Yıkıldığım En Acı Günüm:((((

G

guzelcem

Misafir
Canlarım bugün saat 11 gibi rahatsızlandım kasıklarım ve karnım da şiddetli ağrı vardı tuvalete gitdim avucumun içi kanla doldu:( korktum ama panik yapmadım eşimi aradım hemen geldi doktorumuza gitdik maalesefki düşük yapmışım diğer parcasınıda doktorum kürtaj yapdı:( neden böyle oldu dedim doktoruma kazadan dolayı da olabilir dedi, kan alında kan uyuşmazlığı varsa hemen aşısı yapılcak alınan parcada bebişim de patalojiye gitdi 10 aralıkda patalojiden gelicek yani bugün 10 kasım bebişimi kaybetdiğim acı gün ve tarih olarak kalacak yıkıldım çok ağladım :hamis::gitme::gulbis::mendil::mendil::mendil::sim3:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim gecmis olsun cok üzüldüm:sim3:
rabbim sabir versin canim oglun icin dimdik ayakta kalman lazim:mendil:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Geçmiş olsun çok üzüldüm oğlunuzda varmış sanırım Allah ona ömür versin inşallah...

OP
G

guzelcem

Misafir
ALLAH sağlık versin canlarım rüyamda çiğer yedim hayır olsun inşaallah dedim kendimce yorumladım kaç gündür kasık ve şiddetli karın ağrısı vardı bugün ortaya çıkdı üzgünüm ama yapılcak birşey yok 10 aralıkdaki bebişimin parçaları incelencek patalojide neden böyle oldu sonuç çıkacak hayırlısı olsun inşaallah.... sağolun canlarım sizin varlığınız teselliniz beni ayakta tutuyor. az önce eşime şunu söyledim arabayı kaybetdik bebişide kaybetdik herşey üstüste geliyor dedim eşimde kendimizi kaybetmeyelim inancımızı sevgimizi kaybetmeyelim dedi sağolsun üzülüyorum:mendil::mendil::dertli::mendil::mendil::dertli::dertli::mendil::mendil::mendil:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
geşmiş olsun çok üzüldüm güzelcem ama herşeyde vardır bir hayır -hmm-hmm-hmm

OP
G

guzelcem

Misafir
canım cok gecmiş olsun ben tam 4 kez düşük yaptım
ve meleğimin birin bu ay kaybettim içimde parca kaldıgı içinde kürtaj olduum
allahım sabır versin seni cok iyi anlıyorum, acı bir olay canısı acı canım yanıyor sol tarafım değil her tarafım yanıyor:mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil: bende seni anlıyorum canısı:mendil:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
ah canım çok geçmiş olsun üzüldüm canım yaa kısmet işte senin sağlığın yerindeye buna şükür üzülme canım herşey nasip kısmet

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım çok geçmiş olsun. Başın sağolsun. İnan çok üzüldüm :sim3:

Allah sabır versin :mendil:

OP
G

guzelcem

Misafir
sağol canısı sağol kendine iyi bak kasık ve karın bel ağrılarını hafife alma biran önce doktoruna git önlemini alır herşeyden önce:dertli:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Gittim bugün doktora canım. Herşey yolunda dedi; ama en ufak şeyde ara beni dedi. Allah'a emanet artık. Herşeyin hayırlısı canım.

Biliyorum çok üzücü bir olay;ama en azından bir tane çocuğun var. Allah ona ömür versin. Yine hamile kalırsın birtanem

valeire

Daimi Üye
Tepki
784
canım cok gecmiş olsun ben tam 4 kez düşük yaptım
ve meleğimin birin bu ay kaybettim içimde parca kaldıgı içinde kürtaj olduum
allahım sabır versin seni cok iyi anlıyorum, acı bir olay canısı acı canım yanıyor sol tarafım değil her tarafım yanıyor:mendil::mendil::mendil::mendil::mendil::mendil: bende seni anlıyorum canısı:mendil:

canım canını yarısı degil tümü gidiyo cok iyi anlıyorum allahım sabır versin cok acıııı:mendil::mendil:ben de yeni yeni geldim kendime ellerimin arasından kaydı giitti hiç bişe yapamadım bu dünayadaki sınavımızda buymus demmeki allahım isyan ettirmesin :mendil:

OP
G

guzelcem

Misafir
ALLAH RAZI OLSUN canlarım sizin varlığınız ve moral vermeniz beni o kadar mutlu etdiki :mendil: RABBİM bana başka acılar göstermesin dilerim sağolun-varolun...

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
gecmis olsun canim, bebegini icinde hissettigin andan itibaren baslayan hayallerine, umutlarina,elveda demek cok zor bilirim,,,ama kader,,,,,,oglun icin sabirli ve guclu olmalisin,,,RABBIM birdaha nasip eder insallah,,,,

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar