Yeniden Kocaman Öpücüklerle

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Selam Hanımefendinin güzellikleri.
Uzun zamandır yoktum gerek iş gerek sağlık sebepleri ile yoğun bir dönem geçiriyordum.
Malesef 2018 yılı bana pek hayırlı gelmedi :( En azından sağlık konusunda.İşler yolunda gidiyor ama işte sağlığın olmadığı yerde bir hiçmiş :(

Yaklaşık 1 yıldır baş ağrım vardı ilaç içiyordum geçiyordu nisan ayından sonra şiddetli baş ağrısı ve mide bulantısı başladı :( Var olan anksiyetem sebebi ile 4 kere bu dönem içinde kriz geçirdim birisi denizde yakaladı..
Doktora gittim migren dedi.
Sonra da sık idrara çıkmaya başladım :( Geçen pazartesi günü doktor MS den şüphelendi mesanem normal değerlerden küçükmüş :(
Bayramdan sonra MR çekineceğim..Anlayacağınız berbatım ruhen.

Ne hayırsız bir selam oldu ya ayıp bana.
.:utan:

Umarım sizlerde bıraktığımdan çok daha iyisinizdir.Hepinizi çok özledim :hhhhhh:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Canımmm hoş geldin :cicek:
Bitanemm cok gecmis olsun acil sifalar diliyorumm :öp::papatya:
Kurban bayramın kutlu olsun.
Umarım hayırlı haberler alırsın mr'den :cicek:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.527
Canım ya gelmene sevindim valla özlenen dostlardansın inan ki :cicek:
Çok ama çok geçmiş olsun inşallah sonuçların tertemiz çıkar da rahatlarsın hemen kötüye odaklanma bizi de habersiz bırakma sakın

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Canım ya gelmene sevindim valla özlenen dostlardansın inan ki :cicek:
Çok ama çok geçmiş olsun inşallah sonuçların tertemiz çıkar da rahatlarsın hemen kötüye odaklanma bizi de habersiz bırakma sakın

Canım benim bende çok özledim gerçekten :cicek:
Umarım daha güzel haberler veririm..Biraz canım sıkkın ama o rehaveti atacağım insallah.:kedicik:

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Farklı bir doktora gittim.Doktor bey bir kaç hareketler yaptırdı.
His kaybı var mı diye kontroller etti. MS için yeterli belirtilerin yok hatta MS değilsin bile diyebilirim dedi.
Beyin ve Belden MR istedi onları hallettim ve sonucunda bel fıtığı dedi.Yani bel fıtığı mesane problemleri yapabilirmiş..Ama şiddetli baş ağrılarımın sebebi Migrendenmiş yani Migren kesinleşmiş oldu.Öncelikli olarak Migren için ilaç verdi. 1 Ay düşük doz kullanacağım sonra ilacın dozu yükseltilecek 6 ay kadar kullanacağım..

Velhasıl korkulacak derecede ciddi bir şey çok şükür yokmuş..İçim inanılmaz rahatladı sizinlede paylaşayım dedim. :) :duyuru::kaalp:

@nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.527
Migren ve fıtıkta neden olsun nereden çıktı şimdi diyeceğimiz şeyler ama yine de çok şükür dediğin gibi ciddi bir şey yokmuş çok sevindim inan ki :mavis:

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
@Çilekli Sakız kuşum hoşgeldin özlendin facedesin ama ne selam ne sabah :sopa: öncelikle çok çok geçmiş olsun her şerde bir hayır vardır derler rabbim beterinden saklasın dermansız dert vermesin buna da şükür diyelim bende yoktum uzun zamandır karabatak gibiyim kafamı bir gömüp bir çıkarıyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar