Yüzünüzü neyle temizliyorsunuz?

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Şu sıralar LaDiva kayısılı - gül papatya - narlı - keçi sütü ballı doğal bitkisel sabunla yıkıyorum ama dermatoloğa danışıcam bu daha doğru olucak.
Bu zamana kadar birçok ürün kullandım ama yaş 30 'a yaklaşınca daha dikkat etmek gerekiyor.

H

Hera

Misafir
Yüz Temizleme Jelim Shıseıdo Foaming cleansing Fluid yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum Uzman Olarakta memnunum

Recaa

Yeni Üye
Tepki
4
güzel paylaşım neden kimse yazmamış iki sene önce cevap yazılmış haryet..organik ürünlerde paraben varmıdır acaba.organik araştırıyorum şuan kremim bile yok kaarsızlıktan:)

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
La roche kullanıyorum, değiştirmeyi hiç düşünmedim şahane bir ürün.. özellikle yüz temizleme jeli ve nemlendiricisiyle beraber kullanınca :)

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
emekliye ayrılmış:huhuu:eski bir kozmetikçi olarak kısacası kullanmadığım kozm ürünü kalmadı şu an yves rocher in pure jeli yeşil olanı kullanıyorum uzun sürede gidiyor bitkisel...tonlarca para dökmenin gereksiz olduğunu uygun fiyata da mükemmel ürün ler olduğunu anlıyor insan zamanla..

cartcurt35

Yeni Üye
Tepki
0
her zaman belirttiğim gibi piyasa ürünlerinden uzak durun. cildinizde sağlıklı bir fark yaratmak istiyorsanız NTC yani hücre beslenmesi sağlayan ve belgeleri olan ürünler tercih ediniz. ...bu konuda en başarılı Almanlar...ve işin garip tarafı yeryüzünde hücre beslenmesini tam anlamıyla sağlayan tek firma var...BEUTYLİNE ismiyle PM alman firması...
inanın dışında ki seçimlerde paranız az ya da çok boşa gider...som zamanlarda ani etkiler yaratsın diye cilt bakım ürünlerinin içeriğinde kortizon fazalasıyla var..:durbun:

PoRTaKaL

Daimi Üye
Tepki
498
Bioderma sebium serisini kullanıyorum çok memnunum fiyatı da oldukça uygun tavsiye ederim.

ZiLeY

Daimi Üye
Tepki
1.845
hec birşeycik sadece iki günde bir yogurt limon maskesini yapıyorum ve ılık suyla yıkıyorum

Anber

Daimi Üye
Tepki
269
diadermine yeşil çaylı jeli kullanıyorum.
ama kükürtlü sabun aldım. son zamanlarda sivilce problemi başladığı için... denemeye korkuyorum ama

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar