Zuhal Topal, Ayşe Aral'ı neden kıskandı? Geç gelen itiraf!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
i.php

Bir süre önce İzdivaç programına danışman olarak katılmaya başlayan Ayşe Aral sürpriz biçimde programdan ayrılmıştı. Asıl neden yeni ortaya çıktı.

İşte Ayşe Aral'ın açıklaması...
Bundan yaklaşık iki ay önce artı yapımdan bana bir teklif geldi dolayısıyle bu camiaya uzak olmama rağmen güvenerek kendileriyle buluştum.Teklif şuydu; zuhal topal'la izdivaç programında 3 ay boyunca yani sezonun sonuna kadar danışmanlık yapmam...
Formatın bana pek uygun olmadığını kendilerine belirttim ama kendileri bana benimle ilgili başka bir proje düşündüklerini ve bu canlı yayın deneyiminin benim için faydalı olacağını söylediler.. Ve programa başladım beni ve ailemi duruşumuzu bilen bilir halktanızdır egomuz yoktur ve insan severiz... Bu nedendendir ki ne yalan söyliyeyim bir anda programda gerçek insanlar ve gerçek hayatlarla içli dışlı olunca programa ısındım hatta olayı çok ciddiye alıp oradaki tüm insanlara ne gibi bir faydam olur diye de çabaladım durdum çabalamaya da devam ediyorum.
Beş haftadır hurriyet com tr de hayata geçirdiğim yetiş ayşe köşesi de böyle başladı zaten inşallah televizyonda da yaşamaya devam edecek. Bu arada yapımcı firma da benim bu programda olmamdan çok başarılı bir duruş sergilememden duydukları mutluluğu her daim söylemekteydiler. Programa samimiyet ve insanlık kattığımı çokca söylediler. Egosuz ve sevecen ben sanırım ki kısa zamanda çok sevildim sağolsunlar hal böyleyken bir kişi bundan rahatsızlık duydu...
Ben bu projeye dahil olmadan bir gün önce şayet olumsuz bir durum yaşanırsa ne olacak diye yapımcı firmayı da uyarmıştım."KENDİLERİ İSE BÖYLE BİRŞEYİN ASLA OLMAYACAĞINI BİLAKİS" bu kişinin yükünün azalacağını ve bu durumdan ötürü mutlu olacağını bana söylediler....
Ne desem çıkar misali bir süre sonra dediğim oldu.Yapımcı firma ayşe hanım siz burada Bir ayda canlı yayını gayet güzel götürebildiğinizi gösterdiniz biz yeni proje için çalışalım dediler.Sadede gelin dedim ve geldiler "Ayşe hanım Zuhal hanım sizin programda yer almanızdan mutsuz kendisinin önüne geçeceğinizden çekiniyor.."
Doğruydu tabi çünkü ben oynamıyordum zaten oyuncu da değilim olduğum gibi davrandım kimseyi küçük görmedim haliyle de sevildim... Bu güne dek susmam yapımdandır bugün bu açıklamayı yapmam ise bugün canlı yayında sunucu hanım zuhal topal'ın adımın geçtiği bir yerde takındığı yüz ifadesi ve adımın duyulmasına gösterdiği tepkidir...
Bu tavırı kendisine hiç yakıştıramadım!...
Buradan genç arkadaşımıza iki tavsiyem olacak oyunculuk hoş elbette ama halka asla oynama anlarlar ve bir gün içinde seni silerler star oldum havaları da hiç sökmez halka bir gün içinde yok olur gidersin kimse vazgeçilmez değildir aman ha oynama...
Halktan biri olarak söylüyorum yoksa ben star mıtar değilim...
Ayşe ARAL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar