Yoğurt Yapma Makinesi Kullanım Önerileri

H

Hera

Misafir
Ben dün Gece Kendim Mayaladım Eşim Gösterdinasıl yapacağımı Ben Yaptım Şu anda da Yiyorum yapmış oldum Yoğurdu içine meyve doğradım Bunun için Becerikli Olmaya gerek Yok Tobecim sana Katılıyorum bu arada :cikolata::cikolata::cikolata:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Anlamadığım burda yoğurt nasıl yapılır sorusu yok makina hakkında fikir sorulmuş,gördüğüm yoğurt nasıl yapılıra dönmüş yoğurt yapmayı bilmeyen olduğunu sanmıyorum bilmeyene bi dolu site var tarif veren.

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
Anlamadığım burda yoğurt nasıl yapılır sorusu yok makina hakkında fikir sorulmuş,gördüğüm yoğurt nasıl yapılıra dönmüş yoğurt yapmayı bilmeyen olduğunu sanmıyorum bilmeyene bi dolu site var tarif veren.

:cokkomik::cokkomik:ayser abla maksat bir gün makina bozulursa yoğurtsuz kalmamaktı:1:

lili sanırm kızı için günlük yoğurt mayalamak istiyor
bu yüzden makina bir kolaylık olabilir

dur şunu da ekleyim lil eğer deneme yaparsan yoğurdun üzerini sıkıca kapatmayı unutmaa:cee

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765

Ayser ablacım zaten farkettiysen yoğurt yapım tarifi vermedik.
Yapmanında zahmetli olmadığına değindik makinanı çok gerekli olmadı hakkında düşüncemi aktardım haklı olarak.
Bugün netten baktım fiyatıda çok pahalı değilmiş 55 liraymış alıp denemekle bişey kaybedilmez sanırım.:ilknur: Benim alacağım en son şey yinede...

Heracım hak verdiğin için çok teşekkür ederim tatlım. Her zaman anlayışılısın fıstık... kötü yönleri değil iyi yönleri her zaman çekebiliyorsun tebrik ederim seni tatlımm...:huhuu:
Aferin kızz bu arada direk meyveli yoğurttan mı başladın öğrenmeye:)Eminim çok lezzetli olmuştur.:cikolata:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Lilicim, uzun oldu; ama haberlerle geldim. Tefal Yoğurtçum var bende yaklaşık 3 haftadır. Henüz yoğurt vermeye başlamadım oğluma; ama biz severek yiyiyoruz. Günlük sütü oda sıcaklığına gelince bir kaba boşaltıyorsun içine de oda sıcaklığındaki 1 kaşık yoğurdu koyuyorsun iyice karıştırıp kaba döküyorsun ve sonuç süper ;)

nur_54

Üye
Tepki
73
Bende yoğurdumu ne yaptıysam kendim mayalayamadım, bir türlü tutturamayıp dışardan vermeye başladım ama içim rahat etmedi içlerinde neler var neler:( Yoğurt yapma makinesi araştırmaya başladım kullananlardan fikir aldım herkes sakın Tefal alma boşuna bir sürü para verirsin dediler ve hep arzumu tavsiye ettiler aldım ve de çok memnunum tutmaması gibi bir ihtimal bile yok,öyle plastik kokusu falanda olmuyor mükemmel gönül rahatlığıyla tavsiye ederim:heyo:

OP
L

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Bende yoğurdumu ne yaptıysam kendim mayalayamadım, bir türlü tutturamayıp dışardan vermeye başladım ama içim rahat etmedi içlerinde neler var neler:( Yoğurt yapma makinesi araştırmaya başladım kullananlardan fikir aldım herkes sakın Tefal alma boşuna bir sürü para verirsin dediler ve hep arzumu tavsiye ettiler aldım ve de çok memnunum tutmaması gibi bir ihtimal bile yok,öyle plastik kokusu falanda olmuyor mükemmel gönül rahatlığıyla tavsiye ederim:heyo:

Teşekkür ederim nurcum :huhuu: , afiyet olsun miniğe :kedim:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
Ben de yogurdu kendim mayalıyorum..
daha önce hazır alıyordum doktorumuz artık yoğurda geçebileceğimizi ve mayalamam gerektiğini söyledi

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar