Zararını Gördüğünüz Halde Değiştiremediğiniz Özellikleriniz Neler?

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
çok soğuk bi insan olmak insanlarle pek samimi olamamak yani zararı ne dersen insanlar benim hakkımda ön yargılı oluyor kendini beyenmiş filan gibi düşünüyorlar:))

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben de acaip inatçıyımdır. Hep bu yüzden eşimle tartışırım; ama halen aynıyım maalesef:gitme:

civan arda

Daimi Üye
Tepki
261
Çok ısrarcıyım bişey istiyorsam hemen olsun isterim çok sabırsırsızım bende bu özelliğimden çok şikayetçiyim.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Bir konuda ısrarcı davranılırsa yada mecbur bıraktırılırsam o şeyi aslında çok istiyor olsamda kesinlikle yapmam cinsimdir biraz :cikolata:

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
hemen affettiğim için insanlar tepeme çıkıyo ama vazgeçemiyorum kıyamıyorum kimseye sonra onlar bana kıyıyo:dertli:

H

Hera

Misafir
Değiştiremediğim hiç bir özelliğim yok İnsanlar benden para isterlerdi BORÇ hemen verirdim en son gene verdim 3 sene önce rakam söylemiyim ağzımın payını aldım birdaha kimseye borç vermem İnatçılığım vardı Cahilce onuda Değiştirdim artık uzlaşmacı ve Dinleyen taraf oldum Kendimi Eğitiyorum daha doğrusu Eğitmeye Başladım Önceleri Cahil ce saçma davranışlarım vardı ve birde bunlarla gurur duyardım ne büyük bir yanılgıymış artık olumsuz olan tüm yanlarımı değiştiriyorum sanırım Ruhumu terbiye Edebiliyorum :elis:

ece21

Aktif Üye
Tepki
216
çabuk sinirlenmem ve insanları çok fazla dikkate almam elimde olsa bu huyumu sonsuza dek silerim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar