Yeni Kozmetik Markası: NOTE!

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Türkiye yepyeni bir renkli kozmetik markasıyla tanışıyor. “Güzel bakan her kadın doğru makyajla güzeldir” mottosuyla çıkan NOTE'un yüzü ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı.

attachment.php

Geçtiğimiz günlerde çok canlı, çok heyecanlı bir lansmana katıldık. Kozmetik deneyimi çok eskilere dayanan bir ekibin güç birliğinden doğan NOTE, rengarenk ve sınırsız çeşitliliği sahip kaliteli ürünlerin uygun fiyata tüketiciye sunulmasını hedefliyor.

attachment.php

NOTE kampanyasının yüzü Nihat Odabaşı. Türkiye’nin en önemli fotoğrafçılarından biri olan Nihat Odabaşı bu kez kampanyayı çekmek yerine kampanyanın yüzü olmuş. Bu ayrı zamanda bir ilk: Türkiye’de ilk kez bir erkek, kozmetik markası yüzü olarak kullanılıyor.

Günlük yaşamın sadeliği ya da şık gecelerin renkliliği... NOTE'da çok geniş bir ürün yelpazesi var. Siyah ve düz hatlı ürün ambalajları ile her kadının çantasında özenle taşımak isteyeceği şık aksesuarlar olmak istemişler. Mayıs ayı itibariyle zincir kozmetik ve kişisel bakım mağazalarında satılacak.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 47
  • 2.jpg
    2.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 48

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
ya gecenlerde bir kapatıcı sordum ne dese beğenirsiniz 75 tl dedi bende sinir oldum dayanamadım dedim komple kolisi ile almayacağım sadece 1 tane yuh artık dedim..Ya 75 lirada bana göre çoktu yahu

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
ya gecenlerde bir kapatıcı sordum ne dese beğenirsiniz 75 tl dedi bende sinir oldum dayanamadım dedim komple kolisi ile almayacağım sadece 1 tane yuh artık dedim..Ya 75 lirada bana göre çoktu yahu

75 mi :bayil: hayatta vermem :D
ballı limon maskemi yaparım 1 haftaya geçer sivilcem :gul:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar