Yıkıldığım En Acı Günüm:((((

OP
G

guzelcem

Misafir
ALLAH RAZI OLSUN canlarımmmm çok zor ALLAHIM kimseye yaşatmasın...:mendil::mendil::mendil::dertli:

*Bilgin*

Daimi Üye
Tepki
1.716
güzelcem çokk üzüldüm canım.:(
geçmiş olsun.hakında hayırlısı diyelim canım.
dilerim en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde 2. annelik duygusunu yaşarsın.

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
allah sabır versin canım,çok üzüldüm...ne umutlarla büyütüyoruz onları içimizde...rabbim oğluşuna uzun ömürler versin..en kısa zamanda,yeniden nasip etsin inşallah..çok ama çok üzüldüm.:aglayan:

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
geçmiş olsun bitanem ..ne olur üzülme..yine olur bakarsın..herşeyde bir hayır var sakın unutma..bol bol dinlen canım...

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Çok üzüldüm canım :mendil: üst üste üzücü olaylar yaşadın hepimiz seni çok iyi anlıyoruz,beterin beteri var allah daha kötü olaylardan korusun sen ,eşin ve oğlun iyiler ya...bu zor günleri de atlatacaksın allahın izniyle inşallah

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Gecmis olsun canim, maalesef böyle olaylarda oluyor. Rabbim sabir versin canim.

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
canım ya çok geçmiş olsun çok üzüldüm her işte bir hayır vardır Allah eşine oğluna hayırlı uzun ömür versin kendine iyi bak Allaha emanetsin

OP
G

guzelcem

Misafir
Güzelcem düşük yapmışsın ayakta pc başında ne işin var yat dinlensene canım.Canısı ne yapayım elin gurbetinde bana kimse moral vermedikden sonra ancak pc başında hanımefendi.comda moral buluyorum:( inanın sizlere karşı saygısızlık yapmadım ve ne yaşadığsam yada olumlu olumsuz hayatımdan ve başımdan ne geçdiyse yansıtıp sizlerle paylaştım ve ne olursa olsun sizlerde beni yalnız bırakmadınız müteşekkirim sizlere varlığınız yeter yoksa bu forum olmasaydı kafayı sıyırırdım birtek açar açmaz buraya sizlere geliyorum çünkü mutluyum sizlerle buna inanın canlarım:sarilma:dün eşim kürtaj olduktan sonra hanımefendi.coma girer canlarına anlatırsın dedi bende evet dedim çünkü canlarımla mutlu oluyorum dedim. kafamda şimdi bugünkü kan tahlili sonuçunu bekliyorum 10 aralıkdaki patalojiden sonucu daha çok merak ediyorum çünkü bebişim neden düşdü kazadan sonra tomografiye girmişdim ve 3 defa beyin boyun ve vücut tomografisi çekildi bebişim karnımda daha yeniydi sanırım radyasyondaki dalgalar bebişimi etkisiz hale getirdi dün doktorumla uzun uzun konuşduk son parçası rahim duvarına yapışmış diğer parçasıda düşünce sakat doğma ihtimali söz konusu dedi doktorum hemen kürtajla sonlandırdı:(:dertli::mendil:moralim eksi sıfırın altında buna inanın sizlerle mutlu oluyorum pc başında durup kafayı dağıtıyorum dün doktorumda söyledi isterseniz yenge hanım psikoloğa yönlendireyim sizi yı-ok hayır dedim ALLAHIN İZNİYLE bubuda atlatırım doktor bey dedim....

OP
G

guzelcem

Misafir
Eşime ne oluyor bize dedim trafik kazası geçirdik arabamızı kaybetdik:( ben rahatsızlandım düşük yapdım bebişimi kaybetdim sırada ne var daha nelerimizi kaybedicez dedim:mendil: eşimde inancımızı sevgimizi ve birbirimizi kaybetmeyelim dedi bana ve kendisine moral verdi sağolsun düm eşim benden de kötüydü makam aracımızla gitdik hastanemize haber merkezini arayıp hastane poliş memuruna söyletdi sedyeyle doktor ve hemşire hanımlar kapıda acilde beklemelerini söyledi hastaneye son saniyeler sancılarım dayanılmazdı inanın buna geldik hepsi karşıladılar ALLAH RAZI OLSUN hastane personelinden elinden geleni yapdılar eşime çok teşekkür borçluyum çokkk hiç unutamayacağım acı anımmmm:mendil::dertli::mendil::dertli:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar