Yeni üyelerin geyik mekanı :)

OP
zuzu44

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
canım benim sorun kızın korkutulması değil eşinin ona yüz vermemesi ki eşin onu sevmediğini söylemiş sen kendine iyi bak bak düşük tehliken varmış yapma böyle hem kızı biri korkutsa bile senden bilirler boşver muhattap olma muhattap olursan kendini düşürürsün

Tepki
29
eşime güvenıyorum ama malum ınsanın aklı bulanıyo.. kız ıyı bırı olsaa sadece masum bır sekılde sevıyo olsaa güzelce sölersın olur bıter ama kızz kötü biriii. onla bunla bırlıkte olan tek derdı o olan bırı... yoksa asla korkutmayı ıstemezdım yanı... onun korkacaqı cok vukaatı var ondan korkutmayı düsünüyorum... o vukaatlarını aılesı ögrenır dıye korkarr bırdaha yaklasamaz kocama..

OP
zuzu44

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
sen bilirsin canım ama ben muhattap olma derim eninde sonunda vazgeçer ama bebeğini düşün ilk önce

Tepki
29
denedimm ama olmuyo kiii canım ınsan bosver dıyemıyoo... düsündükce delırıcek gıbı oluyorum ya esımle aralarında bısı varsa falan dıyee esımde cok temız ısınde gücünde bır adam ama gel görr bırde seytan ınsanın aklını nasıl karıstırıyooo

OP
zuzu44

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
Peki tlf karıştırdınmı gerçi sevmediğim bi durum ama msj falan gördünmü ya da tlf konuşmları nasıl şüphe yaratıcak bi durum varmı

Tepki
29
teelfonunu hıc karıstırmadım cnm aslında bısı görürüm dıye korkuyorumm... esım ısınde gücünde bı adam eve cok yorgun gelıyo... facebookta kzın resımlerıne baktıkk cok ıgrenc bır kızz .. ha bu arada facen varmı

OP
zuzu44

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
Boşver canım sen o zaman uğraşma eşine güveniyosan o kızla muhattap olma takma kafanı sen bebeğini düşün yeter oldumu

Tepki
29
pkii cnm ben bi süree bakıcam tavırlarınaa falan ama caktrmıcam tabı .kayınvalıdemle konusucam cünkü o annem gıbı mutlaka yardım eder bana hem ıcımde rahat ederr..sen nasılsın?

OP
zuzu44

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
Bencede en güzeli kaynana sor canım ben iyiyim canım saol sen iyi ol bebeişi düşün ama

ozzy

Yeni Üye
Tepki
20
eşimin bana asık olduqundan emınım ozycim ama e utanıyorum söylemeye kızz seyy "bırlıkte olmak ıcın kullanmak ıstıyo kocamı". :(

aman canım kızın amaç belli.sen eşine güven şöle kişiliksiz insanlar için aranı sakın bozma şeker...
eşin zaten asabi biriyse iiyice kafasını attırırsın adamın bişiyi yoksa bile aklı kayar.sen ufaktan takip et.eşinden yana da bişi hissedersen müdahale edersin

canan79

Yeni Üye
Tepki
7
merhabalar ben canan evliyim 2 çocuk annesiyim uzun bir süredir çalışmıyorum evdeyim elişi yapmayı seven biriyim umarım güzel paylaşımlarımız olur
sitenizi tesadüfen buldum ve üye oldum sanki biraz karışık gibi geldi bana nereye ne yazsam bilemedim ama inşallah alışıcam

OP
zuzu44

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
merhabalar ben canan evliyim 2 çocuk annesiyim uzun bir süredir çalışmıyorum evdeyim elişi yapmayı seven biriyim umarım güzel paylaşımlarımız olur
sitenizi tesadüfen buldum ve üye oldum sanki biraz karışık gibi geldi bana nereye ne yazsam bilemedim ama inşallah alışıcam

Canan hoşgeldin canım tanıştığımıza memnun oldum alışırsın canım takıldığın yerde sorarsın yardımcı olurum elimden geldiği kadar ...

ozzy

Yeni Üye
Tepki
20
selamlarrrr naber bi mrb diyip gideceğim bu ara işler pek birikti ondan sadece öle göz atıp çıkıyorummm

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar