Zor durumdayım lütfen bilgilendirin beni

Armysu

Yeni Üye
Tepki
15
Kız değilim ve ailem bilmiyor. Bi kaza sonucu oldu. Kimseyle birlikte olmadım. Ve şimdi büyük bir sorunum var. Regl dönemim çok düzensiz olmam gereken günden 24 gün geçti. 2 kere daha böyle oldu ama bu kadar uzun değildi. Doktora gitmem gerekiyor ama korkuyorum. Doktora söylesem ve düzgünce muayne olsam aileme söyler mi ? Uzun zamandır korku içerisindeyim. Bu konu hakkında lütfen biraz bilgi verin :(

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Kimseyle birlikte olmadim derken yani kaza sonucu demissin agirmi klaldirdin düstünmü ne oldu?????
Hamile olmaktan korkuyorsan mutlaka doktora gitmen gerekir 19 yasindasin doktorun kimseye söyleyemez ailen bile olsa....

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Armysu;762285Kız değilim ve ailem bilmiyor. Bi kaza sonucu oldu. Kimseyle birlikte olmadım. ' Alıntı:
Ve şimdi büyük bir sorunum var. Regl dönemim çok düzensiz olmam gereken günden 24 gün geçti. 2 kere daha böyle oldu ama bu kadar uzun değildi. Doktora gitmem gerekiyor ama korkuyorum. Doktora söylesem ve düzgünce muayne olsam aileme söyler mi ? Uzun zamandır korku içerisindeyim. Bu konu hakkında lütfen biraz bilgi verin :(
bu nasıl oluyor. açıklarmısınız. tam anlayamadım. ayrıca doktorlar hipokrat yemini etmişlerdir.o yüzden oradaki bilgiler hastayla doktor arasında kalır. söylemezler.

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Dr muayene olabilirsin elbette ki dr kimseye söylemez.Sen yinede annenle paylaşmaya çalış sorunlarını.

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
Kaza sonucu derken nasıl oluyor anlamadım
yinede bence annenle bu konuyu konuşsan iyiy edersin

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Eğer kimseyle birlikte olmadıysan ailenden saklamakla hata yaparsın ilerde daha büyük sorun olur senin için bence ailenle daha geç olmdan paylaş.

OP
Armysu

Armysu

Yeni Üye
Tepki
15
Fazla esneme hareketi yaptım. Bi gün kan geldi bozulduğunu anladım. Biraz araştırma yaptım zorlayınca yırtılıyomuş. İsteyerek olmadı yani :( Annem regl için doktora gidelim diyo. Doktora söylesem aileme açıklamayacak yani. Teşekkür ederim hepinize

aleyna

Aktif Üye
Tepki
222
belkide bozulmamıstır kızlık zarı okadar kolay bozulmaz bence belkide bosa korkuyosun adet düzensizligi diye git doktora anenlere öyle söyle doktora derdini anlatırsın belkide düşündügün gibi degildir.

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Fazla esneme hareketi yaptım. Bi gün kan geldi bozulduğunu anladım. Biraz araştırma yaptım zorlayınca yırtılıyomuş. İsteyerek olmadı yani :( Annem regl için doktora gidelim diyo. Doktora söylesem aileme açıklamayacak yani. Teşekkür ederim hepinize

Eger öyle birsey varsa doktor iliskiden olmadigina dair rapor verebilir sana neden illede saklamak istiyorsun belki ilerde daha zor bir durumda kalicaksin.

OP
Armysu

Armysu

Yeni Üye
Tepki
15
İnşallah düşündüğüm gibi değildir. Dediğiniz gibi yapacağım sağlığım önemli sonuçta.

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
kesinlikle sağlığın önemli herseyden ve bu istemeyrek olduğusa bence annenle kesinlikle paylas bu belkide illerde coook ciddi sıkıntılar yarata bılır sana

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar