Yeni Oje Tercihleri

GÜLÇİN

Daimi Üye
Tepki
2.169
Yeni oje Tercihleri

ojele7.jpg

Son yıllarda yeni yeni moda olan desenli ojeler bu yaza da damgasını vurmaya hazırlanıyor. Düz ojelerden sıkılan bayanların tırnaklarını artık rengarenk çiçekler, nazar boncukları ve çeşit çeşit desenler süslüyor.
Tırnak bakımı bayanların güzelliğini tamamlayan en önemli unsurlardan biri. Bu yüzden rengarenk ojeler kadınların olmazsa olmazları arasında. Ancak bayanlar düz ve klasik ojelerden iyice sıkılmaya başladı. Yeni eğilim desenli ojeler.

Tırnakların üzerini artık rengarenk çiçekler, nazar boncukları ve çeşit çeşit desenler süslüyor. Yalnız desenli oje yapmak da öyle kolay değil. Desenler, bir ressamın hayal gücüyle cerrah titizliğinin birleşmesi sonucu olarak yansıyor tırnaklara.

Desenleri tırnak üzerine işlemek için önce iki kat oje sürülüyor. Daha sonra yapılacak desene göre farklı renkler kullanılıyor. İstenirse parlak görünmesi için sim sürülerek son rötuşlar yapılıyor. Nakış nakış desenlerin yapılması türüne göre yaklaşık 15-20 dakika sürüyor. Tamamlandığında ise ortaya oldukça hoş görüntüler çıkıyor.

peri_kizi

Daimi Üye
Tepki
292
cok hos duruyor ama pek kullanisli degil, ben aldim oyle cicili bicili bisiler :) cikiyor hemen, uzerinden ancak cila gecmek lazim :) tek rengi tercih ediyorum :)

elma şekeri

Daimi Üye
Tepki
1.278
bende kuaförde gördüm bunları çok güzeller hem de değişik modelleride var...
tşkler canım:)

palmiye

Daimi Üye
Tepki
498
ğüzell Ama çabuk Bozulurlar O Ojeler.....ama şik Tabiki....sagol Gülçincim.

OP
GÜLÇİN

GÜLÇİN

Daimi Üye
Tepki
2.169
Aslında cabuk cıkmaması ıcın bakım cılası ve parlatıcı uzerıne gecılırse daha uzun kalabılıyo tırnakta ben denemıstım gayet puruzsuz ve kalıcı olmustu arkadaslar.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ayy hiç tarzım değil ama bir kere kuaförüm küçük parmağıma nazar boncuğu yapmıştı,gayet hoş olmuştu..
Bunlar çok cafcaflı geldi bana

nerissa

Daimi Üye
Tepki
326
ben bunları cok sevıyorum ama abartılı olanları degıl tabıkı.hafıf suslu olanlar daha guzel duruyor bana gore

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar