Zuzunun Kahvehanesi:)))))))))))))))

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
O uyuyor şimdilik şekerim.
Uyanınca ben devrederim artık:hulya:

Temem şekerim:D

günüm çalışmakla elemanların beni deli etmesiyle geçiyo daha ne olsun hep aynı monoton yane bu aralar dün biraz sevgülümle düzelir gibi olduk yazdan beri ilk defa

Personel müdürü olmak zordur. Tam kafa yemelik tabisi. Allah kolaylık versin canım. Sevgilinle aranızın düzelmesine de sevindim, bakalım İzmir'e gelmeye ikna edecek mi seni :gulegule:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
evet herkes gününün nasıl geçtiğini yazsın bakalımmmm

Sabah işe geliyorum, sonra hemen outlook'a bakıyorum. Önemli mailleri ayıklıyorum:D Daha sonra buraya dalıyorum. Bir yandan iş bir yandan burası ki bu aralar burası daha ağır bastı:D Öyle akşam olmuş gidiyor işte :kahve:

Akşamda eve git, yemek yap, ye, dinlen derken uyku saati geliyo, hayat ne kadan monoton yaaaaaaaaaa :sim3:

OP
zuzu44

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
Temem şekerim:D

Personel müdürü olmak zordur. Tam kafa yemelik tabisi. Allah kolaylık versin canım. Sevgilinle aranızın düzelmesine de sevindim, bakalım İzmir'e gelmeye ikna edecek mi seni :gulegule:

evet oldukça zor bazen taşıyorum ben istita ediyorum diyorum patrona adam tınlamıyo gülüyo dinliyo beni ...diyorum neden bişiy demiyosunuz diyo biliyorum sinirli olduğunu ve ciddi sölemediğini diyo:kptmya::kptmya:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ben de sabah kalkıp işe geliyorum dükkanı toparlayıp buraya uçuyorum akşama kadan burda olsam da çalışmaktan sıkıldım inşallah bi kaç aya kalamz işi bırakıp evden sizinle daha rahat vakit geçircemmmmm...hem iş hem ev işleri aynı anda sarmıyo:ilknur:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
ben de sabah kalkıp işe geliyorum dükkanı toparlayıp buraya uçuyorum akşama kadan burda olsam da çalışmaktan sıkıldım inşallah bi kaç aya kalamz işi bırakıp evden sizinle daha rahat vakit geçircemmmmm...hem iş hem ev işleri aynı anda sarmıyo:ilknur:

O zamanda ev işlerini asarsın :hulya:

3 tane alayım canım

Amaninnn şeker hastası olcanız gııı :ilknur:

ALLAH gözünü doyursun maviboncuk:kptmya::kptmya:

Diyene bak :cokkomik:

Biyomikroskobi

Daimi Üye
Tepki
517

İlknur sen de bendensin
ben de evle işi bir arada götüremem diye düşünüyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar