Yüzük Falı (Denemek Lazım)

Rüya

Daimi Üye
Tepki
1.128
artwork:rings.jpg

Yüzük Falı

Bu fal, inanışa göre bir insanın kaç çocuğunun olacağını, doğum sırasını ve cinsiyetlerini haber veriyor. çocukların illa doğması gerekmiyor. öyleki düşük olan bebekleridehaber veriyor. Gelelim falın bakım tarifine;

Gerekli olan iki şey vardır; bir yüzük ve ip.

Öncelikle yüzüğü ipten geçiriniz ve ipin iki ucunu birleştirip tutunuz. sol elinizi kaldırınız ve ip yardımıyla yüzüğü yavaşça sol bileğinizin hizzasına getiriniz. sağ elinizle tuttuğunuz ipi sabit bir durumda bekletiniz. bir süre sonra yüzük ya daire çizmeye başlayacaktır, yada ileri geri gidip gelmeye başlayacaktır. Daire çiziyorsa ilk çocuğun erkek olacağını (veya çocuk sahibi iseniz ilk çouğunuzun erkek olduğunu) size haber verir. ileri geri gidip geliyorsa çocuğun kız olacağını (veya çocuk sahibi iseniz ilk çocuğunuzun kız olduğunu) haber verir. bir süre o şekilde salınmasını bekleyin. yalnız salınma gözle görülür bir şekilde olmalıdır. ardından sol elinizle yüzüğü tutarak durdurun. ve tekrar sol bleğinizin hizsanına durmuş vaziyette getirin. şimdi bakacağınız ikinci çocuğunuz için. aynı işlemi yine yapın. ne zamanki sıra diğerine geçtiğinde yüzük hareket etmezse fal bitmiş demektir.

ELDA

Daimi Üye
Tepki
4.389
ben çocuktum hatırlıyorum babam bunu yapardı annem kardeşime hamile iken kızmı erkekmi diye ama göbek deligi üzerinde sallanırdı yüzük...:D

Mss_42

Daimi Üye
Tepki
608
ay biz bunu geçen hafta yaptık..valla hepsi doğru çıktı..:saskin:

benim ilki erkekti..bildi..
ikinci kızdı..onuda bildi..
üçüncü erkekti oda çıktı..
dördüncü kızmış..(olursa tabii) :uc:
ama maalesef 2. ve 3. yaşamadı..biri karnımda biride 2 gün sonra öldü...:eek:lmaz:

yani diiicem..fal doğru çıkıyo...üstelik bunu uygulayan arkadaş benim çocuklarımın ne olduğunu bilmiyodu..doğru olunca oda çok şaşırdı...:dislek::eek::eek:

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Evet ben de denedim doğru bu fal.
Ben bekarken seneler önce lisedeyken arkadaşım bakmıştı.
Yalnız ben daire oluşunca kız zannediyordum yanlış öğrenmişim demek ki
benim aynen çıktı.
Çocuk sayısı olunca yani fal bittiğinde ipin otomatikman durmasına hala şaşırıyorum.

peri_kizi

Daimi Üye
Tepki
292
bende yaptim bunu, ozamanlar ortaokuldaydim sanirim, halam evlilik yasi icin yapmisti
ve dogru cikti evlendim 20 ye girerken :)
cocuk icin yapmadim, bi yapem bakim, ama istemiorum buarada tabii :) orasi ayri, en azindan on bilgim olsun :)

FUNDA

Daimi Üye
Tepki
302
evet arkadaşlar bende daire çizdiğinde kız ileri gidip geldiğinde erkek diye biliyordum hepte öyle yapmıştık. Bide böyle deneyeceğim. Ben hamileyim ilk bebeğim henüz cinsiyetini öğrenemedik.Bakalım ne çıkacak çok merak ettim...

divinity

Daimi Üye
Tepki
1.137
bu fala bende inanıyorum
benim ilk kız çıkıyor gerçekten var bir kızım
ikinci bebek erkek çıkıyor o henüz teşrif etmedi

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Ay ben böyle şeylere hiç inanmazdım :cokkomik: ta ki o güne kadar.

Daha evli değilim.Nişanlı bile değilim.Eski komşularımız geldiler.Kızı ablamla yaşıt.Anneler içeride oturken biz çıktık balkona.Komşunun kızı dediki iğne falı diye bişey var.Bir iğne bir ip getirin bakalım size de dedi.ben güldüm habi be dedim :cokkomik: Neyse önce ablama yaptı.İğne avucunun ortasında gidiyor geliyor.Biz şok ablamın küçük kızı vardı çünkü ozamanlar.Sonra bana yaptı avucumun ortasında daire çizmeye başladı.Güldüm oğlum olacak demekki benim dedim :hihi: ( Bilen biliyor şuan oğlum var ) Bizi kesmedi bu iş.Girdik salona abla annesine yapmaya başladı.Komşunun ikiz bir kızı bir oğlu var.Gözlerime inanamadım :sok Komşunun avcu içerisinde bir gidip geliyor,bir daire çiziyor.Aynı anda.Sonra dedim anneme de yapalım.Onda da iki sefer de gitti geldi ve biz iki kız kardeşiz.

Ablama ikinciyi yaptığında da kız çıktı.Şuan yok bakalım :hihi:

Bana da ikincisi yapıldığında kız çıktı.Bakalım ikinci olduğu zaman kız olursa hatırlatırım bunu size :cokkomik:

Benim anlamadığım iğneyi hiç kıpırdatmadığı halde iğne kendisi hareket etmeye başladı ve kızı olanlara gitti geldi.Bana da daire çizdi ve yıllar sonra oğlum oldu.Gerçekten çok şaşırmıştım ve oğlum olduğun zaman bu şaşkınlığım dahada arttı

Eminim bu yüzük falıda doğrudur.İnanıyorum artık böyle şeylere.

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
:acep:valla ben korktummm . yapmaya çalıştımmı bilmyorum bu işi bilen biri olsa keşke etrafımda :uzgun:

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
ben biliyorum bu falı kendime yaptım anneme bile yaptım anneminki doğru çıktı valla eğer doğruysa benm bi kızım bi oğlum oluyor :1::1::1:

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
ben ip yerine zincirle yapiliyo diye biliyodum
bekarken yapmisti bana arkadasim
hatirladigim 4cocugumun olucagi ama cinsiyetleri aklimda kalmamis
simdi okuyunca hatirladim ve yaptim
ilk ikide dayre cizdi sonra düz gitdi geldi
4. yine dayre cizdi
ama benim iki kizcem var
acaba bende dayreler kiza ileri gerilerde erkegemi cikiyo :)
fala inanma falsizda kalma derler ya o hesap
hayalim cinsiyeti ne olursa olsun maddi manevi gücümüz yeterse 4cocuk
ama suan ise düsünmüyoruz
hayirlisi bakalim

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.523
Bu falı küçükken teyzem bize yapardı :D istediğin olacakmı olmayacakmı falan diye ve gerçekten kıpırdatmasan da döner yada sallanırdı :D

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Fal olaylarına sıcak bakmasam da bu yüzük ve damar arasında nasıl bır cekıme yol açıyorsa gerçekten de çıkıyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar