Söz, Nişan, Düğün ve Çeyiz Hazırlıkları. Tavsiyeler, fikir alışverişi.

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
Kader hoşgeldinnn :elif:

ben o strese giremedim daha son 4 ay kala girmek istiyorum şuan evliliğimden daha önemli şeyler var :nazo:

ama evet herkes öle diyo çok stresli diyo. ben tqahmin edebiliyorum çünkü nikahımda ve nişanımda ço kstresliydim.hele nikahımda kuaföre giderken nişanlımla kavga ettik kuaförün önüne bıraktı beni gitmedim kaçtım yarım saat aradılar beni :gul::gul::gul:

inşallah düğünde sakin oluruz :nazo:

sen ne zamandır evlisin ??

Kaderr

Üye
Tepki
80
Merhaba, hoş buldum.. Çiçeği burnunda bir üyeyim henüz :panter:

Ben 1 yıllık evliyim.
Son ana kadar ne hazırlık bitiyor ne stres düğünden sonra insanın omuzundan büyük bir yük kalkmış gibi oluyor.

İyi yapmışsın :cokkomik: nişanlın da nerde nasıl davranacağını öğrensin :orgu:

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
ay ne güzel çok yenisiniz allah ağız tadıyla geçim versin.bütün zorlukların altından beraber kalkılır :huhuu:

bende resmi kayıtlara göre 9 günlük evliyim. 12.12.2012 de nikah kıydık düğün yaza :kedim:

hayırlısı olsun hakkımızda :huhuu:

Kaderr

Üye
Tepki
80
ay ne güzel çok yenisiniz allah ağız tadıyla geçim versin.bütün zorlukların altından beraber kalkılır :huhuu:

bende resmi kayıtlara göre 9 günlük evliyim. 12.12.2012 de nikah kıydık düğün yaza :kedim:

hayırlısı olsun hakkımızda :huhuu:

Amin cümlemize önce huzur ve sağlık versin zaten gerisi Allah'ın izni ile halledilir

Tarih güzel ama biraz erken olmuş sanki, düğün yaza ise.

Bir ömür mutluluklar dilerim :elif:

Kaderr

Üye
Tepki
80
Kendimi tanıtayım bari :orgu:
Ben Kader, 25 yaşındayım. Çalışan ve evli bir bayanım :elif:
Hayat telaşesinde koşturup duruyorum
Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum

Burda böyle sohbet etmem de bi sakınca yoktur inşallah:panter:

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
Amin cümlemize önce huzur ve sağlık versin zaten gerisi Allah'ın izni ile halledilir

Tarih güzel ama biraz erken olmuş sanki, düğün yaza ise.

Bir ömür mutluluklar dilerim :elif:

Teşekkür ederim.aslında hiç bişey değişmedi ben yine ailemin evindeyim.hayırlısı böyleymiş çok dua ettim hayırlısıysa olsun diye.Çokgüzel bi anı kaldı bize

ve evet genelde uyuyolar bu saatte :kahkaha: tek tük konulara cevap veriyolar.belirli kişiler sabit her gün burdayız . daha güzel olucak inşallah.belirli biyer tutturursan sohbet keyifli oluyor. ben üye olalı 1 ay bile olmadı daha mesaj sayım 190 oldu :kahkaha:

Kaderr

Üye
Tepki
80
Teşekkür ederim.aslında hiç bişey değişmedi ben yine ailemin evindeyim.hayırlısı böyleymiş çok dua ettim hayırlısıysa olsun diye.Çokgüzel bi anı kaldı bize

ve evet genelde uyuyolar bu saatte :kahkaha: tek tük konulara cevap veriyolar.belirli kişiler sabit her gün burdayız . daha güzel olucak inşallah.belirli biyer tutturursan sohbet keyifli oluyor. ben üye olalı 1 ay bile olmadı daha mesaj sayım 190 oldu :kahkaha:

Rica ederim. Ne güzel, hayırlısı olsun hep hakkında inşallah.

Ben birkaç gün önce adı lazım değil bi forumdan ban yedim:ilknur: Orası gayet hareketli bir yerdi.. Ordan ceza alınca boşta kaldım, burayı buldum çaktırma :nazo: Ama ara ara bakıyorum diğer saatlerde de çok hareketli değil sanki..

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
galiba aynı adı lazım değil forma üyeymişiz ikimizde ben hala üyeyim ama ben orada böyle sohbet ve sıcaklık görmedim.burda girdiğim ilk günden itibaren çok samimi karşılandım.yeni yeni konular çıktıkça katılmaya çalışıyorum.yeni mesajlar kısmı var ya orada yeni açılan konular var oralara dahil olabilirsin. benim işimden dolayı yogunum o yüzden şuan bu konuda sabitim. neredeyse benle bitterin topiği oldu çıktı

bu arada yaşını sorabilir miyim. :panter:

Kaderr

Üye
Tepki
80

Öyle mi ? Benim nickim orda da aynı ( Belki görmüşsündür ).. Bugün cezam bitiyo hatta.. Ki zaten orda da çok eski sayılmam 6-7 aylık bir üyeyim..

Tabi ki, 25 yaşındayım :panter:

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
oh iyi benden çok büyük değilsinm ocakta 23 oluyorum :sirin:

bende orda eski değilim ya arada giriyorum sadece yararlı şeyleri okuyup çıkıyorum üye girişi bile yapmıyorum :nazo:

naptında ceza yedin :kahkaha:

Kaderr

Üye
Tepki
80
Valla ben masumum
Bi soru sordum baktım gümlemişim siteye şu şu tarihe kadar erişiminiz engellendi cezalısınız diyo :deli:

Birisi konu açmıştı. Ben özele girmeyi sevmem ama kız tüm özelini yazmıştı ve biz herşeyi yaşadık o beni ortada bıraktı, üstelik imamdı..

Bende dedim imam efendi nikahınızı kıymış mıydı bari :deli: o kadarcık şeyde şutlandım..

Kaderr

Üye
Tepki
80
:kahkaha:

hahaha o herşeyi yazmış zaten onu nie şutlamamışlar çok güldüm ya

Bende anlamaıdm :kahkaha:
Şutlandıktan sonra ziyaretçi olarak girdim baktım, yok öylece duruyo konu sahibi.. Benle beraber birkaç kişi daha banlanmış yorum yapanlardan..

Eee ben durduk yere mi sordum. Olayla ilgili detay bilmek lazım ki yorumlarımız doğru olsun dimi :cokkomik:

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
Çok yerinde bi soru sormuşsun sen şekerim o kadar özele girmesin oda madem girildi sorulara da açık olunmalı neyse burda bari rahat duralım benide güme götürürsün

istanbulun neresinden ?

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
:cokkomik::cokkomik:

3-4 Kere geldim gittim.sultan gazide arkadaşım oturuyo ona yatıya gelip bütün gün gezdim :dance:

Çok beğendim ama kışını değil tabi :kahkaha: bi sene kışın gelmiş tim 1 ay kaldım sonra hep yazın geldim çok güzeldi adalara bilem gittim :nazo:

Kaderr

Üye
Tepki
80
Trafiği ve kışı hariç herşeyi güzeldir İstanbul'un
Bir de ipini koparanın yerleştiğini es geçersek tabi :deli:

İstanbul benim çocukluğum, eşim, dostum, ailem.. Tüm sevdiklerimin ve anılarımın olduğu şehir.. Tatil dışında hiç ayrılmadım buralardan , ayrılamam da ölüm dışında herhalde..

Ama bi metrobüs var ki Çin işkencesinden beter :korkak: İşe gelip giderken izdihamda ezilmemek için akla karayı seçiyorum :deli: ibr de böyle yağışlı havalarda daha da fazla aksamalar oluyor ve millet hepten zıvanadan çıkıp bildiğin saç baş kavgaya giriyor -kizgin

uzra48

Daimi Üye
Tepki
275
biliyorum banada denk geldi bi gün taksimden balık istifi şeklinde döndük bu ne lan dedim allah kolaylık versin dedim :gul::gul:

vapuru çok seviyorum istanbula girerken sabaha karşı vapurda oluyoruz oserin havada çıkıp bi çay sigara keyfi yapıyorum en çok heyecanlandıran şeylerin başında geliyo bu benim için :kedim:

bu sene gelemedim bi tek her sene geliyodum bak özlemişim ya. Belki ağva ya geliriz balayına çok görmek istiyorum orayı gittin mi hiç ??

Kaderr

Üye
Tepki
80
Yaa işte ben her gün o balık istifinin içinde nefes almak için çaba sarfediyorum :deli:

Sigara mı :korkak:
Bende vapuru severim ve İstanbul'un o eşsiz manzarasını
Bir de adaları çok severim ben, yazın hafta sonları gider piknik yaparız orada
Hem sakin hem deniz havası iyi geliyor

Ağva'yı düşünmüştük ama gitmedik henüz, Kuşadasına gittik :huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar