATI-KARAF-P90093__60998534_1.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 33

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
Evet canım ben onları çok beğeniyodum asıl.ama bu aldığımı gördüğüm an vuruldum bu olsun dedim çokta uyguna aldım kırılcak şeylere para bayılmaktan hiç hoşlanmıyorum :panter:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Nan arzu cok sesuler balim ben ne ediyim topigin adina ayak uydurmak gerek nan temem acicam topic olum nisanlilarin sihbet odasi diye bebisim nan telden giriyom bakem dedim abim zilli kalkmiyor pc den yine kadercim kirdiysam izur dilerim ama saka ile suledim bacim yoksam ben neler yapiom topikte kadinlar hamamina ceviriyozz :kahkaha: nan arzu hamam dedimde gelin hamami edecenmi sen ben yapcam yazin balim kader senanlatsana nisanlilign nasi gecti esin nerdendi kac yasindaydi :)

Kaderr

Üye
Tepki
80
Evet bunlar da çok hoş, güzel günler de kullan inşallah.
Bende bu tarz şeylerle ilgili olmadığımdan fiyat konusunda bilgim yoktu ama çeyiz söz konusu olunca bi bakayım dedim meğer ne kadar pahalıymış
Tencere, yemek takımı, çatal kaşık bıçak setleri de öyle
Bir de üstüne sürahi bardak seti olunca epey tuttu
Daha az gibi görünse de kız çeyizi daha çetrefilli ve hiç te öyle uygun değil :eek:ys:

Kaderr

Üye
Tepki
80
Yok estağfurullah kırılmadım bitter
Sadece gelir gelmez mod olduğunu anlattın :panter:

Ben zaten sormuştum yasak mı diye ona göre konuşmuştum geyik tarzı.. Neyse zaten çok ta mühim değil.

Benim hepsi şipşak oldu galiba hiç bişey anlamadım, eşimin anneannesi ölmeden göreyim diye diye ben işteyken babama ısrar etmiş Perşembe duydum Pazar sözlendim :ne: önce istemeye gelmişlerdi tabi de direk o Pazar olmayacaktı o kadar ısrarcı olmasa

Nişanda hemen hemen öyle oldu, 3.ayda sözlendim 11.ayda evlendim :panter: 4 kilo verdim stresten ama atlatınca rahatladım çok şükür

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar