Zehirli ishal salgını var dikkat edelim

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
2 gün oldu ama nasıl süzüldük anlatamam
Karın ağrısı ve tuvalette geçen saatlere rağmen halen yüzümüzün gülüyor olması tek tesellim inanın
Doktor kontrolü sonucu zehirli isal dediği an aklımdan neler geçmediki :(
Lütfen dikkat edelim tuvalet sonrası muhakkak dezenfekte edelim eller dahil her yeri onlar bizim canlarımız ve şu 2 günde çok şey öğrendim çok şey yaşadım
Büyük oğluma da bulamaması için çok mücadele ediyorum ki bizlere bile bulaşabilir miş
Rabbim şifa versin en kısa zamanda eski sağlığına kavuşması tek temennim
Sizlerde şifa dualarınızı eksik etmeyin oğlumdan ve lütfen dikkatli olun bu salgına
Sağlıcakla kalın

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
şahmarancım nette evde tedavi yöntemini okudum zehirli ishalin...1 litre suya 1 çay kaşığı tuz,8 çay kaşığı toz şeker ekleyip 1 fincan portakal suyu veya 2 muz eleyip karıştırıp tüketmek gerekiyormuş vucuttan kaybolan sıvı ve elektrolit dengesini sağlamak için .

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Şahmaran çok geçmiş olsun canım :uzgun: Çocuklarımız bizim herşeyimiz.Nasıl kahrolduğunu inan anlayabiliyorum.Salgın mı varmış :acep: Allah hepimizin çocuklarını korusun her türlü hastalıktan kazadan beladan.Rabbim acil şifa versin.

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Arkadaşlar temenni ve güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.
Düzenli ilaç ve bol sıvı takviyesi ile bugün daha iyiye doğru gidiyor şükürler olsunki.
Muz,elma ve nektari en fazla yedirmeye çalıştığım meyve..Babamızın sayesinde zorlayarakta olsa yiyor.
Ama şu son 3 gecedir neler yaşadığımızı anlatamam inanın,hem kendisi hemde beni inanılmaz üzdü.Ama en fazla etkilenen de kendisi oldu inanın.
Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah.

Tılsım

Daimi Üye
Tepki
6.213
Düzenli ilaç ve bol sıvı takviyesi ile bugün daha iyiye doğru gidiyor şükürler olsunki.
Muz,elma ve nektari en fazla yedirmeye çalıştığım meyve..Babamızın sayesinde zorlayarakta olsa yiyor.
Ama şu son 3 gecedir neler yaşadığımızı anlatamam inanın,hem kendisi hemde beni inanılmaz üzdü.Ama en fazla etkilenen de kendisi oldu inanın.

İnşallah...:uzgun:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685

Amin bitanemmmm. Aklımdan geçeni söyliyim şahım. Senin kücük oğluşuna inan çok nazar değiyor. Nazardanda olabilir bitanem yaa :uzgun:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Amin bitanemmmm. Aklımdan geçeni söyliyim şahım. Senin kücük oğluşuna inan çok nazar değiyor. Nazardanda olabilir bitanem yaa :uzgun:

Bende senin düşündüğün gibi düşünüyorum bitterim.
Uzun zamandır görüşmediğimiz eşimin arkadaşı ve ailesi ile görüştük geçen akşam yemeğe falan çıktık.
Berat'ı gören ay ne kadar çok büyümüş,ne güzel boyu uzamış..dediler.Gerçi maşallah dedirtiyorum ama.
Çocuk alımlı çocuk kendini gösteriyor işte.
Büyüyünce film jönü yapacağım.
Kıvanç gibi bir yağız oğlan olacak sanırım adamım..Bu arada biz adamım diye çağırıyoruz :tskler:çocuk ismini pek yakında unutmazsa iyidir yani:D

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Bende senin düşündüğün gibi düşünüyorum bitterim.
Uzun zamandır görüşmediğimiz eşimin arkadaşı ve ailesi ile görüştük geçen akşam yemeğe falan çıktık.
Berat'ı gören ay ne kadar çok büyümüş,ne güzel boyu uzamış..dediler.Gerçi maşallah dedirtiyorum ama.
Çocuk alımlı çocuk kendini gösteriyor işte.
Büyüyünce film jönü yapacağım.
Kıvanç gibi bir yağız oğlan olacak sanırım adamım..Bu arada biz adamım diye çağırıyoruz :tskler:çocuk ismini pek yakında unutmazsa iyidir yani:D

Vala ne kadar maşallah dedirtsen bile içten gelenle bir olmuyor göz değer bişey olur allah korusun şahım ya :( İnşallah hemencik atlatır :ask: yap yap :D sonra ona çarpılım tabe sen beni alırsın gelin ozaman :ko aşkın yaşı yok :ko

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar