Zatürre

aleyna

Aktif Üye
Tepki
222
arkadaslar cok kötüyüm oğlumun bi haftadır öksürügü vardır iki doktora gittik zatürre baslangıcı dedi cocugum öksürürken resmen kendinden geciyo birsürü igne verdi kıyamıyorum ogluma sabahtan beri aglıyorum yaa:gitme::gitme:

H

Hera

Misafir
Kıyamam yavrum yaa çok geçmişler olsun 1 hafta 10 günde düzelir hiç merak etme iğneleri ilacını aksatma bu hastalık çocukları vede yaşlıları bulur hep çünkü her ikisinin de bünyeleride zayıftır tekrar geçmiş olsun canım..

mes32

Daimi Üye
Tepki
1.200
ağlama arkadaşım çocuklar hasta ola ola büyücek annesi.işte anne yüreği benim kızımda yedi geçen hafta 3 iğne.öksürükten ama geçti.kafana takma geçerrr:utan:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Çok çok geçmiş olsun canım.Çocuklar hasta olduğunda annelerin yüreği parçalanıyor.Bilirim içindeki acıyı ama yapacak şeyler belli.İğnelerini vurdurmak ve elinden geldiğince güzel beslemek.(İştah sıfırdır şimdi ama :uzgun: ) 1 haftaya düzelir.Hiç merak etme sen

OP
aleyna

aleyna

Aktif Üye
Tepki
222
hepinizw cok tesekkürler arkadaslar oglum baya düzeldi son 5 ignesi kaldı beni yanlız bırakmadıgınız için sagolun

OP
aleyna

aleyna

Aktif Üye
Tepki
222
Kıyamam yavrum yaa çok geçmişler olsun 1 hafta 10 günde düzelir hiç merak etme iğneleri ilacını aksatma bu hastalık çocukları vede yaşlıları bulur hep çünkü her ikisinin de bünyeleride zayıftır tekrar geçmiş olsun canım..

evet yailaclarda tok karına bende kilo verdim onu yedirmek için sıkıntıdan:)

H

Hera

Misafir
Sende sağol canım bak hızla iyileşiyor çok şükür tekrar geçmiş olsun :ninni:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar