Zayıflamakla İlgili

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
hanımlar konuyla ilgisi yok ama sormak istediğim zayıflamakla ilgili acaba aranızda d.r. mehmet özün tavsiye ettiği acai berry kullanan olupta faydasını gören varmı:aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::dusun::dusun::dusun::dusun:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
bilemiycem ama,,,
zayiflamanin tek ve guvenilir sarti,az yemek cok spor.....

ben ikinci dogumumdan sonra 21 kilo verdim bu yolla,,,,
suanda bi bebegim var yani ucuncu,emzirdigim icin rejim yapamiyorum ama gene ayni yolu izleyim sonuca ulasirim,,,,

bi takim ilaclar kullanarak ne sagligini tehlikeye at nede zamanin bosa harca,,,

OP
SILA

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:yanıtın için çok teşekkür ederim kilolu olan 23 yaşındaki kızım 14 yıldır sinir tedavisi görüyor malum aldığı ilaçlar kilo yapıyor bu yüzden depresyona giriyor zayıflamak içi sürekli arayış içinde elisciğim tekrar teşekkür ederim

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
kortızonlu ılaclarmı kullanıyor? zor ozman ablamda kullandıg ıcn verıp alıyo:(

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:yanıtın için çok teşekkür ederim kilolu olan 23 yaşındaki kızım 14 yıldır sinir tedavisi görüyor malum aldığı ilaçlar kilo yapıyor bu yüzden depresyona giriyor zayıflamak içi sürekli arayış içinde elisciğim tekrar teşekkür ederim[/QUOT

gecmis olsun canim,o zaman bi doktor yardimi ile zayiflamasini tavsiye ederim,,,
saglikli gunler dilerim canim,,,,

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar