Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
Hiç

Hiç

Daimi deli hedef: aynalar
Tepki
3.081
Bende yatmaliyimm yarin biraz erken kalkicaz esimle isimiz var disarda. Ama 2 fincan kahve ictm bugun nasil uyucaksam :sopa:
sen yatma gencsin gelene gidene hizmet et çalışşş köle sabah hesap sorar patron @mefkurem yazık hiç uyumadı o bide babaanne kesin koltukta uyudu kaldı enişte üstüne battaniye atıvermiştir inşallah :öp:

Yyk

Daimi Üye
Tepki
2.347
sen yatma gencsin gelene gidene hizmet et çalışşş köle sabah hesap sorar patron @mefkurem yazık hiç uyumadı o bide babaanne kesin koltukta uyudu kaldı enişte üstüne battaniye atıvermiştir inşallah :öp:

Ayy dimi ablam yazik harab oldu valla ama olsun hepberaberiz burdayiz ya :zipla:
Ama ama ama ben uyumaliyim uyku benim icin cok önemli :krizz: bence biz bi cayci alalim takima getir götür selam sabah yapsn :teyzos:

Swetyy83

Baş 75.6 güncel 64.0 hedef 60
Tepki
470
Sonunda geldim kızlar hayırlı akşamlar
Bir hırsla geldim az önce KK ya girip bakıyım dedim ne yazmışlar hakkımızda diye. Bende banlanmışım ne yaptık biz ki anlamadım. Misafir olarak girdim. Kazen yüzleri varsa gelmezsinler yakalarsam geri atarım yazmış ay sanki dünya onun üstüne kurulmuş zaten son günlerde giremiyorum neyse herkes iyidir inşallah

Ayyulduz

Daimi Üye
Tepki
2.024
Bir hırsla geldim az önce KK ya girip bakıyım dedim ne yazmışlar hakkımızda diye. Bende banlanmışım ne yaptık biz ki anlamadım. Misafir olarak girdim. Kazen yüzleri varsa gelmezsinler yakalarsam geri atarım yazmış ay sanki dünya onun üstüne kurulmuş zaten son günlerde giremiyorum neyse herkes iyidir inşallah
Canım normal değil o kendi yaziyo kendi oynuyor:)
Boşver orayı biz önümüze bakalım burası pek tatlı hem morcuk morcuk:)

_ikra_

B:123.6 G:111.6 H:75 Boy:164
Tepki
1.522
ee bu hafta benimle @_ikra_ mı yarısıyordu zuhal sultana yenildim :(
Emret sultanım:), ben de yeneyim inşallahhhh :))). Hadi bakalım Cuma’ya görüşürüz bizim köyün delisi:)))

görüldügü üzere bugun ki bildirimler benim yanan beynimle birlikte yandı :teyzos:bi kere daha bildirirsiniz dimi nolcak canım kalvyeniz dert görmesin :admin:
Geçen cuma 117.4
Bu cuma 116.6
Fark 800gr % 0.7
Tamam mı tatlım:)
@KöyünDelisi iyi işte ne güzel karabalık olunca güzel olur
site şenlenir ne iyi etiniz geldiniz:harika::bayrak::hobba:
Hoş bulduk, teşekkür ederiz:)

Olcak canim insallah sen bu azimle basarirsn :))
İnşallah Pınar ım ya, bıktım artık hep kilolu olmaktan. Kızlarımla salına salına yürürken maşallah kızlarından çıtır desinler ;), inşallah çok amin Allah’ım...
Ne komik bi durum:). Aman boşverin yeni başlangıçlar , yeni hedefler, azim varken kim tutar bizi:))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar