Zayıflamak isteyen arkadaslar nasıl bir diyet programı uyguluyorsunuz???

ayseee

Üye
Tepki
36
slm arkadaslar ben yeni uye oldum merak ettigim bişey var aranızda kg problemi olan arkadaslarımız muhakkak vardır bende aynı dertten yakınıyorum size sunu sormak istiyorum gün içinde ne tur yiyecekler tüketiyorsunuz diyet listesi olanlar paylaşırsa sevinirim... bu arada 20 yasında ve evliyim 1,5 yasında bi oglum var 57 kiloyum 13 kilo vermem lazım motivasyona ihtiyacım var kilolara veda etmek için önerilerinizi bekliyorum...

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
ilk once hosgeldin bitanem,,,,,,

bilirim bu derdi,,,,,,,
ben ikinci tam hamileligimde 18 kilo almistim,oglum bi yasina gelince basladim ,diyete 21 kilo verdim,oldum 59
bu kilom yaklasik 2 sene gitti,,,ucuncuye hamile kaldim,,,,
ve 86 kilo ile doguma gittim,6 ay kadar emzirdim,basladim rejime suan bebegim 10 aylik,,suan 66 kiloyum,65 idimde,bayram tatlilari derken,aldim bi kilo,,,hedefim yine 59,,,olucam biliyorum,,,

hicbi diyet programi uygulamadim,ne oncekinde nede simdi,,,haa bi ara karbonhidrat diyetini denedim,ama cok kuralli oldugu icin,SIKILDIM ,,,biraktim,,,kendi yontemlerim en iyisi,,,,,,,,
bol bol spor,,,cok az ve dengeli yemek bu kadar,,,,,,

ama en onemlisi kararli olmak,,,kafaya koydunmu hersey olur,,,yeterki iste,,,,,,,,,,,inan insan tartida eksik rakam gorunce,giydigi elbiselerin bol oldugunu gorunce o kadar seviniyoki,bu sevinc her seye ,,her yorgunluga bedel,,,,,,,,,,,,

OP
ayseee

ayseee

Üye
Tepki
36
hoşbulduk canım evet biliyorum o sevinçleri bende 45le hamile kalıp 70le doguma gittim ama allaha sükür biraz verdim bundan 1,5 ay önce 60 kg idim suan 57yim bende pek yürüyüş ve spor yapamıyorum sadece yediklerimi azaltmaya çalışıyorum ama tatlı türünede hayır diyemeyenlerdenim inş hepimiz hedeflerimize ulasırız... peki günlük tükettiklerin neler yazabilirmisin ???

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
ayse hosgeldin canim aramiza:gulegule:
bende bugün chatte arkadaslarla bol bol konustum diyet meselesini yarin basliyorum gel beraber basliyalim

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
hoşbulduk canım evet biliyorum o sevinçleri bende 45le hamile kalıp 70le doguma gittim ama allaha sükür biraz verdim bundan 1,5 ay önce 60 kg idim suan 57yim bende pek yürüyüş ve spor yapamıyorum sadece yediklerimi azaltmaya çalışıyorum ama tatlı türünede hayır diyemeyenlerdenim inş hepimiz hedeflerimize ulasırız... peki günlük tükettiklerin neler yazabilirmisin ???

belirgin biseyler yoktur bende,,az yerim o kadar,,,mesela bugun kahvaltim iki adet kraker ve ve yaninda bi yumurtali omlet vardi,,,yagsiz ve tuzsuz,,,,(basta cok kotu geliyo tadi,ama zamanla alisiyo insan)bazi gunler hic yapmadigim bile olur,,,aralarda ise bi cesit meyve yiyorum,elma,portakal,ne olursa iste,,,
oglen yanlizca 3 tane havuc yedim,
aksam yemegi henuz yemedim,,yemegede niyetim yok,,,ama 2 tane elma yedim,,,bi tas yogurt,,,pek saglikli degil benim,ogunlerim ama boylesi daha iyi benim icin,,,,,,,cok su iciyorum,,,bide cay hastasiyim,cok icerim gunde,,,iste boyle,,,her gunum farkli benim,,,ama az yiyorum,,,

OP
ayseee

ayseee

Üye
Tepki
36
ayse hosgeldin canim aramiza:gulegule:
bende bugün chatte arkadaslarla bol bol konustum diyet meselesini yarin basliyorum gel beraber basliyalim[/QU hoşbulduk canım tamam okey bana uyar seninle yarın başlıyalım o zaman diyete hergün yediklerimizi ve haftalık kilolarımızı yazarız...

OP
ayseee

ayseee

Üye
Tepki
36
belirgin biseyler yoktur bende,,az yerim o kadar,,,mesela bugun kahvaltim iki adet kraker ve ve yaninda bi yumurtali omlet vardi,,,yagsiz ve tuzsuz,,,,(basta cok kotu geliyo tadi,ama zamanla alisiyo insan)bazi gunler hic yapmadigim bile olur,,,aralarda ise bi cesit meyve yiyorum,elma,portakal,ne olursa iste,,,
oglen yanlizca 3 tane havuc yedim,
aksam yemegi henuz yemedim,,yemegede niyetim yok,,,ama 2 tane elma yedim,,,bi tas yogurt,,,pek saglikli degil benim,ogunlerim ama boylesi daha iyi benim icin,,,,,,,cok su iciyorum,,,bide cay hastasiyim,cok icerim gunde,,,iste boyle,,,her gunum farkli benim,,,ama az yiyorum,,,

aynen canım bende öleyim belirli bi listeyede sadık kalamıyorum

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Konu uygun bölüme taşınmıştır.
Lütfen açtığımız konuları ilgili kategorilere açalım.

İyi paylaşımlar dileriz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar