Yurtdisinda bosanma

nilhasret

Aktif Üye
Tepki
186
Merhaba arkadaslar ,sizlerden Yurtdisinda bosanma hakkinda bilgisi olan tanidigi yakini olan varsa yazabilirmi acaba ???esimle ,uzun yillardir suren anlasamamazlik nedeniyle ayrilmaya karar verdik.O ilk adimlari benden bekliyor .Fransa da yasiyoruz bu yuzden davayi burda acmam gerekiyor ;aslinda Turkiye de de aciliabiliyormus .Cevresinde bu konuyla bilgisi olan varsa yazabilirmi lutfen .Ben buradaki yardimci olacak Sosyaldan randevu aldim ..bekliyorum bakalim Rabbim yar ve Yardimcimiz olsun ins hepimizin ...

Tepki
51
nilhasretcim öncelikle durumuna çok üzüldüm.boşanma konusunda kesin kararlımısınız?sonuçta bi yuva söz konusu ve ani bi karar vermeyip bi kere daha düşünün derim.ama eğer evliliğiniz bitmişse ozaman söyleyecek sözüm yok umarım mutlu olursunuz ve birbirinizi kırmadan ayrılırsınız.sorunun cevabını bilmiyorum ama türkiyede yada fransada yani nerede boşanacağınız değilde senin için hangisi daha avantajlıysa orda boşanman tarafındayım.sonuçta ayrılacaksanız sosyal haklarından tut da nafakaya kadar alman gerekiyor.herşey tabiki maddiyat değil ama bi bayan olarak seninde zor duruma düşmeni açıkçası istemem.umarım hakkında hayırlısı olur.sağlıcakla kal iyi geceler...

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Boşancak olmanıza üzüldüm ama bu konu hakkında bir bilgim yok umarım arkadaşlarım yardımcı olabilir yurtdışından üye olan arkadaşalrımız çok sitemizde:huhuu:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Benim kuzenim bosandi ama onlar anlasmisti ve 1 hafta icinde Türkiye´de bosandilar.
Hakkinizda hayirlisi olsun.

OP
N

nilhasret

Aktif Üye
Tepki
186
bosanma konusu uzun yillardir olan anlasamamazlik nedeniyle su anda hayatima gecirmek istedigim bir konu ..

zele

Daimi Üye
Tepki
275
avukata basvurman lazim canim, benim gorumcem de burda bosandi
sonra konsoloslukta islem yapiyorsun ama tam bilmiyorum

bosandinizmi? hala dusunme asamasinda misin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar