Zayıflama hapı kulanan var mı?

AYSEN

Üye
Tepki
47
arkadaşlar merhaba zayıflama hapı kullanıp faydasını gören varmı dr.mehmet öz ün tavsiye ettiği bir zayıflama ilacı var arkadaşlar alıp kullanmak istiyor benimde fazla ki,lolarım var ama tereddür ettim kullanmakta aranızda bu tür ilaçları kullanan arkadaşlar varsa yardımcı oluabilirmi

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
Ben kullandım afrikan mango ve 2 kilo aldım iştahımı açtı ama sahtemiydi hakikimiydi onu bilemem çünkü hiç bir garanti yazılı belge gelmedi benim kızımda 2 tane ayrı kapsül altın çilek ve elma krom getirti içti bir faydasını görmedi bence doğal yoldan zayıflayın :iyyyy:

BeteRBöcek

Aktif Üye
Tepki
127
Kullanmayın o tür ilaçlar. Metebolizmanızı alt üst etmekten başka bi işe yaramıyo.
Doğal yolları tercih edin. Sağlığınızda yanınıza kar kalsın ;)

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Acikcasi bende soguk bakiyorum bu tarz yöntemlere.
Hic kullanmadim.
En iyi yol dogal yoldan zayiflamak.

naz79

Daimi Üye
Tepki
2.225
sakın kullanma ben kullandım altın çileği hiçbir faydasınıda görmedim kesinlikle tavsiye etmiyorum

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
ben hap değil ama zayıflama kremi ve şortu almıştım..sözde 3 günde bir beden zayıflatığını söylüyorlardı...bir ay kullandım bi beden bile zayıflayamadım..bunların hepsi para tuzagından başka bişey değil..

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
ben altıncileği kuru yemiş olarak yedim o sekılde zayıfladım ama yememe cok dikkat ettim altıncilegin tek faydası tokluk hissi vermesi ve vucudaki yağları yakması. ama haplara kesinlikle inanmıyorum kendi annem bi ara kullandıydı eger hapla zayıflarsan 2 katı olarak hemen geri alırsın cok zararlı haplar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar