Yeni yarışmamız "Sevgililer Günü Temalı Yemek Yarışması" olsun mu hanımlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.535
Allah nasip ederse bende katılmak isterim ama nasıl katılıcam beni bilgilendirir misiniz :lilav:

Ne güzel inşallah kalabalık olacak gibi bu yarışma
Katılımla ilgili

*Herhangi bir çeşit yemek yapıyoruz (kek olur- kurabiye olur-pilav-meze olur ne isterseniz yani)

*Görsel olarak sevgililer gününün konseptine uygun olacak (isterseniz yan süslemeler mumlar çiçekler vs kullanarak tabağın resmini çekebilirsiniz :foto:)

*En az 1 :) en fazla 5 adet düzenlenmemiş fotoğraf ve tarifini bana özel mesajla gönderiyorsunuz nk83

*Yarışma bitimine kadar kendinizi deşifre etmiyorsunuz sanırım bu kadar :huhuu:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.535
İnşallah incim yani senede bir olan bir yarışma bu katılmak lazım :) özel yani (pazarlama yapayım azcık :D ) bence herkes katılabilir marifetli hanımlarımız çok maşallah...

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Oh ohh güzel bir yarışma daha.

Senede bir oluyor nkcım evet ama biz sevgililer gününü okadar önemsemeyiz.Bizim için doğum günümüz ve evlilik yıldönümümüz çok önemli.Sevgililer gününün diğer günlerden hiçbir farkı yok.

Mesela geçen sabah eşim erkenden kalkıp kahvaltı hazırlamıştı.Masayı güllerle süslemiş okadar duygulandırdıki beni.Yani bize sadece 14 Şubat sevgililer günü değil :hihi: Aksine o günü okadar sıradan yaşarızki :utan: Busene nazar değermiş birde kutlarmışız :cokkomik:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.535
Maşallah Allah bozmasın çoğaltsın diyelim şekercim

Bize olan sevginizden bir kalpli kek bir kurabiş bir ne bileyim birşey yaparsınız canım :eek:ys: sofra olayından da vazgeçtik zaten tek çeşite döndük :sila: zaten sevgililer günü bahane görsellik şahane kısmındayım ben :D

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Maşallah Allah bozmasın çoğaltsın diyelim şekercim

Bize olan sevginizden bir kalpli kek bir kurabiş bir ne bileyim birşey yaparsınız canım :eek:ys: sofra olayından da vazgeçtik zaten tek çeşite döndük :sila: zaten sevgililer günü bahane görsellik şahane kısmındayım ben :D

Biliyorum biliyorum canım :D Oyumla destek çıkarım size ancak.Evimde sadece hafta sonu vakit geçirebildiğimden kendimi öyle şatafatlı şeylerle pek yormuyorum ben :hihi: Temizlik,çamaşır,ütü,yemek,oğlum,eşim yetip artıyor.Birde biyerlere gezmeye gidersek onları bile yetiştiremiyorum :hihi:

Bu yarışma sayesinde gözlerim bayram edecek.Herkezin şimdiden ellerine kollarına sağlık:huhuu:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.535
Tamam canikom oy desteğini bekleriz o zaman :foto:

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
sekerparem sana katiliyorum
elbet sevgililer günü birgüne has diil olmamalida
ama su gercekte varki o gün nereye gitsen havada ayri bir ask kokusu var buda bir gercek
romantik ortamlar vs.
biz sevgililer gününde özellikle hediyelesme gibi biseyimiz yok ama firsatim ve imkanim varsa masamda ortamda romantiklik katiyorum yinede ne yalan söyliim :)

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.535

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.690
Bende geliyorummmmm sevgilimden ayrıldım ama yinede hazırlıyorum birşeyler moral olsun diye :huhuu:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar